Cookie Consent by TermsFeed

Baras. Meatballs

Mėsos kukulių vieta žada mėsos kukulius ir alaus. Naujas vietas reikia pasistengti aplankyti ir išbandyti.

 

Interjeras

Daug daug rankinių mėsos malimo mašinėlių: nuo logo iki alaus kranų. Jų daug, jos visur. Virtuvė ir baras vienoje mažoje erdvėje. Ten telpa dar du žmonės, kurie visada pasisveikina su šypsena, kurie puikiai palaiko pokalbį. Pati erdvė tikrai nedidelė, bet... galima jų kukulius išsinešti į tame pačiame pastate esančius kitus barus ar kiemelį. 

 

Maistas

Pasirinkimas iš trijų patiekalų: bagetė su kukuliais, kukuliai su padažu ir bagete, kukuliai su koše ir bagete. 4 € + 1 € ir gaunate marinuotų agurkėlių. Maistas labai skanus ir tai matosi aplinkinių veiduose.

 

Alus

Iš vienos pusės su alumi yra taip, kad 3 kranai Volfo Engelman ir vienas Dundulio. Iš kitos pusės Volfo pilstomo alaus mieste rasti labai sunku.

 

Bendras įspūdis

Eidamas tikėjausi labiau valgyklos nei jaukios ir labai geros nuotaikos vietos. Maisto tikėjausi skanaus (kam daryti, jei negali padaryti gerai) ir jis nenuvylė. Bendravimas paprastas ir draugiškas. Vieta, kurią reikia aplankyti bent kartą, kad antrą kartą apsilankyti patys apsispręstumėte.

 

Vertinimas

Kadangi vertinimo didelę dalį užima alus (juk tai baro ašis), tai labiausiai ir pakišo koją. Tačiau nepaisant to apsilankyti vertą. 79/100

 

 

Palikite komentarąKomentarai
  • nuo

    Etmonų g. 3. Priešais Bix

  • Vytautas

    Sveiki,

    o gal adresą galima? :) Google nepadeda.