Cookie Consent by TermsFeed

www top 8

bendruomenių portalai

art.scene.lt - nekalbėsiu nieko blogo, nes pkmk skaito čia kartais :) man tik įdomu ar ateis kada toks laikas, kai bus nupirktas artscene.lt adresas? jis vis dar laisvas. iš tiesų geras puslapis. jis kasmet kažką vis laimi, tai spėju ir šiemet nebus išimtis ir (kaip mamontovas įvairiuose apdovanojimuose) šiemet vėl laimės kažką.

artcrime.allgraffiti.com - dizainas labai neblogas ir tikrai tinkantis puslapio temai. tik kad pats puslapis nuobodokas. nelabai ką ten yra veikti. didzioji dalis „writerių“ darbų prasto lygio.

vertinimas: 7,5 balo


www.blogas.lt - tikrai gerai padaryta svetainė. tik kažkodėl manau, jog čia ne bendruomenė, o gal daugiau elektroninės paslaugos. bet jei ji jua čia tiko vertintojams, tai ko gero tikrai gaus prizą.

vertinimas: 10 balų


www.capri.lt - oi koks didelis headeris. naujienos neatnaujinamos praktiškai. jau penki mėnesisi kaip jų nėra. šiek tiek keista. patekus į forumą, kaip grįžti atgal į svetainę? net ir back vieną kartą paspausti nepakanka.

vertinimas: 6,5 balo


www.djscene.lt - gražus dizainas, daug info. labai gerai. gerai tvarkomas ir prižiūrimas saitas.

vertinimas: 10 balų


www.draugas.lt - per tiek metų ne vieną kartą pasikeitė ir ne kartą pagerėjo. gerai padaryta svetainė ir lankomumas labai didelis. o tai tik dar vienas jos įvertinimas.

vertinimas: 10 balų


www.ekuryba.com - gerai pažįstama publika. smagu, kad žmonės užsiima ir turi tam laiko bei noro. lengva kai esi mažas. nors daug kas paimta iš kitų svetainių :) tačiau navigacija yra labai nepatogi. ties tuo jiems labiausiai siūlyčiau padirbėti.

vertinimas: 6 balai


www.e-zine.lt - nykumas šios svetainės tai labai didelis. nepatogi navigacija tai viena, o kita tai info trūkumas juodas. kam rinkti savaitės geriausią svetainę jei ji renkama kartais iš vienos ar iš dviejų svetainių? matosi, kad jai laiko skiriama tikrai per mažai.

vertinimas: 5 balai


www.rasyk.lt - pati blogiausia svetainė pasaulyje. įdomu tik kodėl ten žmonės lankosi?

www.road.lt - pirma mintis užėjus į svetainę - „tarptautinė kompanija, turinti daug padalinių visame pasaulyje“. ar tikrai taip jau reikalingas tas žemėlapis? negi negalima kelionių aprašymų dėti į labiau linksmą dizainą turinčią svetainę. žiauriai fainas dalykas tame žemėlapyje kai pažymimos šalys, kuriose tam tikras vartotojas buvo.

vertinimas: 9 balai


www.stiklokaroliukai.lt - na gal kažkie ir bendruomenė. tvarkingas puslapis, bet kaip bendruomeniniam tai trūksta info ir interaktyvumo. labai.

vertinimas: 5 balai


www.wecheese.com - su firefox browsinant neužkrauna pirmame puslapyje esančio flasho fono. tik meniu. lietuvių darbas, bet bendruomenių svetainių apdovanojimą galėtų pelnyti ir lietuvių bendruomenės. :)

vertinimas: 7,5 balasapskritai, tai reiktų didelį dėmesį kreiptį ir į puslapio funkcijas. t.y. kaip ta bendruomenė susibendravusi ir aktyviai reiškiasi. nes puslapio paskirtis turi būti „bendruomenės“. daug gerų svetainių ir bent pora laimėtojų galėčiau atspėti.
Palikite komentarąKomentarai
  • nuo

    tai gali būti. bet juk pats pastebėjai tokią tendenciją laimėti :)

  • pkmk

    hehe aš tai tik prieš savaitę sužinojau, kad artscene dalyvauja čempionate. aš dėl to nė piršto nejudinau.