Cookie Consent by TermsFeed

Ar aš savaitgalį buvau rojuje?

Na jo, antraštė gal kiek per skambi, bet buvo išties nerealiai. Šeštadienį ir sekmadienį vyko e-sense tūsas. Pagarba, nes viskas buvo nerealiai gerai suorganizuota. Veiksmas vyko Molėtų raj. Belvilyje.

Kiekvienai kompanijai davė po kambarį. Po to buvo suburtos komandos ir žaidėme baidarių futbolą, krepšinį ar kaip jis ten besivadintų. Žaidimo esmė yra tokia: sudaromos dvi komandos po 6 žmones. visi susėda į vienvietes plastikines baidares. Dar yra kamuolys ir jį reikai įmesti į vartus. Vartai yra išlekto apie pora metrų virš vandens. Kamuolį galima laikyti kiek nori vandenyje, iškėlus - ne ilgiau kaip 5 sekundes. Viskas. Bet tai tikrai labai linksmas ir geras žaidimas. Vakare, užėjus lietui, visi persikraustė į restoraną arba į pirtis, baseinus. Visalaik buvo aptarnaujantis personalas, kuri pilstė alų, nešiojo maistą. Įšeini iš pirtelės, įlipi į džakuzi, geri alų, valgai. Kas gali būti geriau?  :)  Po pirtelių nuėjom į restoraną, kur vėl daug valgyti, šašlykai ir pan. Pasaka.  Naktį grįžinėjome namo. Lietus pylė nesveikai, žaibavo pri pat automobilio. Kartais žabai apakindavo lyg fotoaparato blykstė. Ohohohooo...

Sekmadienį keltis buvo sunku, bet vėl grįžome kur pabaigę. Vėl baidarių kova, šildymasis ant liepto, krepšinis. Pasportavome labai labai. Gal kiek per daug. Nuo plaukiojimo baidarėse kojos labai ryškiai raudonos, peršti. Visi buvome su liemenėmis (kad nenuskestumėm), tai pilvai balti, o ant pečių - baltos petnešėlės.

Dar kartą ačiu e-sense už nuostabų tūsą... 

Palikite komentarą