Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Simpsonai

Vakar buvau Simpsonuose. Tiesa, istorija prasidėjo užvakar arba dar seniau :)  Sugalvojus, kad reikia eiti į Simpsonus, surinkome publikos. Kažkur paskaičiau, kad šis filmas sumušė Lietuvos rekordą per pirmas tris dienas parduodamas daugiausiai bilietų. Taigi, nerizikavome pirkti bilietus tą pačią dieną - nuvažiavau dieną prieš. Paskutinį kartą tokias eiles mačiau kai rodė Titaniką. Tada eilės buvo dar didesnės  :) Atstovėjau, nupirkau bilietus. Kadangi pataikiau prieš pat 19:10 seansą, tai mačiau, kad bilietų nebėra, seansui 21:30 daugiau nei pusę parduota. Jo, Simpsonai veža. Taigi, vakar teko pamatyti ir galiu pasakyti, kad tikrai smagu. Nežinau ar jis labai skiriasi nuo per TV rodomų serijų, bet vistiek daug juoko, geros nuotaikos  :) Jei galvojate ar verta žiūrėti Simpsonus, atsakymas - TAIP  :)

Banko kortelė

Patikėsit, nepatikėsit, bet jau turiu rankose štai tokią nerealią kortelę:

 Banko kortelė

Realiai ji atrodo dar geriau  :) 

Orų prognozė

Manau, kad valstybė sutaupytų labai daug pinigų, jei panaikuntų Lietuvos hidrometeorologijos tarnybą. Arba bent tą skyrių, kuris atsakingas už orų prognozes. Ketvirtadienį per radiją trimitavo: „penktadienį dar išsilaikys šilti orai, o savaitgalį šals, lis.“ Visą savaitgalį buvo karšta ir nifiga nelijo. Na gerai, gal naktį iš šeštadienio į sekmadienį kažkiek. Tokios jų prognozės kartojasi pastoviai. Negi negalima dviem dienom į priekį tiksliai prognozuoti orų? Taip spėlioti ir aš galėčiau. Vistiek pataikyčiau  :)

Automobilio draudimas

Mano broliui dar nėra 26. Jam draudimas kainuoja gerokai brangiau nei man. Taigi, teko vakar nuvažiuoti ir perregistruoti jo automobilį savo vardu. Regitroje yra blogai:

  • Neapgalvotas automobilių parkavimas
  • Nesveikos eilės
  • Atėjus visiškai neaišku ką daryti. Informaciją gali gauti tik sulaukęs savo eilės, nes informacijos vietoje arba nieko nebūna arba nieko nepasako. Taigi, eilę gali tekti stovėti du kartus.

Jei galite - nevažiuokite ten  :)))  O aš už paslaugas sumokėjau 41 Lt, o draudimas kainavo 255 Lt.

Dar vienas dalykas įdomus. Pasirodo, kad jei aš automobilį apdraudžiu, tai galiu duoti jį tik vyresniems kaip 24 m. arba 23 su 5 m. vairavimo stažu. Kitaip draudimas negalios. Yra kažkoks šeimos automobilio draudimas. Nepaklausiau kiek jis kainuoja, bet įtariu, kad gerokai daugiau. Aišku, gali būti, kad kiti draudimai to netaiko, bet ERGO tikrai taip.  :)

Banko kortelės

Na jau turbūt visi žino, kad bankuose galima pasidaryti kortelę su savo paveiskliuku. Taigi, šiandien užsisakiau ir kitą savaitę jau turėsiu štai tokią kortelę:

Banko kortelė

Fotografavimo žavesys

Pastebėjau, kad mano mama patobulėjo fotografuodama. Pradėkim nuo pradžių. Prieš kokius 5 metus, kai draugai grįždavo iš kelionės, kokias fotografijas mums rodydavo? Taip, tokių foto dar yra iki šiol. Apibūdinti jas nesudėtinga: „aš prie pastato“, „aš prie upelio“, „aš prie paminklo“... Vieni nesivargindami stovėdavo kaip statulos visose foto, o kiti bandydavo pasilenkti, išsiskėsti, pašokti, apsikabinti... Tokios foto mane labiausiai nervindavo, kai tekdavo peržiūrinėti. Matyt todėl man paduotus albumus praversdavau labai greitai. Sakydavo: „tu gi nieko nespėjai pamatyti“. Tikrai spėdavau. Kai mokykloje sąsiuvinio kiekvieno lapo kampe piešdavom kažką vos vos paslinktą, o vėliau užlenkę kampą po puslapį greitai versdavome - gaudavome judantį filmuką. Tai šias foto kai versdavau, personažas nejudėdamas šokinėdavo iš vieno kampo į kitą. Taigi, apie mamą čia. Paskutinės jos kelionės foto žiūrėdamas pastebėjau, kad ši tendencija baiginėjasi. Vieną foto žiūrėdama ji net nusistebėjusi pasakė: „o, žiūrėk ten toli Romas matosi“ :)

Rusnė

Savaitgalį apturėjau superinį laiką. Važiavom su Raimondos darbu į Rusnę. Rusnė yra superinis miestelis saloje. O gal tiesiog sala. Gražu, tvarkinga. Kur matėte vidury miesto futbolo aikštelę, tinklinio aikštelę, kur pastovisi būtų pjaunama žolė, būtų tinklas ne tik tinkliniui, bet ir ant futbolo vartų? O ten yra ir niekas neplėšo, nedegina, nelaužo. Ten kaimo turizmu užsiimantys žmonės dirba ne kaip konkurentai, o kaip kolegos. Jie vieni kitus samdo. Jei kažkas turi firminį patiekalą, tai kiti jo specialiai negamina. Apturėjom plaukimą laivu iki marių. Plaukėm pro lietuviškaja Venecija vadinamą Mingės kaimą. Ten iš abiejų pusės krantų stovi namai ir krantuose prie kiekvieno namo po kelias jachtas  :) Apturėjom ekskursiją po visą Rusnę. O jei užsimanysite apturėti puikų laiką ten, tai galiu rekomenduoti šią sodybą. Savininkė užsivedusi ir nesustabdoma. Suorganizuos pusryčius, pietus, ekskursijas,  dainas ir pan...

Nepaprastai pasisekė. Ar tikrai?

Kaip jau minėjau, po labai blogos dienos turi būti geresnė. Taip pat čia galioja ir taisyklė, kad bėda po vieną nevaikšto. Kas gi nutiko? Pradėkim iš pradžių:

Mano brolis ruošėsi išeiti. Aš planavau po 15 min. Kažką su juo kalbėjau koridoriuje, kai pasigirdo šnypštimas. Greit supratome, kad tai tuoalete. Atidariau, jau pilnos grindus vandens. Puoliau žiūrėti - plyšo vandens šlanga iki tuoaleto bakelio. Ji buvo gera, visa metalinė, apipinta metalinėm juostelėm. Plyšo per vidurį. Niekas neiko nedarė - tiesiog plyšo. Srovė buvo labai galinga, nes per pusę minutės jau buvo pilnos koridoriaus grindys. Užsukome vandenį. Norite paklausti kur čia pasisekė? O kas būtų buvę jei tai nutiktų 20 min. vėliau? Namai tušti, mes grįžtumėm po 3 valandų. Taigi, labai pasisekė.

Vilniuje reikia uždaryti universitetus

Geriau universitetus perkelti į Kauną ar dar kitą miestą. Dabar vasara ir visiems studentams poilsis. Visi išvažiavo ir ką? Ogi Vilniuje visiškai nebeliko kamščių. Ryte per 15 min gali pervažiuoti visą Vilnių. Aišku šiek tiek poilsiauja ir kiti žmonės, bet, manau, studentai daugiausiai sunaudoja vietos mieste  :)

Domenai

Ar žinote, kas Lietuvoje daugiausiai užregistravę domenų? Iki šiol tai buvo pats domreg (.lt domeno registratorius, Kauno technologijos universiteto Informacinių technologijų plėtros institutas). Nuo šiandien juos aplenkė UAB „Interneto vizija“ su serveriai.lt. Man už šią reklamą niekas nemokėjo. Visą statistiką galite rasti čia.

Iki - šūdina parduotuvė

Vieną vakarą nuėjoms iki Iki nusipirkti maisto. Buvo be dvidešimt užsidarymas. Kadangi Iki yra arčiausiai mano namų, tai tenka ten eiti. A tiesa, aš apie Viršuliškių Iki (Madoje). Kai pardavėja nuskenavo prekes pasakė: „kortelėmis atsiskaityti negalima“. Aš į tą parduotuvę einu retokai (porą kartų per mėnesį), bet vien šiais metais tai jau koks 5 kartais kai nepriima kortelių. Ta proga paklausiau: „O tai kodėl pas jus taip yra. Pastoviai problemos su kortelėmis. Kitose parduotuvėse ar Maximose taip nebūna“. Atsakymas buvo aiškus ir nereikalaujantis jokių komentarų: „Tai kad šūdina parduotuvė“.