Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 50 dalis

Ohooo - net aštuoni nauji serialai. T.y. pirmieji sezonai. Šį kartą labai skirtingi, o net keli pasakoja tikras istorijas. Maistas, laukiniai vakarai, policija, kinas, rasizmas ir tai dar ne viskas.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 49 dalis

Dar dešimt peržiūrėtų sezonų nuo detektyvų iki vikingų. Nors jei pažiūrėti plačiąja prasme, tai iš 10 sezonų net 6 labai artimai, jei ne tiesiogiai, susiję su detektyvais. Na ir viską nušluoja paskutinis sezonas Peaky Blinders. Ploju už jį.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 45 dalis

Skaičiai mėgsta traukti skaičius, o panašūs serialai - panašius. Šį kart sukrito daug 7 vertų, tačiau keli jų yra super geri. Pradedant nuo agresyvaus puolimo pinigais iki jausmingų ir visai šeimai tinkančių.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 44 dalis

Pagaliau dešimt peržiūrėtų sezonų, kur daug gero laiko praleidimo pasiūlymų. Šį kartą išrinkti viršelį buvo sunku, nes du puikūs serialai. Dar keisčiau man pačiam, kad abu rusiški.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 42 dalis

Nepamenu ar kada buvo, kad 10 peržiūrėtų sezonų viename įraše susitiktų ir rusiški, ir dokumentinis, ir tikrai faktais patemtas, ir fantastinis. Nė vieno 10 balų verto, bet puiki komedija šio įrašo viršelyje.

Lietuvos barų ir kavinių asociacija

Man labai keista, kad šios asociacijos Prezidentu prisistatantį žmogų kviečia savivaldybė, Seimo nariai, kalbina žurnalistai ir net mano mylimi NTAKD nusprendė ne su manim bendrauti. Kodėl bendraujama su juo?

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 41 dalis

Daug serialų, kurie tinka fone, keli labai rimti ir labai verti jūsų laiko. Paveikslėlį keliu ne Fargo, kad ir koks puikus sezonas buvo, bet The Spanish Princess, nes emociniai dalykai ten yra ohoho.