Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Televizijos bokštas

Televizijos bokštasŠiandien buvau televizijos bokšte. Šiandien Raimondos gimtadienis, todėl nutariau padaryti jai siurprizą. Juk ji dar nėra ten buvusi. Taigi, vaizdas gražus, fotografuoti per stiklą - nekas :)  Man žiauriai apsisuko galva po valandos sėdėjimo ten. Per valandą apsisuka ratu. Brrr... :) O ten seniai jau remontas padarytas, pasikeitę, atsinaujinę. Gal kiek perdaug kičo. O šiaip sveikintina, kad pagaliau kažkiek pinigų investavo, panaikino apsilankymų valandas. Vienam žmogui kaina - 21 Lt. Nėra labai pigu, bet ne kasdien vaikštom. Žmonių prisirinko tikrai ne mažai. Smagu buvo prisiminti jaunytę  :)

Svetimo perkaitimo nebūna

Man tai galva absoliučiai neveikia. Sėdžiu visas limpantis, per nugarą kutendami bėgioja prakaito lašeliai. Sako: palauk manęs, kur taip skubi? Kitas greitai greitai susigeria. Suprantu, kad Veika (iš jos pirktos patalpos) nesugeba sutvarkyti mums kondicionavimo, nes jų kabinetuose šalta. Bet tai davai ir jiems tegu sugenda kondicionieriai ir atsiranda užrašas: „o pas juos taip visada!“. Man patinka šiluma, bet tada kai galiu nieko neveikti.

lnk lochai

Nu nafik tą lnk. Anonsuose skamduoja, kad broliai lavrinovičiai įsivėlė į muštynes. Paklausius anonsą susidarė vaizdas, kad jie gėrė ir mušėsi su kažkuo. Pažiūrėjau tą vaizdelį. Kažkas su mobiliu nufilmavo ir nusiuntė lnk. Taigi, vaizdelyje kažkas susimušė ir jie puo jų skirti. O prieš tai aiškiai matėsi kaip jie gėrė limonadą. Taigi, vienas nutempė pirmą mušeiką, kitas - antrą. Po to lnk skanduoja: „nufilmuotoje medžiagoje aiškiai matosi kaip ir pats brolis smūgiuoja“, apibraukia ta vietą, kur kažkoks lochas bando vėl lįsti muštis, o lavrinovišius ištiesia ranką sustabdyti ir pataiko šiek tiek. Bet ranka atbula ir jis to net nematė. Tai pizdec skandalą padarė. Šūdinos tos lnk žinios. Skaitykite vakaro žinias ir bus tas pats.

Savaitgalio apžvalga

Savaitgalis prasidėjo penktadienį. Su darbu važiavome į kaimo sodybą, kur mūsų laukė poilsis ir baidarės. Na gal nuo pradžių:

Darbo balius turėjo būti šeštadienį. T.y. turėjom kažkada ryte išvažiuoti ir tik atvykus plaukti baidarėmis, vakare pirtelė ir pasisėdėjimas. Mūsų buhalterės idėja važiuoti penktadienį buvo sutikta laba iteigiamai visų darbuotojų. Na bet prieš srovę nepaplauksi ir visi sėkmingai išvažiavome penktadienį. Ką vakare ką veikėme nesunku įsivaizduoti, nes dar teko važiuoti iki degalinės.

Šeštadienio rytas buvo puikus, visi po vieną lindo iš kambarių, pusryčiavo. Kai visi subudo, išplaukėme baidarėmis. Plaukėme „Verseka“. Teko išlipti, įlipti,pernešinėti baidares. Bet šiaip smagi upė. Man teko iš pupelio ištraukti spygliuotos vielos gabalą po to, kai ant jo užmyniau ir prasidūriau padą. Vis dar šiek tiek pūliuoja ir skauda. Vakare pirtis, šaltas upelio vanduo, alus...

Sekmadienis. :) Atsikėlėm, į parduotuvę maisto, pavalgėm. Kadangi sunaudojome visus likučius ir tai ką pripirkome, tai pusryčiai buvo sotūs: sumuštiniai, daržovių sriuba, keptos vištų blauzdelės, kepti ešeriukai, keptos bulvės, agurkai. Po to šiek tiek pasideginimo, lėkštės pamėtymo ir namo. Gerai, kai darbe tiek daug zašybys žmonių :)

O galime buvo šiandien dar neiti į darbą?

TV3 ir Tango melagiai

Vakar Tango tv turėjo rodyti f-1. Visose programose, jų svetainėje nurodytas laikas 20:55. Apie 19:00 per TV3 žinias pakartojo šį laiką. Įsijungėm 20:50 ir... jau 30 ratų nuvažiuota. Pikčiausia, kad buvo tikrai super lenktynės. Rrrr... 

Penktadienis. Pagaliau.

Šiandien iš pat ankstyvo ryto lėkėm į Litexpo parodų centrą. Ten įrengėm KitoKs stendą, nes vyksta Europos jaunimo savaitės proga forumas „Veiklus jaunimas“. Per pietus vėl teks ten važiuoti ir pasėdėti stende nuo 12.50 iki 13.30. Jei kas pro šalį eisite - užsukite į 3 salę :)

Kaip mes galime tapti lyderiaujančia valstybe?

Perskaičiau tikrai įdomų straipsnį apie tai, ko reikia Lietuvai, norit tapti lydere:

Pasaulis vystosi labai greitai, o mūsų politikai dabar tik pradeda kalbėti, kad mes gyvename žinių visuomenėje, kad labai svarbus kompiuterinis raštingumas, aukštasis išsilavinimas. Bet pažiūrėkime, mes jau atsiliekame nuo Indijos! Tai kaip mes galime tapti lyderiaujančia valstybe?

Visą straipsnį skaitykite čia.

sms pažintys

Kątik gavau žinutę: „Laba,cia gerbejas :) kokia tikimybė pazinciai?..“

Atrašiau: „Labas, o ko tu iš manęs tikiesi?“

Gavau: „:) ,pastovios meiles ir draugystes zmogaus...“

Nespėjau atsakyti: „Kazkas ne taip?.. :)“

Atrašiau: „As ir dar neradau savo zmogaus“

Gavau: „Tai gal isrankus esi? :) ,o gal tiesiog neieskai?... :)“ 

Taigi, pataikiau ant gėjaus :)

Tai gi man šalta!

Nuo pirmadienio pas mus nėra karšto vandens. Kaip man nepatinka praustis po šaltu vandeniu... Jei tik kūną nuprausus dar tampi kiek žvalesniu, tai galvą išplovus, tampi trenktu. Išsiplauni galvą labai greitai, po to bėgi su fenu ją šildai ir po to vaikštai nenormaliai. Būkite geri, įjunkite man šiltą vandenį...

Morkos kapinėse

Šiandien buvau kapinėse. Sugalvojau vieną planą. Aišku, tai nėra labai gražu, bet turėtų būti pakankamai linksma. Reikia vieną vakarą prasieiti ir kapinėse prisėti morkų. Ar jums nekiltų šypsena, jei atėjus į kapines rastumėte augančias morkas?  :)

Ar auto numeriuose yra I raidė?

Šiandien važiavau į senamiestį. Mano kelionė truko kiek daugiau nei pusvalandį. Visą tą laiką stebėjau automobilių numerius, nes ieškojau numerio su „I“ raide. Per visą kelionę nepamačiau nė vieno tokio automobilio. O gal tokių numerių apskritai nėra?

ICG reklamos pamokos

Visi jau turbūt matėte ir skaitėte kiek triukšmo sukėlė ši reklama:

 

Dabar galite pažiūrėti ko ji mus išmokė:

Verslo žinių knygų klubas

Čia ne reklama, o veikiau atvirkščiai. Gavau spam`o, kad užsiregistruoji www.vz.lt/knygos ir gauni vieną knygą nemokamai. Aišku, kad ten papildmų sąlygų yra, bet jei protingai daryti, tai ta knyga man nieko nekainuotų. Užsiregistravau ir po dienos gavau štai tokį laišką:

 

Laba diena,

Informuojame, kad negalime patvirtinti Jūsų " Verslo žinių" knygų klubo nariu, kadangi nenurodėte asmens kodo rekvizito bei nepažymėjote, jog sutinkate su klubo taisyklėmis.
Tai padaryti galite internete www.vz.lt/knygos prisijungę su savo vartotojo vardu bei slaptažodžiu ir paspaudę- keisti duomenis.

 

Aš tikrai pažymėjau, kad sutinku su taisyklėmis. Taip pat žinau, kad teisme greičiausiai tai negaliotų. Bet jei jau reikalauja asmens kodo (nors man leido užsiregistruoti be jo), tai nutariau pažaisti iki galo. Nuėjauį www.ada.lt ir palikau užklausimą ar jie teisėtai reikalauja mano asmens kodo. Vakar gavau tokį atsakymą:

 

Laba diena,

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija nėra įgaliota aiškinti įstatymų normų, todėl galime išreikšti tik savo nuomonę Jūsų pateiktais klausimais.

Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Žin., 1996, Nr. 63-1479; Žin., 2003, Nr. 15-597) (toliau – Įstatymas) 3 straipsnio 1 dalies 1 punktas numato, kad asmens duomenys turi būti renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais, nustatytais prieš renkant asmens duomenis, ir paskui tvarkomi su šiais tikslais suderintais būdais. Vadovaujantis šia Įstatymo nuostata, asmens duomenys gali būti tvarkomi tik, jeigu duomenų valdytojas tvarko ar ketina tvarkyti asmens duomenis iš anksto numatytais teisėtais tikslais. Iš Jūsų paklausimo nėra aišku, kokiu tikslu duomenų valdytojui, t.y., www.vz.lt/knygos, yra reikalingas Jūsų asmens kodas.

Pagal Įstatymo 3 straipsnio 1 dalies 4 punktą, asmens duomenys turi būti tapatūs, tinkami ir tik tokios apimties, kuri būtina jiems rinkti ir toliau tvarkyti, t.y. asmens duomenų gali būti tvarkoma tik tiek, kiek jų būtina tvarkymo tikslui pasiekti. Vadovaujantis šia Įstatymo nuostata, duomenų valdytojas neturėtų tvarkyti perteklinių asmens duomenų.

Pagal Įstatymo 7 straipsnio 2 dalį naudoti asmens kodą tvarkant asmens duomenis galima tik gavus duomenų subjekto sutikimą. Be duomenų subjekto sutikimo asmens kodą galima naudoti tik Įstatymo 7 straipsnio 3 dalyje numatytais atvejais, t.y.,:

1) jei tokia teisė yra nustatyta šiame ir kituose įstatymuose;

2) atliekant mokslinį arba statistinį tyrimą Įstatymo 12 ir 13 straipsniuose nustatytais atvejais;

3) valstybės registruose ir informacinėse sistemose, jeigu jie yra įteisinti teisės aktų nustatyta tvarka;

4) juridiniams asmenims, kurių veikla susijusi su paskolų teikimu ir skolų išieškojimu, draudimu ar nuomos verslu, taip pat sveikatos apsaugos ir socialinio draudimo bei kitų socialinės globos institucijų ir švietimo įstaigų, mokslo ir studijų institucijų veikloje bei įstatymų nustatytais atvejais tvarkant įslaptintus duomenis.

Duomenų valdytojas, tvarkantis asmens duomenis privalo užtikrinti, kad būtų laikomasi Įstatymo reikalavimų. Duomenų valdytojas, turėtų nurodyti pagrindą, kuriuos remiantis jam yra reikalingas asmens kodas. Vadovaujantis aukščiau išdėstytu, manome, kad asmens kodą galima tvarkyti, jeigu koks nors įstatymas numato tokią teisę. Priešingu atveju, asmens kodą galima tvarkyti tik turint duomenų subjekto sutikimą.

Informuojame, kad vadovaujantis Įstatymo 2 straipsnio 11 dalimi, subjekto sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo turi teisinę galią tik tuomet, kai jis yra savanoriškas ir kuomet yra aiškiai išreikšta subjekto valia dėl jo asmens duomenų tvarkymo jam žinomu tikslu. Atsižvelgiant į tai, sutikimo nedavimas neturėtų sąlygoti neigiamų pasekmių subjektui, todėl, jei įstatymas nenumato duomenų valdytojui teisės tvarkyti asmens kodą, nedavus sutikimo neturėtų būti atsisakoma suteikti paslaugas.

 

Taigi, jie kaip ir negali man atsisakyt. PErsiunčiau šį laišką jiems ir parašiau, kad jie privalo mane užregistruoti. Jei tai atsisakys padaryti, būsiu priverstas kreiptis į atitinkamas instancijas. Rašiau ne todėl, kad man tos knygos mirtinai reikia, bet šiaip. Pasidarė įdomu ar teisybė nugalės. Gal būčiau patingėjęs toliau kreiptis, o gal ir ne. :)  Štai kokį atsakymą gavau:

 

Laba diena,

Dėkojame už išsamų atsakymą.
Jūsų narystė "Verslo žinių" Knygų klube patvirtinta. 

 

Na štai kaip viskas paprasta  :) 

Reiktų uždrausti rūkyti mašinose

Įdomu kodėl iki šiol dar neuždrausta rūkyti, vaiuojant automobilį? Iš tiesų, tai reiktų uždrausti ne tik vairuojantiems rūkyti, bet ir visiems automobiliuose. Viena priežastis gali būti atidumo mažinimas, nes kai rūkai, reikia cigaretę nukratyti. Jei netyčia iškristų ant kelių, avarijos sunkiai pavyktų išvengti. Čia aišku fantazavimas, o pagrindinė priežastis yra visai kita. Jūs kada nors praeikite netoli sankryžų ir pamatysite kiek ten nuorūkų. Auto savininkai niekada nuorūių nemeta į automobilio pelenines, nes jos labai dvokia. Visi jas meta per langą...

Kauno arena

Gal ir per daug dėmesio jai skiriu, bet man išties įdomu kuo tai pasibaigs. Jau rašiau apie tai anksčiau, tai dabar naujienos, kurios tik įrodo mano teisingą nuomonę: arena atpigo iki 200 mln. :) Kaunas - stebuklų miestas.