Cookie Consent by TermsFeed

KitoKs gimtadienis (tikras ar ne?)

Šiandien sukanka 4 metai organizacijai „Kitoks varniukas“. Bet ar tai tikrasis gimtadienis? Oficialiai - taip, o kaip iš tiesų? Iš tiesų iki varniuko buvo tiesiog KitoKs. Pats vardas sugalvotas visiškai ne tam, kas vyksta dabar. Įdomu kam? Pačioj pradžioj, kai dar buvau jaunas, gyvavo ir klestėjo el. konferencijos. Tada internetas man ir mano draugams buvo sunkiai ar beveik nepasiekiamas dalykas. Hmm.. Dabar net nežinau kelinti tai buvo metai. Na ačiū Vyteniui - 1998 m. Taigi, šių metų kovo 5 d. atsirado KitoKs. Pats pavadinimas atsirado man ir Vyteniui galvojant pavadinimą naujai konferencijai (labai jau norėjosi ją moderuoti). Tikroji gimimo data yra ši? Gal ir taip. Iki šiol yra žmonių, kurie puikiai pamena kitokius ir kitoks jiems asocijuojasi su tais laikais. Darydavom mytus pavadintus KIMais, pavasariais eidavom rinkti žibučių, balandžio pirmąją buvom sukūrė kaip atsvara kovo 8 (merginos dovanodavo gėles vaikinams), rinkdavomės kiekvieną trečiadienį Vokiečių g. ir ant suoliukų gerdavome alų. Taip, tais laikais ten niekas nedrausdavo gerti alų. Ech... laikai :)

Kitas žingsnis buvo rašyk.lt atsiradimas 2001 m. kovo 1 d. Ko gero nuo tada ir pradėjo viskas keistis. Augo, augo ir prireikė organizacijos. 2003 m. liepos 4 d. aš ir Evelina įsteigėme organizaciją. Pradžioj viskas buvo nežinoma, nesuprantama, neaišku. Žmonės ateidavo, išeidavo. Vieni padarė labai daug, kiti nieko neveikė. Bijau visus minėti, nes jei kažką praleisiu, bus pykčio :) Buvo žmonių, kurie nepriklausydami organizacijai nuveikė tikrai daug. Deja, jų visų nesuminėsiu ne tik dėl prieš tai minėtos priežasties.

Klubas KitoKs buvo nerealiai fainas dalykas. Net nepamenu visų, kas tada buvo jo įkūrėjai, bet visus, kurie jį išlaikė ir pradėjo galiu pabandyti išvardinti: Kęstas (kieša), Justas (zhirmis), Andrius (šarikas, dabar pieno lazeriuose), Saulius (treinix), Mindaugas (stiksas). Pamenu kaip ieškojom patalpų, kaip radom bunkerį, kaip derėjomės dėl pinigų, kaip iš ten viską metėm lauk, kaip tvarkėm, mūrijom, dažėm, kaip rinkom iš visų viską, kaip prašėm giminių ir draugų pasikeisti jų sofas, nes jos pasenusios, ir atiduoti mums. oi kiek ten laiko ir pinigų buvo sukišta. Ten grojo tikrai ne mažai underground grupių. Kai kurios dabar pasirodo išlindusios iš rūsio, kitų jau nebėra. Iš atėjusių į koncertą rinkdavome po 3 Lt. Rinkdavome, patys, padėdavo draugai. Vieni rinkdavo piktais veidais, o kiti taip, kad atsakyti buvo neįmanoma. Buvo žiauriai žiauriai geras laikas.

Rūta (nuojauta) realiai buvo kūrybinių vakarų įkūrėja, kurie vėliau virto į Paraštes. Ji suorganizavo ne vieną kūrybinį vakarą, padėjo suorganizuoti ne vieną koncertą klube.

Rūta (kati), kurios dėka atsirado pertrauka.lt

Kai atėjo Vilija, prasidėjo paskutinis etapas, kuris tęsiasi iki šiol. Jos dėka laikosi rašyk.lt, renginiai, ir dar labai daug kas.

Bet tai kaip smagu būtų susirinkti į krūvą su šiais ir tai, kurių nepaminėjau. Prisiminti senus laikus, išgerti alaus (deja, ne Vokiečiu g. ir ne Sereikiškių parke). Baigiu, bo dar apsiverksiu  :) 

Palikite komentarąKomentarai
 • pilkutis

  ou :) kada renkates?

 • w

  hmm o dar jei prisiminus dar anksciau .. bix laikus :)) na jo tikrai mielai ir as su visais ishgerchiau alaus ...

 • eZiLKA

  Heh... tada dar buvau tiesiog ZiLKA :) Geri geri laikai buvo... net gaila kad viskas visada keiciasi...

 • Silas

  jo jo ir aš ten buvau, alų alų gėriau...

 • Rūta (nuojauta)

  Ačiū:) Kažkaip irgi susigraudinau..

 • Vilius

  Aš tai pamenu, tik kaip rašydavau i konferenciją ir būdavo gera. ;-) Ir kaip i KIMa važiavau kažkur aukštyn nuo vilniaus, kur žmonės nelabai lietuviškai mokėjo paaiškint, kur man reikia eiti. EEEchh.... Žinok ir aš apsiverkčiau;-)