Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Raudonas šviesoforo signalas ne visiems galioja

Vakar apie prieš vidurnaktį trumpoje atkarpoje tarp Mindaugo Maximos ir Lukiškių aikštės teko matyti kaip du saugos automobiliai ramiai pravažiuoja per sankryžą, degant raudonam šviesoforo signalui. Ar tai normalu?

Gripas arba kaip aš sergu

Šiemet jau trečią kartą sergu. Šį kartą nepasisekė, nes susirgau penktadienį ir visas 4 savaitgalio dienas prasirgau. Vakar nuėjau pas gydytoją ir gavau nedarbingumo lapelį šiai savaitei. Taigi, nutariau pagaliau pilnai išgyti ir daugiau nebesirgti šiemet.

Patriotizmas

Universitete vienas dėstytojas paklausė:

- Kas yra patriotas?

Visi spėliojo: tie kas myli savo tėvynę, tie, kas garsina ją, tie kas... niekas neatspėjo.

Atsakymas labai paprastas: žmogus, kuris gali atiduoti gyvybę dėl savo šalies.

Kovo 11

Kažkaip pastaruoju metu labai daug kur rašo, rodo paprastą klausimą:
Kas per šventė yra kovo 11-oji?

Arba galima paklausti:
Kaip vadinama Vasario 16-osios šventė?

Dauguma nežino atsakymo, todėl siūlau atsiminti:

Vasario 16: Valstybės atkūrimo diena
Kovo 11: Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Pagalvojau pagalvojau ir gal...

Pagalvojau čia, kad kai turėsiu pinigų daug ir galėsiu nebedirbti, tai eisiu mokyti į mokyklą ir visokių seminarų vesti.

Reikia pakalbėti

Čia kažkaip pagalvojau, kad jei išpasakočiau viską ką žinau, tai būtų labai daug nesąmonių.

Jei visi išpasakotų ką žino, tai nesąminių būtų, bet... Gal man labiau px nei kitiems?

Deklaravimas

Deklaravau savo pajamas. Nueini į savo e-banką, prisijungi prie vmi deklaravimo, peržiūri ir paspaudi patvirtinti. Kadangi pas mane neatitikimų nebuvo, tai paspaudžiau patvirtinti. Štai ir viskas :)

Tiesa, deklaruodami pajamas nepamirškite paskirti savo 2% nuo sumokėtų mokesčių kažkam, kas gali tą paramą gauti. Jei turite kam - nesiparinkite ir skirkite. Aš rekomenduoju skirti tiems, kas tuos pinigus panaudos gerais tikslais. Jei neturite, galite pasidomėti kam galima skirti, o jei tingite, tai skirkite organizacijai „Kitoks varniukas“. Viskas labai paprasta, pasisiunčiate užpildytą formą, įrašote savo rekvizitus ir užnešate į VMI. Ten stovi dėžė ir įmetate. Kitas būdas, iš formos nurašote organizacijos rekvizitus ir deklaruojate elektroniniu būdu. Ši organizacija prižiūri ir rūpinasi didžiausiu Lietuvoje kultūriniu projektu rašyk.lt, pernai startavo ir tik moksleivių kūrybai skirta svetainė pertrauka.lt. Šiemet išleisime vieno iš autorių pirmąją knygą. Knygos leidyba sudėtingas ir ne pigus dalykas, todėl pinigai tikrai praverčia. O gal ši autorė vėliau taps geria žinoma? :) Dar parašysiu, kad organizacijoje nė vienas žmogus negauna atlyginimo, o visi dirba savanoriškais pagrindais. Taigi, jei turite kam skirti - skirkite, jei ne - pasiūliau kam galima skirti :)

Tiesa, jei niekam neskirsite 2 procentų, jie liks valstybei. Jei skirsite - jums tai nieko nekainuos  :)

Dovanos iš anksto

Buvome vakar Kaziuko mugėje. Nekritikuosiu, nes aš vsai gerai praleiau laiką ten. Keli patarimai šio blogo neskaitantiems organizatoriams:

Kaziuko mugė turi jaustis visame mieste. Gerai, tebūnie apsiribokime centru ir senamiesčiu. Dabar gerai, bet ne gana. Padarykite kelių žmonių komisiją, kuri prasieitų per visą mugę ir žmonėms, kurie prekiauja įdomiais savo rankų darbais, kitamet leistų prekiauti nemokamai. Ne gana to - duokite jiems geresnias vietas. Man tikrai smagu matyti rankų darbo puodus, pntines ir pan. dalykus. Labai gerai, kad jau atsiranda vietos, kur galima pavalgyti. Leiskite gatvės muzikantų daugiau. Turi būti viskas gyva :)

O šiaip matyt senstu, nes savo krikšto duktai nupirkau gimtadieninę dovaną. Jos gimtadienis po poros mėnesių. Niekada nepirkdavau dovanų iš anksto, bet pagalvojau, kad rankų darbo medžiaginė lėlė yra daug geresnė dovana, nei barbė :)

Art Lebedev

Mane žiauriai veža šita kontora. Tai didžiausia Rusijoje dizaino kontora. Rusijoje daro didžiausius dizaino užsakymo, tarp jų klientų tokie vardai kaip Microsoft, Nokia, Samsung... Bet aš ne apie tai...

Mane žiauriai veža kelias, kuriuo jie eina. Kadangi jie jau yra didžiausi, pradėjo ne tik daryti dizainą užsakovams, bet ir sau. Po to pradėjo steigti parduotuves, kur galima jų sukurtus daiktus, suvenyrus įsigyti, dabar atidaro pirmą savo kavinę. Jie viską daro šiek tiek kitaip, šiek tiek įdomiau ir... ir taitikrai veža :)

Salelės

Man visada buvo juokinga, kai pridaro naujų salelių vidury kelio. Vakar nebesijuokiau, kai užlėkiau ant tokios. Tos salelės padarytos ar tapusios tamsiomis ir, kai kažkas numuša visus kelio ženklus nuo jų, salelės tampa nematomomis. Vakar važiavau apie 50 Stanevičiaus gatve ir užlėkiau ant vienos. Gerai, kad ratų nenuleido, bet smūgis tikrai geras buvo. Stanevičiaus gatvėje iš abiejų pusių automobilių priparkuota, gatvė ir taip siaura, dar salelių pridaryta. Aišku, reikia padėjoti ir tam, kad numušė ar nurinko ten stovėjusius kelio ženklus.

Leo lt

Mano pasitikėjimas valstybės atstovais (vyriausybe, seimu) toks žemas, kad net Maximos atstovais pasitikiu labiau.

Vestuvių išlaidos

Manau, kad gali kai kam praversti lentelė, kurioje galite susirašyti kam ir kiek planuojate išleisti. Taip pat tai padės kažko nepamiršti:

Jaunosios apranga
Jaunojo apranga

Jaunosios grožio procedūros (šukuosena, makiažas...)

Jaunosio ir jaunojo žiedai

Kvietimai

Jaunosios, piršlienės puokštės
Jaunojo, piršlio atlapo gėlės
Pobuvio vietos, bažnyčios papuošimai

Transporto nuoma
Transporto puošimas

Fotografas
Operatorius
Foto studija
Foto gamyba

Pobuvio vietos nuoma
Maistas
Gėrimai
Saldus stalas

Muzikantai

Dovanos tėvams ir piršliams

Įvairios vestuvės

Ar žinote, kokios būna vestuvių sukaktys? Kai kurios negirdėtos ir neįtikėtinos :)

Pirmieji metai. Kas mėnesį švenčiamos žaliosios vestuvės.

2 metai - popierinės vestuvės.

3 metai - odinės vestuvės.

5 metai - medinės vestuvės.

6 metai ir 6 mėnesiai - cinko vestuvės.

7 metai - varinės vestuvės.

8 metai - skardinės vestuvės.

10 metų - rožinės vestuvės.

15 metų - stiklinės vestuvės.

20 metų - porcelianinės vestuvės.

25 metai - sidabrinės vestuvės.

30 metų - perlinės vestuvės.

35 metai - lininės vestuvės.

37 metai ir 6 mėnesiai - aliumininės vestuvės.

40 metų - rubininės vestuvės.

50 metų - auksinės vestuvės.

60 metų - deimantinės vestuvės.

75 metai - karūnuotosios vestuvės.

80 metų - ąžuolinės vestuvės.