Cookie Consent by TermsFeed

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 49 dalis

Dar dešimt peržiūrėtų sezonų nuo detektyvų iki vikingų. Nors jei pažiūrėti plačiąja prasme, tai iš 10 sezonų net 6 labai artimai, jei ne tiesiogiai, susiję su detektyvais. Na ir viską nušluoja paskutinis sezonas Peaky Blinders. Ploju už jį.

 

1. BillionsBillions

Kiekvieną seriją vis dar laukiu grįžtant Bobby Axelrod. Jį pakeitė Michael Prince, judesys eina, bet viskas lyg prėskas maistas. 8/10 (Sezonai: 02, 04, 05)

 

2. The Cleaning LadyThe Cleaning Lady

Norite neįtikėtinos istorijos kai nusikaltėliui gaila valytojos ir kai padeda? Jei į serialą žiūrėti, kaip į pasaką - viskas ok. Jei norite kažko arčiau kasdienybės - rinkitės kažką kitą. 6/10

 

3. CoronerCoroner

Ketvirtasis detektyvo sezonas. Daug asmeninės dramos. Daugiau nei pačio detektyvo.  Tačiau galima žiūrėti laisvalaikiu ar fone. 6/10 (Sezonai: 01, 03)

 

4. GraceGrace

Angliškas detektyvas. Ramus, lėtas su savo žavesiu. Antrasis sezonas ir tik 3 dalys. 6/10

 

5. Killing EveKilling Eve

Po nuostabaus ir sunkiai pakartojamo serialo starto, jis gana greit nusileido ir tapo "apie kažką". 7/10 (Sezonai: 01)

 

6. OzarkOzark

Nuo paprasto pinigų plovimo nueita iki kovos su mafija. Ne vienas labai laukia naujų sezonų, bet aš vis dar netikiu tuo ką matau. Reiktų paminėti ir tai, kad šis, skirtingai nuo aukščiau aprašyto "Killing Eve", sezonas po sezono iš lėto eina geryn. 7/10 (Sezonai: 01, 02, 03)

 

7. Peaky BlindersPeaky Blinders

Tobula serialo pabaiga. Nei atimsi - nei pridėsi. Šis serialas nuo pirmojo iki šeštojo sezono buvo tas, kurio labai laukiau, kuris nenuvildavo. Jis vienas iš nedaugelio, kurio labai ilgėsiuosi. 10/10 (Sezonai: 02, 04, 05)

 

8. The RookieThe Rookie

Policinė muilo opera. Visai smagi pažiūrėti ir su šeima. Tiesa, viskas sukasi ratu, kartojasi. Juk 4 sezonas. 6/10

 

9. SnowfallSnowfall

Ne visai tipinio narkotikų prekeivio istorija. Kiekvienas sezonas su daugiau vaikščiojimo ant ašmenų, bet vis dar žiūrisi. Penktasis sezonas. 8/10 (Sezonai: 01, 02, 03, 04)

 

10. Vikings: ValhallaVikings: Valhalla

Na palyginus su tikruoju serialu "Vikingai" čia yra pasakėlė. Skysta, banalu. 6/10

 

Palikite komentarą