Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Baras. Meatballs

Mėsos kukulių vieta žada mėsos kukulius ir alaus. Naujas vietas reikia pasistengti aplankyti ir išbandyti.

Baras. Cuba studija

Šiaurės miestelyje vietoj boulingo atsidaręs „Cuba studija“ turi mus perkelti į Kubą! Turi ar perkelia? Apie viską detaliau.

Baras. Alaus pirkliai

Interjeras toks švarus ir tvarkingas, kad žmonės nepagalvoja apie barą. „Aš galvojau, kad tai kavinė“ - kalba jie. Blogai? Tikrai, ne. Kaip tik tai vieta, kur gali kiek kitaip pamatyti viską. Labai mažas - vos trys staliukai, labai šviesus ir greičiau primena tvarkingus namus.

Baras. Monstro

Du kranai pilstomo alaus, plius kelios rūšys butelinio. Visas baro išskirtinumas tame, kad barmenai labai sunkiai susikalba lietuviškai. Dar vienas - jie putas iš bokalo kabina šaukštu. NEDARYKITE TAIP! Kur tas šaukštas buvo, kiek laiko jis mirkomas aluje?

Baras. 7 Fridays

TGIF, 7F yra noras pasidžiaugti vakaru po darbo dienos žinant, kad visas savaitgalis prieš akis. Buvo „Šauni vietelė“, tapo „7 Fridays“.

Švyturio metų projektas - Compass Imperial Stout

Visada yra lengva vertinti, kai kažkas išvardina skonius, kvapus ar kitas savybes. Tada dauguma juos pradeda jausti, o kai kurie pradeda aiškinti, kad to nėra. Ir labai dažnai galima suklysti. Tačiau jei kažkas pasiūlytų apibūdinti alų ir neduotų jokių užuominų, dauguma apibūdinimų apsiriboja iki 5 žodžių. Bet viskas pasidaro kur kas paprasčiau kai reikia pasakyti patinka ar ne.

Švyturys. Gluh Marzen. Baltijos sezoninis

Šį alų ragavau ir pernai, bet šiemet jis šiek tiek geresnis. Na, kokiu pustoniu. Visų pirma, buvo įdėtas apgalvotas kiekis cinamono, kadangi pernykštė situacija buvo išties nekokia.

Baras. Uncle Sam's American Pub

Gerai, kai jau iš pavadinimo yra viskas aišku - amerikietiško stiliaus pubas. O Amerikoje yra ko? Teisingai - visko  :)

Jei JAV atkeliautų į Lietuvą, tai alus...

Vis dar yra žmonių, kurie garsiai juokiasi, kai pasakai, kad JAV yra alaus svajonių šalis. Iš tiesų, JAV yra Nr.1 alaus pasaulyje. Daugeliu prasmių ir jei esate alaus fanas - turite ten apsilankyti.

Marc Rauschmann. BraufactuM. Beer House

Vieną tamsų rudens vakarą patekau į Beer House vykstančią vokiečių craft bravoro BraufactuM degustaciją, su pačiu aludariu Marc Rauschmann. Sunku praleisti tokį įvykį, nes Lietuvoje tokių dalykų labai retai nutinka.

Baras. Variokas

„Steampunk is a subgenre of science fiction or science fantasy that incorporates technology and aesthetic designs inspired by 19th-century industrial steam-powered machinery“. Jeigu skaitėte A. Tapino knygą „Vilko valanda“ tai vidaus interjeras neturėtų nustebinti.

Baras. Plus Plus Plus

Pastaruoju metu labai daug naujų maitinimo-gėrimo įstaigų atsidaro. Ši yra viena tų, kuri turi labai aiškų išskirtinumą - niekas nekainuos brangiau nei 3 €. Save jie pozicionuoja kaip „gastropub“.

Session Beer (Sesijinis alus)

Kaip ir daug dalykų susijusių su alumi, skirtingos valstybės - skirtingos taisyklės. Bendrai suvokiamas žodis „session“ alaus kontekste yra alaus gėrimas, kai išgeriama daugiau nei 2 alūs susitikus su draugais. Tiesa, žodis „draugai“ čia ne kertinis, o alaus skaičius neatsitiktinai toks.

Barley Wine (Miežių vynas)

Kai kurie stiliai labai įdomūs ir verti jūsų dėmesio. Radę pabandykite paragauti ir jei jums stiprus alus asocijuojasi su plastikiniais buteliais ir mažomis kainomis - nustebsite.