Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Kolega

Turiu vieną kolegą, kuris turi mane nervinančių savybių. Kuo toliau tuo jos dažnėja arba mano jautrumas didėja. Jis:

  • Pastoviai laužo pirštus, kaklą... Na žinote, kai sutraška viskas.
  • Kai užsideda ausines pradeda leisti keistus garsus panašius į knarkimą, urzgimą
  • Jis pastoviai traukia nosį.
Dėl vienintelės nosies yra susitarimas, kad kai man atsibosta, jis deda litą ant stalo. Kitos savybės jam neatrodo blogos.

Puikus adresas

Dabar nugirdau pokalbį telefonu, kuris prajuokino.

Yra toks adresas omnitelio: aš tave mms .lt (astavemms.lt). Paskambina telefonu ir kolega savo: jūsų adresas asta vems .lt yra .....

Galvokite kai renkatės adresus :)

Oro uosto apsauga

Vakar 23:00 turėjo atskristi brolis, todėl nuvažiavau jo pasiimti. Jis skraido labai dažnai, tai stovėti pasitikimo salėje nematau jokio reikalo. Sustoju kažkur arčiau oro uosto, jis išeina, pamajakina ir privažiuoju.

Vakar procedūra buvo ta pati. Tačiau 23:30 vis dar nieko. Na gal jo telefonas nusėdo... Nutaria uapsukti ratą ir pasižiūrėti. Apsukau - jo nėra. Pavažiavau į šoną, ten rezervuota aikštelė visiškai tuščia. Sustojau. Po kelių minučių privažiuoja policija. Pirmas dalykas tai pasakiau jiems, kad jie matyt neturi daugiau ką veikti, kaip specialiai kabinėtis. Aikštelė tuščia, niekam netrukdau, sėdžiu automobilyje. Jie, aišku, supyko pradėjo man kažką aiškinti, kad niekas Lietuvoje negerbia policijos ir pan. Nusiraminau per tą laiką ir aš, tada normaliai pakalbėjom, pažadėjau jo websaitui padaryti nuolaidą ir mane paleido. Iš tiesų buvau nustebintas kaip mandagiai jie bendravo ir tvarkingai atrodė. Pasiklausiau ar čia kelių eismo priežiūros tarnyboje jie dirba, tai pasakė, kad oro uosto eismo priežiūros tarnyba ar pan. Jaučiasi skirtumas tarp paprastų ir oro uosto.

Maladec policininkai, kad mane paleido nebaudę :)

Kodėl žiguliai yra blogai

Bevažiuojant ryte į darbą apturėjau nutikimą. Ozo gatve važiuojant link Šiaurės miestelio yra nuokalnė, o po to nedidelė įkalnė iki pat šviesoforo. Tos įkalnės pradžioje prieš mane važiavo žiguliukas. Nusistebėjau kaip gerai prižiūrėtas, nes jokių rūdžių nesimato. Kadangi kiekvieną rytą ten kamštis, žiguliukas neatlaikė ir užgeso. Kam tekę važiuoti su žiguliuku, tai užvedant dažniausiai reikia spausti gazo pedalą, kitaip nifiga neužsives. Kai spaudi gazą, nesigauna spausti stabdžio, o rankinis juk amžina žiguliukų problema. Jis rieda į mane, aš jam pypinu, jis pristabdo ir vėl tas pats. Taip kelis kartus, kol situacija labai grėsminga. Labai džiaugiausi, kad tarp mano mašiniuko ir gale stovėjusio, buvo didelis tarpas. Įsijungiau atbulinį ir pavažiavau. Jis vis dar artinasi. Pavažiavau maksimaliai atgal, nusukau į dešinę pusę ir sugebėjau pro jį pralįsti. Pamačiau ir vairuotoją, kuriam apie 70 metų. Nieko keisto.

Juokai

Teko panaršyti po Alma littera puslapį. Pastebėjau keletas įdomių dalykų:

Knyga „Altorių šėšėly“. Galima pagalvoti, kad suklydo, bet pažvelkite į knygos viršelį. Žiauroka.

Kitas juokingas dalykas. Yra toks autorius „Otfried Preuβler“. Kai aš nežinau ką reiškia užsienio kalbos keista raidė - pasiklausiu. Čia suvedinėjo žmogus, kuriam ši raidė pasirodė panaši į kitą ir vietoj „Otfried Preussler“ žmogus įrašė „Otfried Preubler

Jei manote, kad esu lochas - galite taip ir pasakyti

Man labai juokinga būna, kai nueini į kokį rimtesnį susitikimą, o ten visi su kostiumais ir apie save labai gerai begalvojantys. Didžioji dalis taip galvoja, nes taip jiems leidžia galvoti kostiumas. Aš, dažniausiai, einu papratai apsirengęs. Dažnai net specialiai taip darau.

Šiandien nueiname tryse į susitikimą su vienos įmonės vienu iš vadovų. Du su kostiumais, o aš paprastai. Pirmiausia pasisveikina su kostiumais, po to su manim. Vyksta apsikeitimas kortelėmis - specialiai neduodu. Vienas padavė advokato kortelę. Jau galvojau apsimyšiu koks palankus žvilgsnis, šypsena ir nusilenkimas vadovui pavyko. Per visą pokalbį kelis kartus mestos replikos mano pusėn ir lyg tarp kitko atsiprašymas. Nesijaučiau dėl to blogai, o net priešingai, nes galėjau stebėti viską iš šalies. Susilaikiau nepasakęs: Jei manote, kad esu lochas - galite taip ir pasakyti.

Apklausos

Vakar buvome kabake, o ten visu ant stalų apklausos. Matyt ta proga, kad alų gerokai pabrangino, o maistą net trim litais. Bet nedarykite tokių nesąmonių kaip anketoje, kur paprastas darbuotojas gali pasirinkti tik „tarnautojas“ (nors tai bus melas), atlyginimo intervalai negali būt tokie kaip amžiaus tik su dviem nuliais - pvz.: 1000-2500 ir 2600-3500 ir galų gale nedėkite prie klausimo „kaip dažnai lankotės čia“ atsakymo „niekada nesilankau“.

Ne į temą, bet jau senokai buvo tokia šlykšti ir mane nervinanti reklama kaip maximos: (buvaū sūnely stebūklyngam...) brr..

Laiškas tiems, kuriem jis skirtas

Gerb. draugai, pažįstami, kolegos

Kreipiuosi į jus nes matau, kad bus kažkas blogai. Mano vestuvės yra rugpjūčio 15-ą dieną, todėl dabar organizuotis kažką tikrai dar anksti.

Man čia iš visų galų pareina pasisakymai, ir po to keistai mykiama. Vytenį - tu savo bernvakario ilgai laikytą kerštą pasilaikyk Nasai. Jis kaltas dėl visko, kas buvo blogai. Ir tą mentą jis surado, jei būčiau aš ieškojęs, būčiau suradęs mažą ir labai silpną. Jis tikrai būtų tau davęs dujokaukę ir paprašęs, kad tu jam ją uždėtum ir tada jį muštum. Tas pats galioja kitiems - nieko blogo Jums nedariau ir manęs kaip kokio locho nereikia perrenginėti ir gainioti po miestą. Nekenčiu miesto ir labai myliu kaimą.

Tiem, kas nesuprato, tai man geriausia dovana būtų pirtelė su kokiu baseinuku ar bala ir geras pagėrimas be bobų. Visi pasityčiojimai manęs visai neveža.

Jei ir po to kažkas nesuprato, tai siūlau pasiskambinti man ir paaiškinsiu.

Lietuvos paštas

Šiandien Lietuvos paštas mane sužavėjo. 7:35 skambina iš apačios (domofonu), pasako, kad laiškas man (pasakė net pavardę). Įleidau. Laukiau, bet taip ir neatėjo. Galvoju: įmetė į dėžutę. 13 val. išeidamas patikrinau dėžutę. Spėkit ką radau - pranešimus, kad ateičiau į paštą atsiimti laiškų. Tai liftu į 8 aukštą užvažiuoti nebesugeba?

Sliekų dienos

Šiandien pamačiau, kad prasidėjo sliekų dienos. Tomis dienomis sliekai iššliaužia ant šaligatvio ir visi turi juos traiškyti.

Atspėkite mįslę

Šiandien 15 minučių buvo reklama. Juokėmės, kad negali suprasti ką ten reklamuoja:

  • internetinis adresas
  • pavadinimas pusiau angliškas, pusiau lietuviškas
  • mobilus telefonas
  • skaičius 24

Sugalvojome, kad čia gali būti maisto pristatymas visą parą. Bet labai jau kliuvo tie paveisklėliai dešinėje.

Grįžęs nuėjau į jų puslapį ir... labai nustebau, kai pamačiau, kad jie užsiima virtuvės baldų gamyba. Taip, mane privertė pasidomėti, bet aš tikrai tokioje įmonėje neužsakinėsiu baldų.

Google mane supranta

Šiandien įvežiau į google paiešką „Vidmantas nuolaida“ ir gavau labai mane pralinksminusį rezultatą:

Labiausiai man patiko trečias meniu punktas :)

Tele Bim-Bam „Voro vestuvės“

Vakar pabuvojau Tele Bim-Bam „Voro vestuvės“. Žinoma, kad beveik visi ėjo su vaikais (tap jiems ir reikia), o mes be. Apturėjom nerealiai gerą laiką. Tiek dekoracijų ir tokių gražių seniai nematęs. 100 žmonių scenoje tikrai turi kažką pasakyti tiems, kas nebuvo. Tikrai supr renginys.

Tiesa, renginys tikrai per ilgas vaikams. Todėl didžioji jų dalis pabaigoje zyzė, kalbėjo, negalėjo nusėdėti vietoje. 

BlogIn: pranešimai

Trumpai labai apie pranešėjus ir pranešimus.

Džiugas Paršonis. Normaliai viskas. Aiškiai, suprantamai.

Virgis Valentinavičius. Kažką pakalbėjo apie duobkasius žurnalistams... Normaliai visai.

Aurelijus Katkevičius. Labai teisingas, geras ir aiškus pranešimas. Maladec.

Vanessa Witkowski. Ne labai čia, ne labai laikas :)

Deividas Talijūnas. Apie reklamą kalbėjo, kalbėjo, reklamavo, reklamavo, bet nieko normaliai neatsakė, nepasakė.

Diskusija apie soc. tinklus. Boring... Nesupratau, kodėl blogas.lt yra socialinis tinklas...

Jonas Nyvang, Riku Vassinen. Nenormaliai vien tik myspace.com reklama.

Irena Smetonienė. Super duper pranešimas. Vienas iš dviejų tikrai gerų.

Virginijus Savukynas. Kai buvau skaitęs šią jo temą inete kažkur, galvojau, kad nesuprantu nieko. Dabar gyvai tuo įsitikinau. Kaip kalbėjo kiti - tas pats ir jiems.

Diskusija apie verslą ir tinklaraščius. Žiauriai neįdomu. Gal nevykę.

Darius Bagdžiūnas. Nesupratau ar Gauminai trūksta žmonių tekstams ar jie nenori pinigų mokėti normalių. Taigi, daug maivymosi ir nieko normaliai apie blogus.

Blogerių pranešimai. Davai kitamet nebeleiskite reklaminių pranešimų, nes žiauriai užpisa... Visi ir be to pavargę per dieną.

 

Renginys suorganizuotas puikiai. Maladec.