Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Geriausi pasaulio vairuotojai

Šiandien paskaičiau katiaros geriausių pasaulio vairuotojų parkavimosi ypatumus. Prisiminiau vieną situaciją, kurios (atrodo) neaprašiau.

Veiksmas vyko Ševčenkos gatvėje. Atvažiavęs pastebėjau, kaip išėjo moteriškė, metų 60-ies. Kažkaip iškart supratau, kad ji „gerai“ vairuoja ir atsistojau už jos per kokius 3 m. Atsisėdo į savo automobilį, užsivedė, atleido stabdį ir mašina šiek tiek pajudėjo į priekį. Išjungė variklį, užtraukė rankinį, išlipo. Iki priekyje stovinčio automobilio buvo tikrai mažas atstumas. Grįžo į pastatą. Iš ten išėjo tryse: viena kolegė gerokai jaunesnė (maždaug 27-ių) ir budėtoja, kuri visą dieną sėdi pastato pirmame aukšte. Jauniausioji sėdo už vairo, užsivedė automobilį, bet jai važiuoti dar neleido. Kažkaip man pasirodė, kad ji ir be kitų pagalbos būtų išvažiavusi. Tada budėtoja ir savininkė iš priekio isirėmusios laikė automobilį, o jauniausioji, gavusi leidimą, pavažiavo atgal maždaug metru. Na ji savo darbą padarė ir grįžo į pastatą. Liko dviese. Savininkė atsisėdo už vairo, užsivedė, pajunginėjo bėgius, bet nevažiavo. Tuo metu aplink mašiną, labai svarbaus žmogaus veidu lakstė budėtoja. Pagaliau ji priėjo prie manęs ir paprašė pavažiuoti toliau, nes „geroji“ vairuotoja bijo atsitrenkti į mano mašiną. Na žinoma, juk iki mašinos tik geri du metrai belikę. Taigi, tik man pasitraukus dar per porą metrų atgal, ji išvažiavo. Ką čia ir bepridursi...

Turizmas

Vakar, grįžus po savaitgalinių sportų ir kitų malonių dalykų, dar nuvažiavau į Rimi. Ten yra Jysk, kur įsigijau pripučiamą čiužinį ir pompą. Čiužinys (203x183x22) kainavo 59,99 Lt, o pompa (elektrinė, galima jungti į automobilio prikurkę arba į paprastą rozetę) - 24,88 Lt. Palapinę jau senokai turiu. Dar Rimi radau superinį dalyką - trikojį. Jis statomas virš laužo, ant grandinės pasikabina katiliukas ir galima virti maistą. Nereikia nieko drožinėti, pjaustyti ir pan. 29,99 Lt.

Savaitgalį su draugais išvykstame į kelionę po Lietuvą. Važiuosime automobiliais, nakvosime palapinėse. Taigi, ne veltui nusipirkau trūkstamo inventoriaus.

Ar aš savaitgalį buvau rojuje?

Na jo, antraštė gal kiek per skambi, bet buvo išties nerealiai. Šeštadienį ir sekmadienį vyko e-sense tūsas. Pagarba, nes viskas buvo nerealiai gerai suorganizuota. Veiksmas vyko Molėtų raj. Belvilyje.

Kiekvienai kompanijai davė po kambarį. Po to buvo suburtos komandos ir žaidėme baidarių futbolą, krepšinį ar kaip jis ten besivadintų. Žaidimo esmė yra tokia: sudaromos dvi komandos po 6 žmones. visi susėda į vienvietes plastikines baidares. Dar yra kamuolys ir jį reikai įmesti į vartus. Vartai yra išlekto apie pora metrų virš vandens. Kamuolį galima laikyti kiek nori vandenyje, iškėlus - ne ilgiau kaip 5 sekundes. Viskas. Bet tai tikrai labai linksmas ir geras žaidimas. Vakare, užėjus lietui, visi persikraustė į restoraną arba į pirtis, baseinus. Visalaik buvo aptarnaujantis personalas, kuri pilstė alų, nešiojo maistą. Įšeini iš pirtelės, įlipi į džakuzi, geri alų, valgai. Kas gali būti geriau?  :)  Po pirtelių nuėjom į restoraną, kur vėl daug valgyti, šašlykai ir pan. Pasaka.  Naktį grįžinėjome namo. Lietus pylė nesveikai, žaibavo pri pat automobilio. Kartais žabai apakindavo lyg fotoaparato blykstė. Ohohohooo...

Sekmadienį keltis buvo sunku, bet vėl grįžome kur pabaigę. Vėl baidarių kova, šildymasis ant liepto, krepšinis. Pasportavome labai labai. Gal kiek per daug. Nuo plaukiojimo baidarėse kojos labai ryškiai raudonos, peršti. Visi buvome su liemenėmis (kad nenuskestumėm), tai pilvai balti, o ant pečių - baltos petnešėlės.

Dar kartą ačiu e-sense už nuostabų tūsą... 

Vakaras kavinėje

Vakar su keliais draugais nuėjom į mama picą viršuluose. Juokinga buvo padavėja, nes ji lakstė išsišiepusi ir kuo toliau tuo labiau. Kažkaip keistai :)  Kai atnešė sąskaitą paaiškėjo, kad tai jos paskutinė diena ir kad jai viskas px. :)  Dabar supratau - ji išgėrusi :)  Matyt kuo labiau link vakaro, tuo daugiau alkoholis veikdavo jos galvelę. Paskaičiavus, kad trūksta vieno alaus, pasikvietėme ir jai apie tai pranešėm. O ji ramiai: „žinau. aš nemušiau jo“. Na kaip nori. Po to Šilas dar vieną alaus pasiėmė. Išeinant paklausė ar skolingas už jį, o ji vėl: „ne“ :)  Keistai atsipūtusi padavėja  :)

Krepšinis

Cavaliers pralaimėjo finalą sausai. Labai gaila, nes norėjosi, kad Ilgauskas pasižymėtų. Aišku, jis ir dabar ten karalius, nes jo plakatais iškabintas visas Klivlendas, bet nba žiedai būtų nepakenkę. Nesikeldavau rungtynių žiūrėti 4 ryto, bet nuo pusės šešių pažiūrėdavau. Na ką, laukia kiti metai, gal tada bus dar geriau  :)

Televizijos bokštas

Televizijos bokštasŠiandien buvau televizijos bokšte. Šiandien Raimondos gimtadienis, todėl nutariau padaryti jai siurprizą. Juk ji dar nėra ten buvusi. Taigi, vaizdas gražus, fotografuoti per stiklą - nekas :)  Man žiauriai apsisuko galva po valandos sėdėjimo ten. Per valandą apsisuka ratu. Brrr... :) O ten seniai jau remontas padarytas, pasikeitę, atsinaujinę. Gal kiek perdaug kičo. O šiaip sveikintina, kad pagaliau kažkiek pinigų investavo, panaikino apsilankymų valandas. Vienam žmogui kaina - 21 Lt. Nėra labai pigu, bet ne kasdien vaikštom. Žmonių prisirinko tikrai ne mažai. Smagu buvo prisiminti jaunytę  :)

Svetimo perkaitimo nebūna

Man tai galva absoliučiai neveikia. Sėdžiu visas limpantis, per nugarą kutendami bėgioja prakaito lašeliai. Sako: palauk manęs, kur taip skubi? Kitas greitai greitai susigeria. Suprantu, kad Veika (iš jos pirktos patalpos) nesugeba sutvarkyti mums kondicionavimo, nes jų kabinetuose šalta. Bet tai davai ir jiems tegu sugenda kondicionieriai ir atsiranda užrašas: „o pas juos taip visada!“. Man patinka šiluma, bet tada kai galiu nieko neveikti.

lnk lochai

Nu nafik tą lnk. Anonsuose skamduoja, kad broliai lavrinovičiai įsivėlė į muštynes. Paklausius anonsą susidarė vaizdas, kad jie gėrė ir mušėsi su kažkuo. Pažiūrėjau tą vaizdelį. Kažkas su mobiliu nufilmavo ir nusiuntė lnk. Taigi, vaizdelyje kažkas susimušė ir jie puo jų skirti. O prieš tai aiškiai matėsi kaip jie gėrė limonadą. Taigi, vienas nutempė pirmą mušeiką, kitas - antrą. Po to lnk skanduoja: „nufilmuotoje medžiagoje aiškiai matosi kaip ir pats brolis smūgiuoja“, apibraukia ta vietą, kur kažkoks lochas bando vėl lįsti muštis, o lavrinovišius ištiesia ranką sustabdyti ir pataiko šiek tiek. Bet ranka atbula ir jis to net nematė. Tai pizdec skandalą padarė. Šūdinos tos lnk žinios. Skaitykite vakaro žinias ir bus tas pats.

Savaitgalio apžvalga

Savaitgalis prasidėjo penktadienį. Su darbu važiavome į kaimo sodybą, kur mūsų laukė poilsis ir baidarės. Na gal nuo pradžių:

Darbo balius turėjo būti šeštadienį. T.y. turėjom kažkada ryte išvažiuoti ir tik atvykus plaukti baidarėmis, vakare pirtelė ir pasisėdėjimas. Mūsų buhalterės idėja važiuoti penktadienį buvo sutikta laba iteigiamai visų darbuotojų. Na bet prieš srovę nepaplauksi ir visi sėkmingai išvažiavome penktadienį. Ką vakare ką veikėme nesunku įsivaizduoti, nes dar teko važiuoti iki degalinės.

Šeštadienio rytas buvo puikus, visi po vieną lindo iš kambarių, pusryčiavo. Kai visi subudo, išplaukėme baidarėmis. Plaukėme „Verseka“. Teko išlipti, įlipti,pernešinėti baidares. Bet šiaip smagi upė. Man teko iš pupelio ištraukti spygliuotos vielos gabalą po to, kai ant jo užmyniau ir prasidūriau padą. Vis dar šiek tiek pūliuoja ir skauda. Vakare pirtis, šaltas upelio vanduo, alus...

Sekmadienis. :) Atsikėlėm, į parduotuvę maisto, pavalgėm. Kadangi sunaudojome visus likučius ir tai ką pripirkome, tai pusryčiai buvo sotūs: sumuštiniai, daržovių sriuba, keptos vištų blauzdelės, kepti ešeriukai, keptos bulvės, agurkai. Po to šiek tiek pasideginimo, lėkštės pamėtymo ir namo. Gerai, kai darbe tiek daug zašybys žmonių :)

O galime buvo šiandien dar neiti į darbą?

TV3 ir Tango melagiai

Vakar Tango tv turėjo rodyti f-1. Visose programose, jų svetainėje nurodytas laikas 20:55. Apie 19:00 per TV3 žinias pakartojo šį laiką. Įsijungėm 20:50 ir... jau 30 ratų nuvažiuota. Pikčiausia, kad buvo tikrai super lenktynės. Rrrr... 

Penktadienis. Pagaliau.

Šiandien iš pat ankstyvo ryto lėkėm į Litexpo parodų centrą. Ten įrengėm KitoKs stendą, nes vyksta Europos jaunimo savaitės proga forumas „Veiklus jaunimas“. Per pietus vėl teks ten važiuoti ir pasėdėti stende nuo 12.50 iki 13.30. Jei kas pro šalį eisite - užsukite į 3 salę :)

Kaip mes galime tapti lyderiaujančia valstybe?

Perskaičiau tikrai įdomų straipsnį apie tai, ko reikia Lietuvai, norit tapti lydere:

Pasaulis vystosi labai greitai, o mūsų politikai dabar tik pradeda kalbėti, kad mes gyvename žinių visuomenėje, kad labai svarbus kompiuterinis raštingumas, aukštasis išsilavinimas. Bet pažiūrėkime, mes jau atsiliekame nuo Indijos! Tai kaip mes galime tapti lyderiaujančia valstybe?

Visą straipsnį skaitykite čia.

sms pažintys

Kątik gavau žinutę: „Laba,cia gerbejas :) kokia tikimybė pazinciai?..“

Atrašiau: „Labas, o ko tu iš manęs tikiesi?“

Gavau: „:) ,pastovios meiles ir draugystes zmogaus...“

Nespėjau atsakyti: „Kazkas ne taip?.. :)“

Atrašiau: „As ir dar neradau savo zmogaus“

Gavau: „Tai gal isrankus esi? :) ,o gal tiesiog neieskai?... :)“ 

Taigi, pataikiau ant gėjaus :)

Tai gi man šalta!

Nuo pirmadienio pas mus nėra karšto vandens. Kaip man nepatinka praustis po šaltu vandeniu... Jei tik kūną nuprausus dar tampi kiek žvalesniu, tai galvą išplovus, tampi trenktu. Išsiplauni galvą labai greitai, po to bėgi su fenu ją šildai ir po to vaikštai nenormaliai. Būkite geri, įjunkite man šiltą vandenį...

Morkos kapinėse

Šiandien buvau kapinėse. Sugalvojau vieną planą. Aišku, tai nėra labai gražu, bet turėtų būti pakankamai linksma. Reikia vieną vakarą prasieiti ir kapinėse prisėti morkų. Ar jums nekiltų šypsena, jei atėjus į kapines rastumėte augančias morkas?  :)