Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Tinklinis

Nesąmonė. Neįmanoma Vilniuje pažaisti tinklinio. Prie baltojo tilto yra 3 aikštelės, bet visos rezervuotos nuo 19:00 visai vasarai. Šiandie nbuvo prie Tapelių ežero, tai ten abi aikštelės rezervuotos. Skambinome dar į kažkokį viešbutį - ten tas pats. Tai kur vakare galima pažaisti tinklinį?

Oušeno tryliktukas

Vakar vakare užsimanėm į kiną, o pasirinkimas labai skurdus. Simpsonus mačiau, kažkokią levą komediją nenoriu žiūrėti ir... liko tik Oušeno tryliktukas. Na pažiūrėjom. Na ir ką? :)  Gal ir nieko filmas sekmadienio vakarui. Šiek tiek linksmas, daug pop. :)  Man tik keista pasirodė - didžiausia jų problema dirbtinio intelekto mąstanti, protaujanti apsaugos sistema, bet ją rodė labai minimaliai ir tik tada kai ją išjungė. Anyway, verta palaukti metelius ir pamatyti per tv arba pasižiūrėti per pc.

Kaimynai

Ten kur statau namą, dirbau. Pro šalį eina kelias, bet juo beveik niekas nevažiuoja. Per dvi dienas pravažiavo vienas automobilis. Taigi, automobilį dažnai palieku ant kelio. Šiandien aš dirbau, o Raimonda blogai jautėsi, tai užsnūdo automobilyje. Durys atidarytos. Jei kas eina, praeina be rūpesčių. Eina keliu moteriškė. Priėjo, pažiūrėjo, kad mašinoje miega. Aišku, kad matė jog keliai iškišti lauk, bet vistiek durimis trenkė per juos. Aš, aišku, pasakiau, kad nesunku yra apeiti ir nebūtina tam daužytis. O ji pasakė topinę frazę:

Turėkit proto, aš ką eisiu per svetimą sklypą?

Aiškumo dėlei: nėra tvorų, sklypas mano, apleistas, tiesiog žolė.

Įmonėje

Šiandien teko nuvykti pas klientus. Ten buvo valdybos posėdis. Oi kaip juokinga buvo stebėti kaip kai kurie aplink kai kuriuos šokinėja. Labai nesunkiai galima atskirti:

  • Paprastus darbuotojus. Jie sėdi ramūs, jiems viskas dzin.
  • Sekretorę. Ji klausinėja kam kavos, arba jai tai pasako.
  • Direktorę. Ji daugiausia skambinėja ir labiausiai šokinėja aplink valdybos narius.
  • Valdybos narius. Jie bando juokauti, sėdi atsilošę - jiems tai tiesiog pasėdėjimas.
  • Valdybos pirmininką. Aplink jį labiausiai šokinėjama, jis sėdi stalo gale.

Simpsonai

Vakar buvau Simpsonuose. Tiesa, istorija prasidėjo užvakar arba dar seniau :)  Sugalvojus, kad reikia eiti į Simpsonus, surinkome publikos. Kažkur paskaičiau, kad šis filmas sumušė Lietuvos rekordą per pirmas tris dienas parduodamas daugiausiai bilietų. Taigi, nerizikavome pirkti bilietus tą pačią dieną - nuvažiavau dieną prieš. Paskutinį kartą tokias eiles mačiau kai rodė Titaniką. Tada eilės buvo dar didesnės  :) Atstovėjau, nupirkau bilietus. Kadangi pataikiau prieš pat 19:10 seansą, tai mačiau, kad bilietų nebėra, seansui 21:30 daugiau nei pusę parduota. Jo, Simpsonai veža. Taigi, vakar teko pamatyti ir galiu pasakyti, kad tikrai smagu. Nežinau ar jis labai skiriasi nuo per TV rodomų serijų, bet vistiek daug juoko, geros nuotaikos  :) Jei galvojate ar verta žiūrėti Simpsonus, atsakymas - TAIP  :)

Banko kortelė

Patikėsit, nepatikėsit, bet jau turiu rankose štai tokią nerealią kortelę:

 Banko kortelė

Realiai ji atrodo dar geriau  :) 

Orų prognozė

Manau, kad valstybė sutaupytų labai daug pinigų, jei panaikuntų Lietuvos hidrometeorologijos tarnybą. Arba bent tą skyrių, kuris atsakingas už orų prognozes. Ketvirtadienį per radiją trimitavo: „penktadienį dar išsilaikys šilti orai, o savaitgalį šals, lis.“ Visą savaitgalį buvo karšta ir nifiga nelijo. Na gerai, gal naktį iš šeštadienio į sekmadienį kažkiek. Tokios jų prognozės kartojasi pastoviai. Negi negalima dviem dienom į priekį tiksliai prognozuoti orų? Taip spėlioti ir aš galėčiau. Vistiek pataikyčiau  :)

Automobilio draudimas

Mano broliui dar nėra 26. Jam draudimas kainuoja gerokai brangiau nei man. Taigi, teko vakar nuvažiuoti ir perregistruoti jo automobilį savo vardu. Regitroje yra blogai:

  • Neapgalvotas automobilių parkavimas
  • Nesveikos eilės
  • Atėjus visiškai neaišku ką daryti. Informaciją gali gauti tik sulaukęs savo eilės, nes informacijos vietoje arba nieko nebūna arba nieko nepasako. Taigi, eilę gali tekti stovėti du kartus.

Jei galite - nevažiuokite ten  :)))  O aš už paslaugas sumokėjau 41 Lt, o draudimas kainavo 255 Lt.

Dar vienas dalykas įdomus. Pasirodo, kad jei aš automobilį apdraudžiu, tai galiu duoti jį tik vyresniems kaip 24 m. arba 23 su 5 m. vairavimo stažu. Kitaip draudimas negalios. Yra kažkoks šeimos automobilio draudimas. Nepaklausiau kiek jis kainuoja, bet įtariu, kad gerokai daugiau. Aišku, gali būti, kad kiti draudimai to netaiko, bet ERGO tikrai taip.  :)

Banko kortelės

Na jau turbūt visi žino, kad bankuose galima pasidaryti kortelę su savo paveiskliuku. Taigi, šiandien užsisakiau ir kitą savaitę jau turėsiu štai tokią kortelę:

Banko kortelė

Fotografavimo žavesys

Pastebėjau, kad mano mama patobulėjo fotografuodama. Pradėkim nuo pradžių. Prieš kokius 5 metus, kai draugai grįždavo iš kelionės, kokias fotografijas mums rodydavo? Taip, tokių foto dar yra iki šiol. Apibūdinti jas nesudėtinga: „aš prie pastato“, „aš prie upelio“, „aš prie paminklo“... Vieni nesivargindami stovėdavo kaip statulos visose foto, o kiti bandydavo pasilenkti, išsiskėsti, pašokti, apsikabinti... Tokios foto mane labiausiai nervindavo, kai tekdavo peržiūrinėti. Matyt todėl man paduotus albumus praversdavau labai greitai. Sakydavo: „tu gi nieko nespėjai pamatyti“. Tikrai spėdavau. Kai mokykloje sąsiuvinio kiekvieno lapo kampe piešdavom kažką vos vos paslinktą, o vėliau užlenkę kampą po puslapį greitai versdavome - gaudavome judantį filmuką. Tai šias foto kai versdavau, personažas nejudėdamas šokinėdavo iš vieno kampo į kitą. Taigi, apie mamą čia. Paskutinės jos kelionės foto žiūrėdamas pastebėjau, kad ši tendencija baiginėjasi. Vieną foto žiūrėdama ji net nusistebėjusi pasakė: „o, žiūrėk ten toli Romas matosi“ :)