Cookie Consent by TermsFeed

Visiškai bloga diena

Kadangi statau namą, tai šiandien 8:00 turėjo mano įsigytą statybinį vagonėlį nugabenti į mano sklypą. Panašiai ir buvo. Susitikom laiku, privažiavom sėkmingai, tik paskutinis vairuotojo paskubėtai padarytas veiksmas nieko gero neatnešė. Jis užvažiavo ant nuokalnės.  Nuokalnė  nedidelė, bet žemė minkšta, šlapia. Žodžiu prasikrušom 2 valandas ir nieko. Atvažiavo prigadininkas ar pan. ir sugebėjo išvažiuoti. Buvo maždaug 11:00. Nuvažiavom į Salininkus. Privažiavus vienintelį posūkį, mašina nebetilpo. Bandė visaip - neįsisuko. Jo priekabos ilgis virš 6 m. Išvažiavom per kaimynų gyvatvorę, šiek tiek išmalėm žemę. Vagonėlį palikome ant jų sklypo. Sklypas apleistas, apaugęs ūsnimis iki kaklo ir pan.

Žodžiu gavosi blogai, nes iki mano sklypo liko 100 m. Nuėjau pas kaimynę, papasakojau istoriją, gavau savininkės telefoną. Paskambinau, jai ir ji pasakė, kad viską tvarko jos sūnus.Apie jos sūnų man papasakojo pirmininkė ir jo kaimynė. Su psichika jam ne visai gerai. Na ką... Paskambino man jis. Aš jam pasakiau, kad noriu viską sutvarkyti taip, kad jam būtų gerai ir jaustųsi nenuskriaustas. Jis klykė, grasino policija ir pan. Visą laiką kalbėjau ramiu balsu. Paklausiau ką galiu padaryti, kad jis nebūtų nuskriaustas. Jis nesiklausė. Po kokio 3 karto. Jis pasakė, kad aš jam askambinčiau, kai turėsiu ką pasiūlyti. Bėda tame, kad neturiu ką jam pasiūlyti, išskyrus tai, kad viską sutvarkysiu ir krūmus apkarpysiu. Tai matysim kaip ten su juo bus.

O pamoka viena - kai tariatės dėl nuvežimo, nurodykite tašką A ir tašką B. Kaip jie tai padarys - jų reikalas. Taip, ne visada taip gaunasi, bet reikia stengtis, kad nesikartotų mano istorija. 

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Ji ne 6 pasirodo. Kabina + kranas (1 m) + priekaba (7.3 m). Labai jau ilga ji.

 • vytas911

  blogai jei 6 metru masina neivaziuoja - atietyje bus daug keblumu...

 • w

  nori paguosiu:) kuo toliau i mishka tuo daugiau grybu, tai taip ir su statybom kuo toliau tuo daugiau shudu, paskiau bus kad veluos kas nors ar sheip koki shuda mals, paskiau vogs ish taves, paskiau uzh didelius pinigus padaryti darbai prades byreti, paskiau... ai neishsiplesiu :))

 • smugis

  del klykiancio: tai ijungt pauze ir tegul sukauja ir rasineja bet kam, blogiausiu atveju gal gausi kokia bauda. nes jei ligonis taps kaimynu, tai bet kokia gera valia liks nesuprasta, o jei parduos sklypa, tai ir draugauti nereikes.