Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 45 dalis

Skaičiai mėgsta traukti skaičius, o panašūs serialai - panašius. Šį kart sukrito daug 7 vertų, tačiau keli jų yra super geri. Pradedant nuo agresyvaus puolimo pinigais iki jausmingų ir visai šeimai tinkančių.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 44 dalis

Pagaliau dešimt peržiūrėtų sezonų, kur daug gero laiko praleidimo pasiūlymų. Šį kartą išrinkti viršelį buvo sunku, nes du puikūs serialai. Dar keisčiau man pačiam, kad abu rusiški.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 42 dalis

Nepamenu ar kada buvo, kad 10 peržiūrėtų sezonų viename įraše susitiktų ir rusiški, ir dokumentinis, ir tikrai faktais patemtas, ir fantastinis. Nė vieno 10 balų verto, bet puiki komedija šio įrašo viršelyje.

Lietuvos barų ir kavinių asociacija

Man labai keista, kad šios asociacijos Prezidentu prisistatantį žmogų kviečia savivaldybė, Seimo nariai, kalbina žurnalistai ir net mano mylimi NTAKD nusprendė ne su manim bendrauti. Kodėl bendraujama su juo?

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 41 dalis

Daug serialų, kurie tinka fone, keli labai rimti ir labai verti jūsų laiko. Paveikslėlį keliu ne Fargo, kad ir koks puikus sezonas buvo, bet The Spanish Princess, nes emociniai dalykai ten yra ohoho.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 40 dalis

Jau žinau, kad 41 dalis bus labai rimta, nes joje jau peržiūrėjau kelis labai labai stiprius sezonus. Šiame dešimtuke (ne tope) labai noriu išskirti labai gerą The Crown sezoną ir, žinoma, Waco, kurį tiesiog privaloma pažiūrėti

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 39 dalis

Seniai buvo taip sunku parinkti paveiksliuką 10-iai peržiūrėtų sezonų. Dažniausiai parenku stipriausio arba stipraus ir keisto. Šį kart labai daug panašaus lygio, todėl keistumas nugalėjo.

Podcast. Vytautas Kratulis ir Huracan coffee

Labai bijojau kviesti Vytautą, nes bijojau atsakymo "ne". Kaip jau supratote, taip nenutiko ir turėjome labai įdomų pokalbį. Rekordinis laiko prasme įrašas. Gal taip nereiktų daryti, bet džiaugsmas yra nestebėti laikrodžio. Kava. Kavos turizmas. Drąsūs sprendimai versle.