Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Vaistininkai

Įprastai atėjus į vaistinę ir paprašius beleko (tarkim lašų nuo slogos), tau būtinai įkiš pačius brangiausius. Tada paklausi: o pigesnių nėra? Visada gauni menkinantį žvilgsnį, o po t oatnešamus pigesnius. Paklausus koks skirtumas dažniausiai sako: „na sudėtis skiriasi“ arba „nu gal geresni čia“. O realiai jie suka pelną savo vaistinei.

Šiandien man prirašė kažkokių antibijotikų močnai brangių. Vaistininkė sako: turime kitokių, kurie gerokai pigesni, o veikia taip pat - gamintojas kitas. Tai man vietoj 90 Lt kainavo 60 Lt. Ačiū vaistininkei ir nelabai ačiū gydytojui.

El. paštas

Nežinau ar čia taip visiems, bet mane nervina klientai, kurie rašo dviejų tipų mailus:

1. kurie palieka subject laukelį tuščią

2. kurie palieka laiško body tuščią, o viską surašo į subject

BlogIn: geriausių tinklaraščių rinkimai

Planavau neiti į BlogIn, nes gaila buvo 50 Lt mokėti. Pasirodo su Omni id auksine kortele bilietui taikoma 100% nuolaida. Pasisklinau kortelę ir balandžio 4 d. neisiu į darbą, o būsiu konferencijoje.

O šiandien perskaičiau viename bloge, apie geriausių tinklaraščių rinkimus. Taigi, jei Lietuvoje yra bent 18 gyvenimo temos blogų, tai mano blogas ko gero ne paskutinis. Jis nominuotas šioje temoje. Tai... ačiū arkažkatai.

Prekybos centrai

Vakar teko apsilankyti Akropolio Maximoje ir Šiaurės miestelio Rimi. Maxima turi greito aptarnavimo kasas, o Rimi - kasas nėščiosioms.

Deja, bet yra daug žmonių, kurie nesupranta ką tai reiškia, o prekybos centrai jiems nė kiek nepadeda. Rimi iškabintas ženklas palubėje, gerokai prieš kasas ir jį pastebėti gali nebent pačios nėščiosios. Maxima greitojo aptarnavimo kasas įrengė labai super - jos aiškiai išskirtos, visur kur įmanoma parašyta, kad iki 7 prekių.

Kadangi Maximoje pirkau tik dvi prekes, atsistojau į greitojo aptarnavimo kasą. Suskaičiavau prekes dviejų prieš mane stovėjusių žmonių ir vieno už. Taigi pirmoji moteris pirko 10 prekių, po to pagyvenusi pora 19, o trečias pirkėjas 9 prekes. Na jei iki 7 prekių, tai iki septynių ir tą turėtų pardavėja priminti pirkėjams, ypač tiems, kurie perka 19 prekių. Bet čia jau daugiau pirkėjų problema, nes nepamatyti užrašų tikrai neįmanoma.

Rimi nėščiosioms skirtoje kasoje joms aptarnavimas yra be eilės. Be eilės prei tų kasų neįmanoma prieiti, nes kai žmonės susikrauna ant prekystalių prekes, jiems tikrai nėra kaip pasitraukti, o nėščiosioms iš šono prieiti nėra jokių sąlygų. Viena nėščioji priėjo prie paskutiniojo, parodė ženklą ir jis j praleido, priėjo prie kito - tas apsimeta kad nieko nežino ir jam px. Ji jam 3 kartus pakartojo, bet jam tikrai px. Taip irliko stovėt, viena vieta arčiau eilėje.

Taigi, jei jau daro spec. kasas, tai parduotuvių darbuotojai padėkite tai suvokti pirkėjams, o valdžia tegu padaro taip, kad tos kasos tikrai virstų kasomis, kuriose galima pasinaudoti savo privilegijomis. Pvz. pamato su mažiau prekių - be eilės. :)

Triukšmo kaita

Aš pastoviai gyvenu triukšme. Namie sėdžiu prie kompo ir veikia telikas. Važiuojant į darbą dažniausiai kalba žinių radijas. Darbe, jei sėdžiu be ausinių, tai girdžiu kolegų muziką (tiksliau garsus iš ausinių).

Vieną dieną kažkas apsisuko galvelėje ir nebegalėjau pakęsti triukšmo. Kelias savaites stengiausi nejungti teliko, radijo, muzikos... Padėjo. Atsigavau ir vėl grįžau prie triukšmo :)

Ar čia visiems taip būna?

Laidotuvės

Vakar per žinias mačiau Kernagio laidotuves. Ė davai ir per mano laidotuves pagrokite gitara ir padainuokite. Tik davai kokias linksmesnes, už dūšios griebiančias dainas.

Ir pelenus išbarstykite kur pievoj pamiškėj.

Prietarai

Ketvirtadienį (kovo 13 d.) vienam klientui nusiunčiau sutartį. Jis skambina ir sako: „gal galime sutartį pasirašyti kitą dieną, nes labai nesnori 13 dieną pasirašyti?“.

Skundikas

Šiandien stebėjau kaip atvažiavo policijos automobilis į Šilo - Antakalnio sankryžą tiltu. Įsijungė posūkį, norėdamas persirikiuoti į kairiąją juostą. O ten yra trys eismo juostos - po vieną kiekvienai krypčiai. Kadangi iškart niekas nepraleido policijos automobilio, jis iš vidurinės juostos nuvažiavo sau ramiai į kairę.

Aš paskambinau 112, mane sujungė su vyriausiuoju policijos komisariatu. Paskundžiau juos. :)

Rungtynės

Šiandien buvau Ryto - Žalgirio rungtynėse. Bilietus pirkome todėl, kad tiesioginės transliacijos negalima buvo matyti. Beje, ją galima pamatyti praėjus 5 valandms. Labai įdomu...

Iš tiesų salėje kur kas įdomiau žiūrėti. Ktas vaizdas, kitos emocijos.

Gražu žiūrėti į Trifunovičių - jis dirba visas rungtynes ir visi žaidėjai, pasitaikius minutėlei, pasižiūri ką treneris sako. Visai kitokia situacija Žalgiryje. Gaila, kad tokia komanda turi tokią vadovybę. Lochus, jei tiesiai šviesiai.

p.s. vienas šalia sėdintis vis rėkė - rytas padarytas. Po rungtynių paklausiau kas buvo padarytas. Nuleido galvą kaimynas :)

Raudonas šviesoforo signalas ne visiems galioja

Vakar apie prieš vidurnaktį trumpoje atkarpoje tarp Mindaugo Maximos ir Lukiškių aikštės teko matyti kaip du saugos automobiliai ramiai pravažiuoja per sankryžą, degant raudonam šviesoforo signalui. Ar tai normalu?

Gripas arba kaip aš sergu

Šiemet jau trečią kartą sergu. Šį kartą nepasisekė, nes susirgau penktadienį ir visas 4 savaitgalio dienas prasirgau. Vakar nuėjau pas gydytoją ir gavau nedarbingumo lapelį šiai savaitei. Taigi, nutariau pagaliau pilnai išgyti ir daugiau nebesirgti šiemet.