Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

BlogIn: maistas

Ačiū labai konferencijos rengėjams, nes maistas buvo skanus ir jo buvo daug. Manau būčiau pravalgęs 30 Lt, kuriuos būčiau (?) už bilietą. Po to kai bilietai pabrango iki 50 Lt, tai jau nebežinau. Jei bilietai kitais metais nebrangs, o maisto kainos kils, tai ko gero it 50 bus verta mokėti.

BlogIn: tualetai

Na aš suprantu dar, kad nespėja išnešti šiukšlių ir šiukšlių dėžių nesimato per popierinius rankšluosčius. Bet tai fak, davai kokių kvapų ten papurškite, nes smarvė blogiau nei viešuose nemokamuose tualetuose.

BlogIn: sms pažintys

Atėjus į konferenciją visi gavo Omnitel Extra korteles su 10 Lt papildmu. Ačiū jiems, nes juos išnaudosiu. Kadangi esu pakūręs eksperimentinį projektą „sms pažintys“, tai yra gera proga papildyti projekto sąskaitą :) O iš tiesų nutariau išbandyti ir tai, ar efektyvu bent kiek ten skelbtis. Taigi, jei pavyks - paskelbsiu rezultatus. :)

BlogIn: 1

Prasidėjo BlogIn konferencija. Pirmas siurprizas po kažkuriom kėdėm buvo priklijuoti vokai su „dovanėlėmis“. Fak... ot dovanėlė, 50% hostingui (net 6 Lt per mėn.). 321.lt labai „rimti“ rėmėjai, nes google surinkite „50% serveriai.lt nuolaida“ ir gausite ją nedalyvaudami konferencijose :)

Bitė - kaip susigadinti įvaizdį

Ilgai jau žiūriu į naują Bitės veidą ir kuo toliau tuo liūdniau. Šiandien nutariau jau parašyti, nes pasikeitė ir Bitės Labas.

Nesu joks reklamos, marketingo specialistas, bet savo nuomonę juk galiu turėti? :)

Bitė savo visą įvaizdį keičia nebe pirmą kartą. Prieš tai pakeistas logotipas buvo labai į naudą, nes senovinis mobilus telefonas jau tikrai atgyveno savo. Taigi, jį pakeitė sim kortelės formos logotipu. Naujasis logo nelabai daug skiriasi nuo buvosiojo, bet pati forma yra geresnė. Ji daugiau kviečianti bendrauti. Bet tai viskas, ką gero bitė padarė su paskutiniu pasikeitimu. Nesuprantu rokių dalykų:

  • Kaip galima dėti žalią logo ant baisaus salotinio fono?
  • Kaip galima rašyti baltai, ant šviesiai salotinio fono? Taip, ekrane matome, bet iš toliau plakatuose jaugerokai sunkiau įžiūrima.
  • Kaip ir kam rašyti purpuriniuose ar oranžiniuose baisių atspalvių blokuose, esančiuose šalia logo ir viskas ant salotinio fono?

Anksčiau Bitė man patiko tuo, kad skyrėsi iš visų. Skyrėsi tiek reklamos kokybe, tiek solidžiu tvarkingu įvaizdžiu. Dabar ji nukrito iki Omnitel Ekstra lygio. Pažiūrėkite reklamas, jos tokio lygio, lyg pats būčiau filmavęs garaže. Šlykštokoka.

Dabar naujas Labas įvaizdis. Esu įsitikinęs, kad ir jis bus sugadintas. Buvęs tikrai šiuolaikiškas, jaunatviškas ir žiauriai modernus, jis tokiu ko gero nebeliks. Nemačiau dar reklamų, bet jau dabar matau pagal spalvas ir atspalvius.

Keista, kad tik dabar pamačiau pirmą (gal ir buvo, bet nepastebėjau) lgoo, kuris nerišamas prie spalvos. Iš tiesų tai manau, kad labai įdomu ir netgi iš dalies teigiama.

Kažkada viename seminare klausiausi apie tai, kad mobilūs operatoriai gali savo pozicionuoti tik trijose pozicijose: didžiausias, pigiausias, inovatiškiausias. Taigi, jei iki šiol buvo atitinkamai Omnitel, Tele2, Bitė, tai jau kuris laikas situacija linksta į kitą pusę: Tele2, Omnitel, Ežys. Gal dar taip nėra iki galo, bet viskas juda link to. Kur gi Bitė? :)

Fotografas

Na aš matyt atsilieku nuo gyvenimo, bet fofografai prašo nuo 2000 iki 2500 Lt už vestuvių fotografavimą. Tai normalu?

Vieno kontaktus pasiūlė, parašė Raimonda jam ir gavo tokį linksmą atsakymą:

Jeigu jūs tikrai jaunieji, besiruošiantys vestuvėms, o ne vienas toks fotografas R. M., kuris apsimetęs jaunaja rašinėja visiems Kauno fotografams iš visokių yahoo ir gmail adresų, klausinėja apie kainas ir iš kurio juokiasi jau pusė miesto - tai gal paprasčiausiai paskambinkit. Papsakosit ką planuojat ir ko tikites - aš galėsiu tiksliau papasakoti apie kainas. Telefonas ....

Balandžio 1-oji

Kasmet balandžio pirmąją suprantu kaip man nepatinka, kai visi meluoja, apgaudinėja ir jiems tai juokinga.

Brolis pajuokavo, nors dar neprasidėję buvo balandžio 1-oji: įėjęs metė laišką ir pataikęs į laptopo klaviatūrą, išlaužė skaičių nr. 3. Fal, sulūžo tokia nesąmonė, kuri jį laikė.

Vaistininkai

Įprastai atėjus į vaistinę ir paprašius beleko (tarkim lašų nuo slogos), tau būtinai įkiš pačius brangiausius. Tada paklausi: o pigesnių nėra? Visada gauni menkinantį žvilgsnį, o po t oatnešamus pigesnius. Paklausus koks skirtumas dažniausiai sako: „na sudėtis skiriasi“ arba „nu gal geresni čia“. O realiai jie suka pelną savo vaistinei.

Šiandien man prirašė kažkokių antibijotikų močnai brangių. Vaistininkė sako: turime kitokių, kurie gerokai pigesni, o veikia taip pat - gamintojas kitas. Tai man vietoj 90 Lt kainavo 60 Lt. Ačiū vaistininkei ir nelabai ačiū gydytojui.

El. paštas

Nežinau ar čia taip visiems, bet mane nervina klientai, kurie rašo dviejų tipų mailus:

1. kurie palieka subject laukelį tuščią

2. kurie palieka laiško body tuščią, o viską surašo į subject

BlogIn: geriausių tinklaraščių rinkimai

Planavau neiti į BlogIn, nes gaila buvo 50 Lt mokėti. Pasirodo su Omni id auksine kortele bilietui taikoma 100% nuolaida. Pasisklinau kortelę ir balandžio 4 d. neisiu į darbą, o būsiu konferencijoje.

O šiandien perskaičiau viename bloge, apie geriausių tinklaraščių rinkimus. Taigi, jei Lietuvoje yra bent 18 gyvenimo temos blogų, tai mano blogas ko gero ne paskutinis. Jis nominuotas šioje temoje. Tai... ačiū arkažkatai.