Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Rusnė

Savaitgalį apturėjau superinį laiką. Važiavom su Raimondos darbu į Rusnę. Rusnė yra superinis miestelis saloje. O gal tiesiog sala. Gražu, tvarkinga. Kur matėte vidury miesto futbolo aikštelę, tinklinio aikštelę, kur pastovisi būtų pjaunama žolė, būtų tinklas ne tik tinkliniui, bet ir ant futbolo vartų? O ten yra ir niekas neplėšo, nedegina, nelaužo. Ten kaimo turizmu užsiimantys žmonės dirba ne kaip konkurentai, o kaip kolegos. Jie vieni kitus samdo. Jei kažkas turi firminį patiekalą, tai kiti jo specialiai negamina. Apturėjom plaukimą laivu iki marių. Plaukėm pro lietuviškaja Venecija vadinamą Mingės kaimą. Ten iš abiejų pusės krantų stovi namai ir krantuose prie kiekvieno namo po kelias jachtas  :) Apturėjom ekskursiją po visą Rusnę. O jei užsimanysite apturėti puikų laiką ten, tai galiu rekomenduoti šią sodybą. Savininkė užsivedusi ir nesustabdoma. Suorganizuos pusryčius, pietus, ekskursijas,  dainas ir pan...

Nepaprastai pasisekė. Ar tikrai?

Kaip jau minėjau, po labai blogos dienos turi būti geresnė. Taip pat čia galioja ir taisyklė, kad bėda po vieną nevaikšto. Kas gi nutiko? Pradėkim iš pradžių:

Mano brolis ruošėsi išeiti. Aš planavau po 15 min. Kažką su juo kalbėjau koridoriuje, kai pasigirdo šnypštimas. Greit supratome, kad tai tuoalete. Atidariau, jau pilnos grindus vandens. Puoliau žiūrėti - plyšo vandens šlanga iki tuoaleto bakelio. Ji buvo gera, visa metalinė, apipinta metalinėm juostelėm. Plyšo per vidurį. Niekas neiko nedarė - tiesiog plyšo. Srovė buvo labai galinga, nes per pusę minutės jau buvo pilnos koridoriaus grindys. Užsukome vandenį. Norite paklausti kur čia pasisekė? O kas būtų buvę jei tai nutiktų 20 min. vėliau? Namai tušti, mes grįžtumėm po 3 valandų. Taigi, labai pasisekė.

Vilniuje reikia uždaryti universitetus

Geriau universitetus perkelti į Kauną ar dar kitą miestą. Dabar vasara ir visiems studentams poilsis. Visi išvažiavo ir ką? Ogi Vilniuje visiškai nebeliko kamščių. Ryte per 15 min gali pervažiuoti visą Vilnių. Aišku šiek tiek poilsiauja ir kiti žmonės, bet, manau, studentai daugiausiai sunaudoja vietos mieste  :)

Domenai

Ar žinote, kas Lietuvoje daugiausiai užregistravę domenų? Iki šiol tai buvo pats domreg (.lt domeno registratorius, Kauno technologijos universiteto Informacinių technologijų plėtros institutas). Nuo šiandien juos aplenkė UAB „Interneto vizija“ su serveriai.lt. Man už šią reklamą niekas nemokėjo. Visą statistiką galite rasti čia.

Iki - šūdina parduotuvė

Vieną vakarą nuėjoms iki Iki nusipirkti maisto. Buvo be dvidešimt užsidarymas. Kadangi Iki yra arčiausiai mano namų, tai tenka ten eiti. A tiesa, aš apie Viršuliškių Iki (Madoje). Kai pardavėja nuskenavo prekes pasakė: „kortelėmis atsiskaityti negalima“. Aš į tą parduotuvę einu retokai (porą kartų per mėnesį), bet vien šiais metais tai jau koks 5 kartais kai nepriima kortelių. Ta proga paklausiau: „O tai kodėl pas jus taip yra. Pastoviai problemos su kortelėmis. Kitose parduotuvėse ar Maximose taip nebūna“. Atsakymas buvo aiškus ir nereikalaujantis jokių komentarų: „Tai kad šūdina parduotuvė“.

Kitas (Next)

Kątik mūsų darbo kieme filmavo Kitas. Kas nežino kas tai, galiu pasakyti, kad tai MTV projekto Next kopija. Taigi, dafiga lochų prisistatinėjo ir sulipinėjo po vieną į mašiną. Du jų su panašiais dryžuotais megztiniais. Filmuojant vieno įlipimą į automobilį, maniškis irgi pateko į kadrą.

Transformeriai

Kiaulė voras! Kiaulė voras! niekas jos nesustabdys!

Emm.. aš apie Transformeriai. Vakar teko pabuvoti. Visai kitaip nei Kietas riešutėlis 4, šis filmas yra tikrai geras. Gale išmetam porą amerikietiškų apsiseilėjimų ir gaunasi geras veiksmo ir efektų kratinys. Tikrai su malonumu pažiūrėjau. Manau verta ir jums. :)

O prie ko čia kiaulė voras? Pažiūrėkite Simpsonus ir suprasite. Jei eisite į Transformerius, tai irgi suprasite, nes rodys anonsą  :) 

Katė


Degučiai. 2007

Lieptas


Stripeikiai. Bitininkystės muziejus. 2007

KitoKs gimtadienis (tikras ar ne?)

Šiandien sukanka 4 metai organizacijai „Kitoks varniukas“. Bet ar tai tikrasis gimtadienis? Oficialiai - taip, o kaip iš tiesų? Iš tiesų iki varniuko buvo tiesiog KitoKs. Pats vardas sugalvotas visiškai ne tam, kas vyksta dabar. Įdomu kam? Pačioj pradžioj, kai dar buvau jaunas, gyvavo ir klestėjo el. konferencijos. Tada internetas man ir mano draugams buvo sunkiai ar beveik nepasiekiamas dalykas. Hmm.. Dabar net nežinau kelinti tai buvo metai. Na ačiū Vyteniui - 1998 m. Taigi, šių metų kovo 5 d. atsirado KitoKs. Pats pavadinimas atsirado man ir Vyteniui galvojant pavadinimą naujai konferencijai (labai jau norėjosi ją moderuoti). Tikroji gimimo data yra ši? Gal ir taip. Iki šiol yra žmonių, kurie puikiai pamena kitokius ir kitoks jiems asocijuojasi su tais laikais. Darydavom mytus pavadintus KIMais, pavasariais eidavom rinkti žibučių, balandžio pirmąją buvom sukūrė kaip atsvara kovo 8 (merginos dovanodavo gėles vaikinams), rinkdavomės kiekvieną trečiadienį Vokiečių g. ir ant suoliukų gerdavome alų. Taip, tais laikais ten niekas nedrausdavo gerti alų. Ech... laikai :)

Kitas žingsnis buvo rašyk.lt atsiradimas 2001 m. kovo 1 d. Ko gero nuo tada ir pradėjo viskas keistis. Augo, augo ir prireikė organizacijos. 2003 m. liepos 4 d. aš ir Evelina įsteigėme organizaciją. Pradžioj viskas buvo nežinoma, nesuprantama, neaišku. Žmonės ateidavo, išeidavo. Vieni padarė labai daug, kiti nieko neveikė. Bijau visus minėti, nes jei kažką praleisiu, bus pykčio :) Buvo žmonių, kurie nepriklausydami organizacijai nuveikė tikrai daug. Deja, jų visų nesuminėsiu ne tik dėl prieš tai minėtos priežasties.

Klubas KitoKs buvo nerealiai fainas dalykas. Net nepamenu visų, kas tada buvo jo įkūrėjai, bet visus, kurie jį išlaikė ir pradėjo galiu pabandyti išvardinti: Kęstas (kieša), Justas (zhirmis), Andrius (šarikas, dabar pieno lazeriuose), Saulius (treinix), Mindaugas (stiksas). Pamenu kaip ieškojom patalpų, kaip radom bunkerį, kaip derėjomės dėl pinigų, kaip iš ten viską metėm lauk, kaip tvarkėm, mūrijom, dažėm, kaip rinkom iš visų viską, kaip prašėm giminių ir draugų pasikeisti jų sofas, nes jos pasenusios, ir atiduoti mums. oi kiek ten laiko ir pinigų buvo sukišta. Ten grojo tikrai ne mažai underground grupių. Kai kurios dabar pasirodo išlindusios iš rūsio, kitų jau nebėra. Iš atėjusių į koncertą rinkdavome po 3 Lt. Rinkdavome, patys, padėdavo draugai. Vieni rinkdavo piktais veidais, o kiti taip, kad atsakyti buvo neįmanoma. Buvo žiauriai žiauriai geras laikas.

Rūta (nuojauta) realiai buvo kūrybinių vakarų įkūrėja, kurie vėliau virto į Paraštes. Ji suorganizavo ne vieną kūrybinį vakarą, padėjo suorganizuoti ne vieną koncertą klube.

Rūta (kati), kurios dėka atsirado pertrauka.lt

Kai atėjo Vilija, prasidėjo paskutinis etapas, kuris tęsiasi iki šiol. Jos dėka laikosi rašyk.lt, renginiai, ir dar labai daug kas.

Bet tai kaip smagu būtų susirinkti į krūvą su šiais ir tai, kurių nepaminėjau. Prisiminti senus laikus, išgerti alaus (deja, ne Vokiečiu g. ir ne Sereikiškių parke). Baigiu, bo dar apsiverksiu  :) 

Visiškai apie nieką

Man išties labai džiugu, kad ši savaitė yra trumpesnė. Praėjusią dirbau 2 dienas, šią - 4. Trys poilsio dienos vienareikšmiškai geriau nei 2, bet... Ar matėte kokius orus praneša? Visą laiką lis. Todėl šias dienas geriausia leisti namie arba kaime. Todėl ir galvoju apsilankyti kaime.

Mane džiugina mano blogo keli postai. Džiugina tiesiogine to žodžio prasme, nes sukelia juoką. Jei Chuck Norris jau seniai įsigalėjęs, tai kurkas naujesnis: sms pažintys. Taip taip, dėkite ten visi savo tel. numerius ir rašykite su kuo norite susipažinti. Kai tai taps nebesuvaldoma - padarysiu atskirą puslapį ir užkalsiu daug pinigų. :)

Dar šiandien visą dieną klausau Jurgos naujausią albumą. Jis tikrai geras. Jei dar yra neklausiusių - paklausykite. Tiesa, čia pagalvojau, ryte važiuodamas į darbą, apie muzikos albumus. Aš juk labai seniai nesu nusipirkęs jokio cd. Žinoma, nesu tas, kuris negali be muzikos, bet vistiek jos klausausi. Hmmm... Esu tas, kuris neskatina muzikos albumų pardavimų ir neuždirba muzikantams ausinių, platininių albumų. Tačiau aš kartas nuo karto nueinu į kokį koncertą. :)