Cookie Consent by TermsFeed

Neapykanta romams

Romai man visą gyvenimą buvo tiesiog Čigonais. Ko gero daugeliui taip. Perskaičiau straipsnį apie tai, kad Vilniaus valdžia nori iškeldinti romus. Tada prisiminiau akcijas prieš neapykantą romams. O gi iš tiesų ar labai nemėgstu čigonų. Juos gali vadinti romais ar dar kaip nori, bet šie, gyvenantys Vilniuje man yra tiesiog čigonai. Kodėl jų labai nemėgstu? Pabandau išdėstyti faktus:

  1. Visą vaikystę juos matydavau vaikščiojant po kiemus. Kai jie ateidavo į kiemą - mama iškart liepdavo eiti namo. Matyt ne be pagrindo.
  2. Jie eidavo per butus ir prašydavo pinigų, daiktų. Visada būdavo prigrasinta, kad neatidarinėčiau jiems durų. Jie sugebėdavo užkalbinti atidariusijį ir per tą laiką kiti išnešdavo iš namų pinigus, papuošalus. Tokios naujienos net tarybiniais laikais buvo skelbiamos.
  3. Vienu metu jie dingo. Jiems nebėra reikalo vaikščioti ir prašinėti daiktų, nes puikiai išgyvena iš narkotikų. Ar jums patinka žmonės, prekiaujantys narkotikais?
  4. Jie gyvena nelegaliai. T.y. jie įsikūrę ir susirentę namus nelegaliai. Jie nemoka už elektrą, o atjungus rėkia garsiau už kitus, kad juos skriaudžia.

Man atrodo pakankamai daug faktų, kurie pateisina mano neigiamą nuomonę apie juos. Aš tikrai už tai, kad juos laikyti paprastais benamiais ir suteikti tokias sąlygas kaip ir kitiems. Negalima jų išskirti iš kitų. Man visiškai nusispjauti, kd jie save vadina romais ir todėl jie niekada nemoka, nedirba ir t.t. O jų būdas reiktų nugriauti ir juos iškeldinti iš ten.

Palikite komentarąKomentarai
  • Anonimas

    po tokiu straipsniu gimsta neapykanta cigonmas