Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Skaitymas tualete

Paaiškinkite man nesuprantančiam: koks malonumas skaityti tualete?

Jei aš noriu skaityti, aš pasiimu knygą ir skaitau patogiai atsigulęs ar atsisėdęs. Tualete man norisi to, ko ten atėjau, o skaityti mažiausiai. :)

Kvietimai

Čia tokia diskusija netyčia gavosi. Jei yra balius ir ten kviečiami svečiai. Sužinote, kad ten bus jūsų buvęs vaikinas (buvusi mergina). Ar dėl to labai parintumėtės? O jei jau praėjo kokie 5 metai po to?

Laiškų kodavimo konvertavimas

Gavau nerealų laišką. Visas nerealumas tame, kaip konvertuojamos lietuviškos raidės:

Mu-su; i;mone; domina elektronine.s knygu; parduotuve.s su importuojamu
prekiu; katalogu ku-rimas. Nore.c(iau pasiteirauti, kokia bu-tu;
orientacine. tokios parduotuve.s kaina ir per koki; termina;
gale.tume.te i;gyvendinti projekta;?

Pasitikėjimas ir savęs įtikinėjimas

Kartais mane stebina žmonių tikėjimas tuo ko nėra. Jie sugeba save patys įtikinti tuo, ko norėtų. Ir tai absoliučiai nesusiję su kokiu tikėjimu, kad yra ateiviai.

Jei aš tik pradedu tikėti tuo, kad kažką puikiai išmanau, pastebiu, kaip man nesiseka. Taip nutinka, bet džiaugiuosi, kad labai retai.

Daugelis dalykų, kuriuos darau, darau dėl to, kad man įdomu. Kartas nuo karto man pasako: bet tu juk padrei tą, tu jau esi profas. Džiaugiuosi kai to nesako, nes aš manau kitaip. Geriau daryti kažką gerai nemokant, nei mokėti ir nedaryti :)

Žmona

Turiu žmoną

Rūdyja


Baliuliai, 2008

Kolega

Turiu vieną kolegą, kuris turi mane nervinančių savybių. Kuo toliau tuo jos dažnėja arba mano jautrumas didėja. Jis:

  • Pastoviai laužo pirštus, kaklą... Na žinote, kai sutraška viskas.
  • Kai užsideda ausines pradeda leisti keistus garsus panašius į knarkimą, urzgimą
  • Jis pastoviai traukia nosį.
Dėl vienintelės nosies yra susitarimas, kad kai man atsibosta, jis deda litą ant stalo. Kitos savybės jam neatrodo blogos.

Puikus adresas

Dabar nugirdau pokalbį telefonu, kuris prajuokino.

Yra toks adresas omnitelio: aš tave mms .lt (astavemms.lt). Paskambina telefonu ir kolega savo: jūsų adresas asta vems .lt yra .....

Galvokite kai renkatės adresus :)

Oro uosto apsauga

Vakar 23:00 turėjo atskristi brolis, todėl nuvažiavau jo pasiimti. Jis skraido labai dažnai, tai stovėti pasitikimo salėje nematau jokio reikalo. Sustoju kažkur arčiau oro uosto, jis išeina, pamajakina ir privažiuoju.

Vakar procedūra buvo ta pati. Tačiau 23:30 vis dar nieko. Na gal jo telefonas nusėdo... Nutaria uapsukti ratą ir pasižiūrėti. Apsukau - jo nėra. Pavažiavau į šoną, ten rezervuota aikštelė visiškai tuščia. Sustojau. Po kelių minučių privažiuoja policija. Pirmas dalykas tai pasakiau jiems, kad jie matyt neturi daugiau ką veikti, kaip specialiai kabinėtis. Aikštelė tuščia, niekam netrukdau, sėdžiu automobilyje. Jie, aišku, supyko pradėjo man kažką aiškinti, kad niekas Lietuvoje negerbia policijos ir pan. Nusiraminau per tą laiką ir aš, tada normaliai pakalbėjom, pažadėjau jo websaitui padaryti nuolaidą ir mane paleido. Iš tiesų buvau nustebintas kaip mandagiai jie bendravo ir tvarkingai atrodė. Pasiklausiau ar čia kelių eismo priežiūros tarnyboje jie dirba, tai pasakė, kad oro uosto eismo priežiūros tarnyba ar pan. Jaučiasi skirtumas tarp paprastų ir oro uosto.

Maladec policininkai, kad mane paleido nebaudę :)

Kodėl žiguliai yra blogai

Bevažiuojant ryte į darbą apturėjau nutikimą. Ozo gatve važiuojant link Šiaurės miestelio yra nuokalnė, o po to nedidelė įkalnė iki pat šviesoforo. Tos įkalnės pradžioje prieš mane važiavo žiguliukas. Nusistebėjau kaip gerai prižiūrėtas, nes jokių rūdžių nesimato. Kadangi kiekvieną rytą ten kamštis, žiguliukas neatlaikė ir užgeso. Kam tekę važiuoti su žiguliuku, tai užvedant dažniausiai reikia spausti gazo pedalą, kitaip nifiga neužsives. Kai spaudi gazą, nesigauna spausti stabdžio, o rankinis juk amžina žiguliukų problema. Jis rieda į mane, aš jam pypinu, jis pristabdo ir vėl tas pats. Taip kelis kartus, kol situacija labai grėsminga. Labai džiaugiausi, kad tarp mano mašiniuko ir gale stovėjusio, buvo didelis tarpas. Įsijungiau atbulinį ir pavažiavau. Jis vis dar artinasi. Pavažiavau maksimaliai atgal, nusukau į dešinę pusę ir sugebėjau pro jį pralįsti. Pamačiau ir vairuotoją, kuriam apie 70 metų. Nieko keisto.

Juokai

Teko panaršyti po Alma littera puslapį. Pastebėjau keletas įdomių dalykų:

Knyga „Altorių šėšėly“. Galima pagalvoti, kad suklydo, bet pažvelkite į knygos viršelį. Žiauroka.

Kitas juokingas dalykas. Yra toks autorius „Otfried Preuβler“. Kai aš nežinau ką reiškia užsienio kalbos keista raidė - pasiklausiu. Čia suvedinėjo žmogus, kuriam ši raidė pasirodė panaši į kitą ir vietoj „Otfried Preussler“ žmogus įrašė „Otfried Preubler

Jei manote, kad esu lochas - galite taip ir pasakyti

Man labai juokinga būna, kai nueini į kokį rimtesnį susitikimą, o ten visi su kostiumais ir apie save labai gerai begalvojantys. Didžioji dalis taip galvoja, nes taip jiems leidžia galvoti kostiumas. Aš, dažniausiai, einu papratai apsirengęs. Dažnai net specialiai taip darau.

Šiandien nueiname tryse į susitikimą su vienos įmonės vienu iš vadovų. Du su kostiumais, o aš paprastai. Pirmiausia pasisveikina su kostiumais, po to su manim. Vyksta apsikeitimas kortelėmis - specialiai neduodu. Vienas padavė advokato kortelę. Jau galvojau apsimyšiu koks palankus žvilgsnis, šypsena ir nusilenkimas vadovui pavyko. Per visą pokalbį kelis kartus mestos replikos mano pusėn ir lyg tarp kitko atsiprašymas. Nesijaučiau dėl to blogai, o net priešingai, nes galėjau stebėti viską iš šalies. Susilaikiau nepasakęs: Jei manote, kad esu lochas - galite taip ir pasakyti.

Apklausos

Vakar buvome kabake, o ten visu ant stalų apklausos. Matyt ta proga, kad alų gerokai pabrangino, o maistą net trim litais. Bet nedarykite tokių nesąmonių kaip anketoje, kur paprastas darbuotojas gali pasirinkti tik „tarnautojas“ (nors tai bus melas), atlyginimo intervalai negali būt tokie kaip amžiaus tik su dviem nuliais - pvz.: 1000-2500 ir 2600-3500 ir galų gale nedėkite prie klausimo „kaip dažnai lankotės čia“ atsakymo „niekada nesilankau“.

Ne į temą, bet jau senokai buvo tokia šlykšti ir mane nervinanti reklama kaip maximos: (buvaū sūnely stebūklyngam...) brr..

Laiškas tiems, kuriem jis skirtas

Gerb. draugai, pažįstami, kolegos

Kreipiuosi į jus nes matau, kad bus kažkas blogai. Mano vestuvės yra rugpjūčio 15-ą dieną, todėl dabar organizuotis kažką tikrai dar anksti.

Man čia iš visų galų pareina pasisakymai, ir po to keistai mykiama. Vytenį - tu savo bernvakario ilgai laikytą kerštą pasilaikyk Nasai. Jis kaltas dėl visko, kas buvo blogai. Ir tą mentą jis surado, jei būčiau aš ieškojęs, būčiau suradęs mažą ir labai silpną. Jis tikrai būtų tau davęs dujokaukę ir paprašęs, kad tu jam ją uždėtum ir tada jį muštum. Tas pats galioja kitiems - nieko blogo Jums nedariau ir manęs kaip kokio locho nereikia perrenginėti ir gainioti po miestą. Nekenčiu miesto ir labai myliu kaimą.

Tiem, kas nesuprato, tai man geriausia dovana būtų pirtelė su kokiu baseinuku ar bala ir geras pagėrimas be bobų. Visi pasityčiojimai manęs visai neveža.

Jei ir po to kažkas nesuprato, tai siūlau pasiskambinti man ir paaiškinsiu.