Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Kietas riešutėlis 4

Fak koks filmas. Kažkodėl nutariau jį pažiūrėti kinoteatre. Gal dėl nostalgijos filmui, Bruce Willis, dėl noro pamatyti spec. efektus? Dar kartą - fak. Prasidėjus filmui, galvojau, kad rodo prisiminimus, nes kokybė kaip 80-ais filmuota. Pasirodo - ne. Ir beveik visą filmą ši mintis nepalieka. Vietomis labai aiškiai matosi, kad aktoriai stovi, o už nugaros ekrane vaizdai sukasi. Tai juk naujas filmas! Gal pereinam prie siužeto? Filmo pradžioje sunaikinami kompiuterių ekspertai - hakeriai ar pan. Kaip pavadinsim taip gerai. Jie visi yra prisidėję ir kažką suprogramavę didžiajam filmo blogiečiui. Jie sunaikinami labai įdomiu būdu: į jų kompiuterius įleidžiamas virusas, iš kažkur jis aktyvuojamas ir tada kompiuteris durniuoja. Savininkas paspaudžia del klavišą ir viskas susprogsta. Vienam, paskutiniam norint paspausti šį klavišą, į jo duris pasibeldžia Bruce Willis ir kol jie kalbasi, blogiukai nebegali laukti. Ima snaiperio šautuvą ir pradeda šaudyti. Aišku nepataiko ir t.t. Bet tai fak, kam šaudyti ir kodėl tokie jie nekantrūs. Jis tikrai būtų paspaudęs. Jei sugeba aktyvuoti virusą, kodėl negali taip pat sėkmingai viską užbaigti? Ir galų gale... Kas gi gali taip sprogti, kad visą butą išneša? Kompiuteris? Nu visiškas absurdas. Kol vyksta susišaudymas, Bruce Willis sugeba 3 kartus pasikeisti šovinių dėklus. Ar tikrai po 2 atsarginius nešiojasi visi detektyvai? :) Oki... bojevikas. Moteriškei per kojas su mašina ir ką... nieko. Bojevikas. Didžiulis kamštis tunelyje, nes mašinos, daug avarijų, jo automobilis per patį centrą. Po to jis atsisėda į automobilį, labai įsibėgėja (kelias laisvas), iššoka, mašina trenkiasi į koloną, pakyla į viršų ir trenkisi į sraigtasparnį. Fak. Mieste visose sankryžose avarijos, jie negali pravažiuoti ir kai ateina laikas bėgti nuo blogiečių, jis visu greičiu laksto gatvėmis, per sankryžas. Fak. Fak. Į pastata įeinama be jokio šautuvo ir be šautuvo dėklo. Tai matosi labai labai akivaizdžiai. Jis buvo ir be pistoleto. Bėgdamas nušoka ant treilerio ir ką... kažkip jau su dėklu ir pistoletu. Fak. Bendras vaizdas toks, kad filmą susuko ant snarglių. Dalį nesąmonių galima suvesti bojevikui, bet tiek... Fak. Nu gaidys totalus. Nekalbu apie kompus :)

Švyturio akcija, kurioje aš neplanavau dalyvauti

Kadangi dar gyvas mitas, kad alus tai tik Švyturys, tai dar ne mažai žmonių jį geria. Prisipažinsiu, kad ir pats išgeriu kartais, bet tada, kai kito alaus nėra. Parduotuvėje jo nepirkau jau laaabai seniai. Taigi, bare perkant alaus, gauni lipduką. Juos klijuojį į bare gautą knygelę. Suklijavus dvylika lipdukų einate į Statoil degalinę ir gaunate bokalą. Ant bokalo dugno yra kitokie lipdukai. Juos galite suklijuoti į degalinėje gautą knygelę. Kai suklijuosite šešis, galite registruotis ir turite šansą laimėti kelionę jachta. Uch... pagaliau aprašiau kaip renkate, klijuojate, renkate, klijuojate ir, gal, laimite. 72 lipdukai ir galite laimėti kelionę.

Taigi, vakar aš išgėriau du Švyturio balto alaus, lipdukų atsisakiau. Paprašėm tik knygelių. Kodėl? Draugelis lipdukų turėjo ir taip labai daug. Labai daug, tai reiškia, kad kartu užpildėme 25 knygeles. Aš pasiėmiau 8. Taigi, dabar reikia surasti vietą, kur sukrauti tiek bokalų. Pas draugelį namie iki vakar jau buvo aie 70 bokalų. Taip gali būti jums, jei jūsų draugai dirba bare.

Bet yra ir vienas akcijos išdūrimas. Jei aš surenku 6 bokalus ir turiu knygutę, tai galiu registruotis. Jei mano draugas turi knygutę be lipdukų (o knygutes galima gauti degalinėje), jis taip pat gali registruotis. Jam lipdukų nereikia. Svarbu registruoti tik vieną knygutę (nes mano lipdukais galima tik tiek užpildyti). Tą patį gali padaryti ir mano draugo draugas ir t.t. Jei vienas jų laimės kelionę, o aš nelaimėsiu - lipdukus atiduosiu laimėjusiam. Jis ir susiklijuos į knygelę. Taigi, kadangi aš ne gobšus, tai galite visi gauti po vieną knygelę degalinėje ir, jei aš nelaimėsiu, lipdukus padovanosiu jums. :)

Narkomanai mėgsta sodinti

Narkomanai yra puikūs daržininkai. Nuvažiavau į savo sklypą, kuriame šiemet planuoju statyti namą, ir ką radau? Dafiga augančių kanapių ir aguonų. Kaip man sakė, anksčiau aguonų visiškai nabūdavo, o kanapės tik patvorį augdavo. Taigi, jei kanapės ir galėjo kažkiek prisisėti, tai aguonų kažkas prisėjo. Kur jau yra galvutės, tai jos supjaustytos. Taigi, narkomanai puikiai sugeba auginti aguonas. Spėju ir kanapes :)

Aukštyn


Ginučių piliakalnis

Gėlė


Vidutinė

Kas būna kai į medį trenkia žaibas?

Pravažiuodami pamatėm medį, į kurį trenkęs žaibas. Vaizdas įspūdingas: per du, du su pusė metro išilgai perskeltas medis, visiškai be žievės. Žievė voliojasi visur 10-15 m spinduliu.

Kelios juokingos (arba ne) foto

Bekeliaudamas po Lietuvą padariau kelis linksmesnius kadrus.

 

Pašto dėžutė skirta meilės laiškams:

 

„Nuo 2007 06 12 muziejus nedirba. Muziejaus vedėja serga“. Foto daryta 2007-06-24 miestelyje, kuris vadinasi „Rojus“. Rojuje irgi serga:

 

Visas šiukšles metame į tam skirtą šiukšlių dėžę:

 

Visagine kaba štai tokie plakatai:

 

Pakelės koplytėlėje per langą nufotografavau štai tokį nukryžiuotąjį Jėzų:

Yra yra Kalėdų senelis

Per m-1 labai gerą juoką nuskėlė. Kaip visi žinome, liepos 1 planuoja grįžti Viktoras. Jis ir per balandžio 1 turėjo grįžti. Ne gana to jį ir parodė per auksinius svogūnus. Jei po teisybei, tai labai jau panašus buvo antrininkas. Tai va, mes visi tikim, o jo nematome. Citata:

„Yra yra Kalėdų senelis. Yra yra Viktoras“ 

Atostogos kaime

Iš tiesų tai nebuvau kaime. Taip, aš atostogavau. Taip, man buvo net 2 papildomos dienos atostogų. Tuo metu, kai visi po Joninių grįžo pirmadienį ir antradienį sėdėjo darbe, aš grįžau vakar vakare ir į darbą atėjau tik šiandien. O pasiilsėti 5 dienas yra tikrai naudingiau nei 3 ir daug naudingiau nei 2. visai kitu žmogum jaučiuosi. Gyvenau palapinėse, važiavau daug, alų gėriau, neturėjau interneto, nemačiau kompų.

Kadangi nupirkau naują fotoaparatą, tai pridariau daug kadrų. Kažką įmesiu, kai peržiūrėsiu jas.  Daug kaimų, daug miestelių, miestų. Labai gerai pailsėjęs - aš.

Neapykanta romams

Romai man visą gyvenimą buvo tiesiog Čigonais. Ko gero daugeliui taip. Perskaičiau straipsnį apie tai, kad Vilniaus valdžia nori iškeldinti romus. Tada prisiminiau akcijas prieš neapykantą romams. O gi iš tiesų ar labai nemėgstu čigonų. Juos gali vadinti romais ar dar kaip nori, bet šie, gyvenantys Vilniuje man yra tiesiog čigonai. Kodėl jų labai nemėgstu? Pabandau išdėstyti faktus:

  1. Visą vaikystę juos matydavau vaikščiojant po kiemus. Kai jie ateidavo į kiemą - mama iškart liepdavo eiti namo. Matyt ne be pagrindo.
  2. Jie eidavo per butus ir prašydavo pinigų, daiktų. Visada būdavo prigrasinta, kad neatidarinėčiau jiems durų. Jie sugebėdavo užkalbinti atidariusijį ir per tą laiką kiti išnešdavo iš namų pinigus, papuošalus. Tokios naujienos net tarybiniais laikais buvo skelbiamos.
  3. Vienu metu jie dingo. Jiems nebėra reikalo vaikščioti ir prašinėti daiktų, nes puikiai išgyvena iš narkotikų. Ar jums patinka žmonės, prekiaujantys narkotikais?
  4. Jie gyvena nelegaliai. T.y. jie įsikūrę ir susirentę namus nelegaliai. Jie nemoka už elektrą, o atjungus rėkia garsiau už kitus, kad juos skriaudžia.

Man atrodo pakankamai daug faktų, kurie pateisina mano neigiamą nuomonę apie juos. Aš tikrai už tai, kad juos laikyti paprastais benamiais ir suteikti tokias sąlygas kaip ir kitiems. Negalima jų išskirti iš kitų. Man visiškai nusispjauti, kd jie save vadina romais ir todėl jie niekada nemoka, nedirba ir t.t. O jų būdas reiktų nugriauti ir juos iškeldinti iš ten.

Verslo žinių knygų klubas

Kažkada rašiau apie tai, kaip užsisakinėjau akcijinę knygą. Taigi, šiandien pasiekiau galutinę pergalę, kadangi gavau knygą ir atsisakiau tolimesnių jų paslaugų. Ačiū už nemokamą knygą, nors ir teko pakariauti  :)  Gavau knygą: Kaip vadovauti „sunkiems“ darbuotojams. Neturiu savo darbuotojų, bet manau nepakenks.

Pasidaryk šašlykinę pats

Šašlykinė yra gerai. Yra prieštaraujančių? :)

Gerai, stacionarių šašlykinių esu matęs labai daug. Populiariausios yra dėžės be viršaus formos. Jos yra didelės, bet patogios namuose. T.y. prie namų. Galima jų neiškratyti, jos stabilios, aukštos. O ką daryti kai išvažiuoji į gamtą? Vargu ar daug kas išdrįstų tokią vežtis. Tam yra pora priežasčių: ji užima daug vietos, ji purvina. Mažą, patogią šašlykinę galima pasidaryti ir pačiam. Gal kiek juokinga bus, bet idėja yra ne mano, o ir padariau ją ne pats. Visa idėja yra paimta iš senos tarybinės šašlykinės, o padarė ją westukas. Kadangi blogo jis neturi, tai viską parodysiu pats.

Jums reikia metalinių plokštelių. Jos turi būti pakankamai tvirtos. Matmenys 4x25 mm. Tą juostelę reiks padalinti į 8 dalis. Kokio ilgio spręsti jums, nes nuo to priklausys šašlykinės aukštis, plotis, ilgis. 4 dalys bus kojos (Nr. 1). Jas patartina padaryti smailėjančias, nes taip lengviau įstatysite į žemę. Suprantama, kad visos jos turi būti vienodo ilgio. Nedarykite perdaug ilgų, nes žarijų karštis bus per silpnas šašlykams. Per trumpos - degs. Nepamirškite, kad dalis sulįs į žemę. Priklausomai nuo žemės kietumo šašlykinė gali sulįsti nuo 20 iki 80 mm. Dvi dalys bus šašlykinės plotis (Nr. 2). Jei padarysite per ilgas - iešmai nesieks kito galo, jei per trumpas - užmausite mažai mėsos. Likusios dvi dalys bus šašlykinės ilgis (Nr. 3). Čia jau pagal jūsų norus :) Dar jums reiks 4 kniedžių. Kniedes reikia imti rimtas, o ne aliuminines. Aliumininės išsilydyti gali nuo karščio.

Imame Nr. 2. Galuose išgręžiame po skylę. Taip pat padarome iki pusės įpjovimus. Įpjovimai turi būti iš vienos pusės ir tokio pločio, koks juostelės storis. Vėliau šiais įpjovimais susijungs dalys. Imame Nr. 1 (kojas). Vieną galą padarome smailėjantį, o kitame išgręžiame skylutes. Smailėjimą patartina daryti kuo ilgesnį. Tada lengviau lįs į žemę. Dabar Nr. 1 ir Nr. 2 sukungiame per skylutes, kniedžių pagalba. Kojos turi lankstytis, bet ne laisvai. Turime šonines šašlykinės dalis. Imame Nr. 3, galuose (kaip ir Nr. 2) padarome įpjovas. Šios dalys per įpjovas turi susijungti. Priešingoje nei šios įpjovos pusėje, padarome daug įpjovimų. Šie įpjovimai bus iešmams sustatyti. Jei per tankiai padarysite - netilps iešmai su mėsa, jei per retai - tilps mažai iešmų. Viskas.

Štai taip atrodo visos dalys:

Šašlykinė

 

Štai taip atrodo surinkta šašlykinė:

Šašlykinė

 

Štai taip ji atrodo surinkta:

Šašlykinė

Išsirinkite Lietuvos logotipą

Balsuokite visi ir išsirinkite Lietuvos logotipą. Bendras vaizdas mane nuliūdino nes: „atrask mane“, „verta atrasti“ šūkiai yra sux. Tokių šūkių pilna visur. Suprantu, kad dviračio neatrasi, bet rinkdamas logotipą aš remiuosi tik emocijomis. Manau taip ir turi būti, nes logotipas turi sukelti labai šiltas emocijas. Taigi, ažuolo lapas manęs siaubingai nesužavėjo, bet ir žiauriai nenuliūdino, bet šūkis užvaldė. Mes juk „mažas stebuklas“. Dėl paveisklėlio dar galėtų padirbėti, o šūkį tik už šį  :)

Dyyydelis pirkinyyyys

Tikrai labai seniai norėjau įsigyti fotoaparatą. Mano vargšui Canon G3 jau atėjo laikas pailsėti. Mokslų baigimo proga man jį padovanojo mama. Aš jau pats buvau susiruošęs jį pirkti ir užsisakęs atvežti iš amerikės. Kai atvežė, mam pasakė, kad tai bus dovana man, o tik po to sužinojo kainą - 2200 Lt  :) Tada tai buvo tikrai labai geras daiktas. Dabar gi padovanosiu jį mamai, nes pats įsigyjau:

Canon 400D

Taip, foto didelė, nes pirkinys didelis. Taigi vakar nupirkau Canon EOS 400D EF-S 18-55kit. Pirkinio kaina (įskaitant ir papildomą akumuliatorių) - 2500 Lt. Dar reikia nupirkti apsauginį filtrą ir atminties kortelę. Džiaugiuos džiaugiuos džiaugiuos!!!