Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Katė


Degučiai. 2007

Lieptas


Stripeikiai. Bitininkystės muziejus. 2007

KitoKs gimtadienis (tikras ar ne?)

Šiandien sukanka 4 metai organizacijai „Kitoks varniukas“. Bet ar tai tikrasis gimtadienis? Oficialiai - taip, o kaip iš tiesų? Iš tiesų iki varniuko buvo tiesiog KitoKs. Pats vardas sugalvotas visiškai ne tam, kas vyksta dabar. Įdomu kam? Pačioj pradžioj, kai dar buvau jaunas, gyvavo ir klestėjo el. konferencijos. Tada internetas man ir mano draugams buvo sunkiai ar beveik nepasiekiamas dalykas. Hmm.. Dabar net nežinau kelinti tai buvo metai. Na ačiū Vyteniui - 1998 m. Taigi, šių metų kovo 5 d. atsirado KitoKs. Pats pavadinimas atsirado man ir Vyteniui galvojant pavadinimą naujai konferencijai (labai jau norėjosi ją moderuoti). Tikroji gimimo data yra ši? Gal ir taip. Iki šiol yra žmonių, kurie puikiai pamena kitokius ir kitoks jiems asocijuojasi su tais laikais. Darydavom mytus pavadintus KIMais, pavasariais eidavom rinkti žibučių, balandžio pirmąją buvom sukūrė kaip atsvara kovo 8 (merginos dovanodavo gėles vaikinams), rinkdavomės kiekvieną trečiadienį Vokiečių g. ir ant suoliukų gerdavome alų. Taip, tais laikais ten niekas nedrausdavo gerti alų. Ech... laikai :)

Kitas žingsnis buvo rašyk.lt atsiradimas 2001 m. kovo 1 d. Ko gero nuo tada ir pradėjo viskas keistis. Augo, augo ir prireikė organizacijos. 2003 m. liepos 4 d. aš ir Evelina įsteigėme organizaciją. Pradžioj viskas buvo nežinoma, nesuprantama, neaišku. Žmonės ateidavo, išeidavo. Vieni padarė labai daug, kiti nieko neveikė. Bijau visus minėti, nes jei kažką praleisiu, bus pykčio :) Buvo žmonių, kurie nepriklausydami organizacijai nuveikė tikrai daug. Deja, jų visų nesuminėsiu ne tik dėl prieš tai minėtos priežasties.

Klubas KitoKs buvo nerealiai fainas dalykas. Net nepamenu visų, kas tada buvo jo įkūrėjai, bet visus, kurie jį išlaikė ir pradėjo galiu pabandyti išvardinti: Kęstas (kieša), Justas (zhirmis), Andrius (šarikas, dabar pieno lazeriuose), Saulius (treinix), Mindaugas (stiksas). Pamenu kaip ieškojom patalpų, kaip radom bunkerį, kaip derėjomės dėl pinigų, kaip iš ten viską metėm lauk, kaip tvarkėm, mūrijom, dažėm, kaip rinkom iš visų viską, kaip prašėm giminių ir draugų pasikeisti jų sofas, nes jos pasenusios, ir atiduoti mums. oi kiek ten laiko ir pinigų buvo sukišta. Ten grojo tikrai ne mažai underground grupių. Kai kurios dabar pasirodo išlindusios iš rūsio, kitų jau nebėra. Iš atėjusių į koncertą rinkdavome po 3 Lt. Rinkdavome, patys, padėdavo draugai. Vieni rinkdavo piktais veidais, o kiti taip, kad atsakyti buvo neįmanoma. Buvo žiauriai žiauriai geras laikas.

Rūta (nuojauta) realiai buvo kūrybinių vakarų įkūrėja, kurie vėliau virto į Paraštes. Ji suorganizavo ne vieną kūrybinį vakarą, padėjo suorganizuoti ne vieną koncertą klube.

Rūta (kati), kurios dėka atsirado pertrauka.lt

Kai atėjo Vilija, prasidėjo paskutinis etapas, kuris tęsiasi iki šiol. Jos dėka laikosi rašyk.lt, renginiai, ir dar labai daug kas.

Bet tai kaip smagu būtų susirinkti į krūvą su šiais ir tai, kurių nepaminėjau. Prisiminti senus laikus, išgerti alaus (deja, ne Vokiečiu g. ir ne Sereikiškių parke). Baigiu, bo dar apsiverksiu  :) 

Visiškai apie nieką

Man išties labai džiugu, kad ši savaitė yra trumpesnė. Praėjusią dirbau 2 dienas, šią - 4. Trys poilsio dienos vienareikšmiškai geriau nei 2, bet... Ar matėte kokius orus praneša? Visą laiką lis. Todėl šias dienas geriausia leisti namie arba kaime. Todėl ir galvoju apsilankyti kaime.

Mane džiugina mano blogo keli postai. Džiugina tiesiogine to žodžio prasme, nes sukelia juoką. Jei Chuck Norris jau seniai įsigalėjęs, tai kurkas naujesnis: sms pažintys. Taip taip, dėkite ten visi savo tel. numerius ir rašykite su kuo norite susipažinti. Kai tai taps nebesuvaldoma - padarysiu atskirą puslapį ir užkalsiu daug pinigų. :)

Dar šiandien visą dieną klausau Jurgos naujausią albumą. Jis tikrai geras. Jei dar yra neklausiusių - paklausykite. Tiesa, čia pagalvojau, ryte važiuodamas į darbą, apie muzikos albumus. Aš juk labai seniai nesu nusipirkęs jokio cd. Žinoma, nesu tas, kuris negali be muzikos, bet vistiek jos klausausi. Hmmm... Esu tas, kuris neskatina muzikos albumų pardavimų ir neuždirba muzikantams ausinių, platininių albumų. Tačiau aš kartas nuo karto nueinu į kokį koncertą. :)

Kietas riešutėlis 4

Fak koks filmas. Kažkodėl nutariau jį pažiūrėti kinoteatre. Gal dėl nostalgijos filmui, Bruce Willis, dėl noro pamatyti spec. efektus? Dar kartą - fak. Prasidėjus filmui, galvojau, kad rodo prisiminimus, nes kokybė kaip 80-ais filmuota. Pasirodo - ne. Ir beveik visą filmą ši mintis nepalieka. Vietomis labai aiškiai matosi, kad aktoriai stovi, o už nugaros ekrane vaizdai sukasi. Tai juk naujas filmas! Gal pereinam prie siužeto? Filmo pradžioje sunaikinami kompiuterių ekspertai - hakeriai ar pan. Kaip pavadinsim taip gerai. Jie visi yra prisidėję ir kažką suprogramavę didžiajam filmo blogiečiui. Jie sunaikinami labai įdomiu būdu: į jų kompiuterius įleidžiamas virusas, iš kažkur jis aktyvuojamas ir tada kompiuteris durniuoja. Savininkas paspaudžia del klavišą ir viskas susprogsta. Vienam, paskutiniam norint paspausti šį klavišą, į jo duris pasibeldžia Bruce Willis ir kol jie kalbasi, blogiukai nebegali laukti. Ima snaiperio šautuvą ir pradeda šaudyti. Aišku nepataiko ir t.t. Bet tai fak, kam šaudyti ir kodėl tokie jie nekantrūs. Jis tikrai būtų paspaudęs. Jei sugeba aktyvuoti virusą, kodėl negali taip pat sėkmingai viską užbaigti? Ir galų gale... Kas gi gali taip sprogti, kad visą butą išneša? Kompiuteris? Nu visiškas absurdas. Kol vyksta susišaudymas, Bruce Willis sugeba 3 kartus pasikeisti šovinių dėklus. Ar tikrai po 2 atsarginius nešiojasi visi detektyvai? :) Oki... bojevikas. Moteriškei per kojas su mašina ir ką... nieko. Bojevikas. Didžiulis kamštis tunelyje, nes mašinos, daug avarijų, jo automobilis per patį centrą. Po to jis atsisėda į automobilį, labai įsibėgėja (kelias laisvas), iššoka, mašina trenkiasi į koloną, pakyla į viršų ir trenkisi į sraigtasparnį. Fak. Mieste visose sankryžose avarijos, jie negali pravažiuoti ir kai ateina laikas bėgti nuo blogiečių, jis visu greičiu laksto gatvėmis, per sankryžas. Fak. Fak. Į pastata įeinama be jokio šautuvo ir be šautuvo dėklo. Tai matosi labai labai akivaizdžiai. Jis buvo ir be pistoleto. Bėgdamas nušoka ant treilerio ir ką... kažkip jau su dėklu ir pistoletu. Fak. Bendras vaizdas toks, kad filmą susuko ant snarglių. Dalį nesąmonių galima suvesti bojevikui, bet tiek... Fak. Nu gaidys totalus. Nekalbu apie kompus :)

Švyturio akcija, kurioje aš neplanavau dalyvauti

Kadangi dar gyvas mitas, kad alus tai tik Švyturys, tai dar ne mažai žmonių jį geria. Prisipažinsiu, kad ir pats išgeriu kartais, bet tada, kai kito alaus nėra. Parduotuvėje jo nepirkau jau laaabai seniai. Taigi, bare perkant alaus, gauni lipduką. Juos klijuojį į bare gautą knygelę. Suklijavus dvylika lipdukų einate į Statoil degalinę ir gaunate bokalą. Ant bokalo dugno yra kitokie lipdukai. Juos galite suklijuoti į degalinėje gautą knygelę. Kai suklijuosite šešis, galite registruotis ir turite šansą laimėti kelionę jachta. Uch... pagaliau aprašiau kaip renkate, klijuojate, renkate, klijuojate ir, gal, laimite. 72 lipdukai ir galite laimėti kelionę.

Taigi, vakar aš išgėriau du Švyturio balto alaus, lipdukų atsisakiau. Paprašėm tik knygelių. Kodėl? Draugelis lipdukų turėjo ir taip labai daug. Labai daug, tai reiškia, kad kartu užpildėme 25 knygeles. Aš pasiėmiau 8. Taigi, dabar reikia surasti vietą, kur sukrauti tiek bokalų. Pas draugelį namie iki vakar jau buvo aie 70 bokalų. Taip gali būti jums, jei jūsų draugai dirba bare.

Bet yra ir vienas akcijos išdūrimas. Jei aš surenku 6 bokalus ir turiu knygutę, tai galiu registruotis. Jei mano draugas turi knygutę be lipdukų (o knygutes galima gauti degalinėje), jis taip pat gali registruotis. Jam lipdukų nereikia. Svarbu registruoti tik vieną knygutę (nes mano lipdukais galima tik tiek užpildyti). Tą patį gali padaryti ir mano draugo draugas ir t.t. Jei vienas jų laimės kelionę, o aš nelaimėsiu - lipdukus atiduosiu laimėjusiam. Jis ir susiklijuos į knygelę. Taigi, kadangi aš ne gobšus, tai galite visi gauti po vieną knygelę degalinėje ir, jei aš nelaimėsiu, lipdukus padovanosiu jums. :)

Narkomanai mėgsta sodinti

Narkomanai yra puikūs daržininkai. Nuvažiavau į savo sklypą, kuriame šiemet planuoju statyti namą, ir ką radau? Dafiga augančių kanapių ir aguonų. Kaip man sakė, anksčiau aguonų visiškai nabūdavo, o kanapės tik patvorį augdavo. Taigi, jei kanapės ir galėjo kažkiek prisisėti, tai aguonų kažkas prisėjo. Kur jau yra galvutės, tai jos supjaustytos. Taigi, narkomanai puikiai sugeba auginti aguonas. Spėju ir kanapes :)

Aukštyn


Ginučių piliakalnis

Gėlė


Vidutinė

Kas būna kai į medį trenkia žaibas?

Pravažiuodami pamatėm medį, į kurį trenkęs žaibas. Vaizdas įspūdingas: per du, du su pusė metro išilgai perskeltas medis, visiškai be žievės. Žievė voliojasi visur 10-15 m spinduliu.

Kelios juokingos (arba ne) foto

Bekeliaudamas po Lietuvą padariau kelis linksmesnius kadrus.

 

Pašto dėžutė skirta meilės laiškams:

 

„Nuo 2007 06 12 muziejus nedirba. Muziejaus vedėja serga“. Foto daryta 2007-06-24 miestelyje, kuris vadinasi „Rojus“. Rojuje irgi serga:

 

Visas šiukšles metame į tam skirtą šiukšlių dėžę:

 

Visagine kaba štai tokie plakatai:

 

Pakelės koplytėlėje per langą nufotografavau štai tokį nukryžiuotąjį Jėzų:

Yra yra Kalėdų senelis

Per m-1 labai gerą juoką nuskėlė. Kaip visi žinome, liepos 1 planuoja grįžti Viktoras. Jis ir per balandžio 1 turėjo grįžti. Ne gana to jį ir parodė per auksinius svogūnus. Jei po teisybei, tai labai jau panašus buvo antrininkas. Tai va, mes visi tikim, o jo nematome. Citata:

„Yra yra Kalėdų senelis. Yra yra Viktoras“ 

Atostogos kaime

Iš tiesų tai nebuvau kaime. Taip, aš atostogavau. Taip, man buvo net 2 papildomos dienos atostogų. Tuo metu, kai visi po Joninių grįžo pirmadienį ir antradienį sėdėjo darbe, aš grįžau vakar vakare ir į darbą atėjau tik šiandien. O pasiilsėti 5 dienas yra tikrai naudingiau nei 3 ir daug naudingiau nei 2. visai kitu žmogum jaučiuosi. Gyvenau palapinėse, važiavau daug, alų gėriau, neturėjau interneto, nemačiau kompų.

Kadangi nupirkau naują fotoaparatą, tai pridariau daug kadrų. Kažką įmesiu, kai peržiūrėsiu jas.  Daug kaimų, daug miestelių, miestų. Labai gerai pailsėjęs - aš.