Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

reklama

ne pirmą kartą per radiją reklamą apie smurtą prieš vaikus. blogiausia, kad ji man sukelia šypseną. citata:

„gegužės mėnuo - menesis be smurto prieš vaikus.“

kauno žalgiris

man labai patinka krepšinis. gal kažkam pasirodys keistai, bet nesu nerealus vienos komandos fanas. jei žaidžia rytas su žalgiriu, sergu už rytą. ko gero todėl, kad tai vilniaus komanda. kai žaidžia lietuvos komanda, sergu už ją. man visai nesvarbu ar tai žalgiris ar šiauliai ar rytas. kai žaidžia užsienio klubai, sergu už tuos, kuriuose yra lietuviai. visada ryte pasižiūriu kaip baigėsi nba rungtynės, nes ten žaidžia lietuviai. aš būnu piktas, kai vainauskas sugalvoja pakeisti trenerį ir tikrai gero į belekokį. aš ir dabar piktas ant ryto trenerio, nes jo veiksmų aikštelėje negaliu logiškai pagrįsti. man patinka žalgirio žaidėjai, nes jie daug draugiškesni, bet negaliu suprasti kaip komandai gali vadovauti tokie lochai. jie niekada patys nekeičia trenerių, jais skiria draugelius be jokios patirties ar šiaip vardan eksperimento. esu beveik įsitikinęs, kad jei žalgiris laimės lkl auksą, tai grigą paliks vyr. treneriu. navikauskas pastoviai nusišneka, bet kažkodėl vadovauja klubui. dabar esu visiškai piktas ant žalgirio, nes jie be proto stumia prancūzų arenos projektą. šiandien vėl apie tai paskaičiau. aš nesu ekonomistas ar arenų statymo specialistas, bet puikiai suprantu, kad už daugiau nei pusę milijardo litų pastatyti areną yra visiška nesąmonė. kaunas labai atsilieka nuo vilniaus ir, galbūt, nuo klaipėdos. jei taip toliau, ilgai netrukus jį aplenks šiauliai ar dar kokie miestai. jei vilniuje areną pastatė už 65 milijonus, tai esu tikras, kad dabar, kai viskas pabrango, galima pastatyti už 130 milijonų. atsirado senukų, megos savininkas, kuris siūlosi pastatyti areną daugiausiai iš savo pinigų. nežinau smulkmenų, bet man atrodo jau vien dėl to verta sėstis ir kalbėtis su juo. o kišimas visiškai miestui nepalankaus sprendimo, man atrodo įtartinas. tegu žalgiris pasistato sau areną iš kokių tik nori pinigų. lietuvos rytas nepasistatė siemens arenos, bet joje žaidžia. iškyla klausimas - ar mes areną statome miestui ar vienam klubui, kuris privati įmonė?

pinigai

kitą mėnesį bandysiu išgyventi su 1000 lt. dar bandysiu kas mėnesį po 200 lt skirti pramogoms (kaupiami pinigai) ir dar 200 investavimui. čia vytenis sakė, kad taip reikia. pabandysiu per vasarą ir žiūrėsime kaip seksis. tik reiks apie investavimą pasidomėti :)

skamp gimtadienis

šeštadienį susitikau su inga, kuri trumpam grįžo iš liuksemburgo. mergina jau spėjo susižieduoti su vokiečiu. prigrasinau, kad vestuves lietuvoje darytų. :)

po to variau pažaisti paintbolą. šiaip gera chebra buvo, tai be nesąmonių atlakstėm. aikštelė viena, didelė, bet nuobodoka 3 valandas joje lakstyti. taigi, dazasvydis.lt neįdomu :)

vakare variau į skamp gimtadienį new york club. kadangi gavome pakvietimus, tai patekome į vip salę, kur alus su užkanda nemokamai. kaip tikras lietuvis, alkoholio netaupiau. atvažiavome šiek tiek po 9, o groti pradėjo tik po vidurnakčio. išėjo visiškai girta erika, bet atidainavo gerai. visi muzikantai ir toliau scenoje gėrė alkoholį - gimtadienis. bet tūsas buvo geras ir laikas praleistas linksmai.

trakai: naktis muziejuje 2007

penktadienį buvau trakuose. ten buvo naktis muziejuje 2007. prieš tai nuėjome į senąją kibininę. ten pralaukus 10 min niekas nepriėjo, o pro šalį padavėjai daug kartų praėjo. taigi, buvau alkanas ir piktas, todėl nepatingėjau nueiti ir aprėkti. iškart prisistatė padavėjas ir visą vakarą maloniai aptarnavo. net arbatos palikom. man nelabai patiko kibinai su daržovėmis, grybais, grybais ir vištiena. geriausi su kiaule. po to nuėjom į pilį. įėjimas 10 lt. vyksta mini vaidinimai viduramžių stiliumi. prekiauja medaus alumi po 4 lt, bet dar 10 lt užstatas už molinį bokalą. bokalą parsinešiau namo. dar vyko šaudymas iš lankų, monetų kaldinimas, kalvių darbas. sumokėjau tris litus ir trinktelėjus vieną kartą pasigaminau monetą. mane nustebino, kai ją ne šiaip atidavė, o dar į maža maišiuką įkišo. dar vienoj patalpoj vaikams spektaklis buvo, tai tokiems aktoriams reikia vaidinti ten, kur vaikai nemato. spektaklis vaikiškas (logiška, juk buvo apie 23:30), bet taip prastai aktoriai vaidino, kad... o šiaip labai gerai viskas paruošta, padaryta.

koncertas „foje gali skambėti kitaip“

teko pabuvoti šiame koncerte. užskaitau. geras koncertas.

nepatiko:

  • reklama, kuri klaidina ar susirinks foje ar gros kiti jų dainas. tokią nuomonę girdėjau iš labai daug žmonių, kai kurie net po koncerto bambėjo.
  • vienas lochas, kuris dainavo. tik šiandien sužinojau, kad tai pirmojo „kelias į žvaigždes“ dalyvis Ernis (Ernestas Jankauskas). šis gaidys dainavo vidury koncerto ir sugebėjo išeiti į sceną nemokėdamas žodžių. ne, jis jų nepamiršo, jis jų nemokėjo. mokėjo tik priedainį. kai priėjo iki tų žodžių, kurių nemokėjo, tai pradėjo krapštyti avo apyrankes, bandydamas išsitraukti šperą ir paskaityti koki gi ten žodžiai. nepavyko, todėl tiesiai publikai pasakė: „padėkite man, aš nemoku žodžių“. taip, jį nušvilpė ir labai tikiuosi, kad daugiau niekur nebekvies.
patiko:
  • puikus režisierių darbas. scena, primenanti paskutinį foje koncertą vingio parke, šiek tiek dūmų tokiai mistikai įnešti, šonuose scenos įdomiai apšviesti fanai (iš tiesų nesimatė, bet pagal kalbas gerokai per jaunio būti foje fanais). labai super atrodė viskas.
  • daug įvairių muzikantų, kurie (beveik visi) kitaip atliko dainas. nerealiausi buvo choras brevis, operos solistė, saulė, saulės kliošo vokalistė ir dar vienas... nepamenu jo pavadinimo, bet labai labai gerai buvo. labau nuvylė igoris kofas, kuris arba buvo užsimetęs kokią tabletę arba šiaip nesąmones darė. kažkodėl dainavo dvi dainas ir persistengė žiauriai.
  • nerealus garsas. pirmą kartą siemens arenoje girdėjau tokį garsą. kiek žinau aparatūrą net iš latvijos atsivežė. pagarba

auto numeriai

jau seniai noriu ir, manau, dar ilgai norėsiu vardiniu auto numerių. norėjau įsigyti „KITOKS“. neseniai paskaičiau taisykles, kad negalima, nes turi būti bent vienas skaičius. šiandien pietavome forte. išėjus šalia stovėjo forto vabalas su numeriais „F0RTAS“. Supratau, kad ir aš galiu turėti „KIT0KS“. Kažkas gali įsigyti ir „K1TOKS“, „K1T0KS“ ir pan. :) Taigi, jei niekas neįsigys, o aš turėsiu labai daug pinigų, tai tokius numerius įsigysiu :)

eurovizija

nerimsta kalbos apie euroviziją. daug kas labai varo ant lietuvių. kur jūs buvote iki suomijos? na nesvarbu. ką išsirinkom, tas ir atstovavo. kitamet pagalvokite kai balsuosite. dar lrt vedėjus bausti reikia :) o pogrebnojų reiktų viešoj vietoj pakabinti už tokį sceninį įvaizdį. kadangi visi balsuoja už savo kaimynus, tai perskaičius vieną blogą sugalvojau visai neblogą variantą kaip galima ir kitais metais gauti daug balų iš latvių. t.y. gal net daugiau nei šiemet. reikia pasiruošti iš anksto ir tose šalyse, kur lt gavo balsų iškabinti plakatus „eurovision. thank you for your votes. lithuania“ arba tokį dalyką į jų spaudą įdėti. manau efektingai suveiktų.

alus

radau šiandien naujieną apie taros užstato didinimą. visi svolačiai alaus gamintojai pasinaudojo situacija ir kai įvedė taros užstatą, alaus kainas paliko tas pačias, o tarą prilipdė ant viršaus. tai ką, dar mažai pinigėlių gaunate? aišku, kad anksčiau buvo kur kas efektyvesnis surinkimas, nes priduodant gaudavai 20 ct, o keisdamas - 30 ct. aš ir pats pirkdavau alų dėžėmis. o dabar man px, dažniausiai persku skarbonkėmis. tikiu, kad daugelis tingi pridavinėti tarą. tai galima buvo seniai nuspėti :)

eurovizija

vakar žiūrėjau euroviziją. per kelis pasirodymus galvojau užmigsiu. per daugelį tiesiog buvo liūdna. ačiū žydams, kurie atsiuntė savo atlikėjus. vienintelė įdomesnė grupė. dar šįkart pavarė baltarusai. daina gaidys, antras dima belanas. tiesa, jo vardas irgi dima, bet pavardė koldūnas :) bet scenografija tikrai buvo įdomiausia. labai puikiai pasiruošė. šiandien per labas rytas pasakojo kaip surengtoje preskonferencijoje kirkorovas taip reiškėsi, jog atrodė, jos ne koldūnas dalyvavo, o kirkorovas. kas nežino, tai kirkorovas jam muziką parašė ir padėjo pasiruošiant. pernai jis taip pat baltarusams padėjo. nu žodžiu... dar gruzijos vokalistė varė ale bjork. dar juodai užkniso piderų šou. arba patys persirengia piderais (gerai, tebūnie transvestitai jie) arba aplink tokie laksto. davai normaliai dalyvaujame, o ne šlykštynes rodome?

mama

mano mama pasiėme dvi savaites atostogų. iškart išskrido į gruziją. vakar grįžo apie pietus, kažką namie padarė ir vakare išvažiavo į lenkiją. grįš sekmadienį. dvi savaites non stop :) bet manęs nepamiršo. atvežė gruziniško alaus ir poros rūšių sūrių. sūriai labai sūrūs, bet skanūs. noriu į gruziją :)

pasiaiškinimas

na ką... darbe liepė parašyti pirmą pasiaiškinimą. pirmą ne tik šiame darbe, bet ir gyvenime. parašiau ir pridaviau. ta proga šiandien užsuksiu į cv saitus susipažinti su tuo kas darosi pasaulyje.

bet tai nu nx kaip šūdinai jaučiuosi.

klaviatūra

seniai skaičiau straipsnį, kuris mane nustebintų. paskaitykite apie tai, kaip paprasta surinkti @ arba 2 su įjungta lt klaviatūra.

kauno zoologijos sodas

Visada sakiau, kad Kauno zoologijos sodas ne vietoje. Čia šios dienos naujiena, kuri mane paskatino dabar čia apie tai rašyti. :)

Zoologijos sodas turi būti ne miesto centre. Nuperki labai didelį žemės ūkio paskirties plotą Kauno pakrašty. Įrengtų visiškai naujus didelius plotus gyvūnams. Pridarytų kavinių, pramogų. Parduotų Kauno centre esantį plotą ir, ko gero, dar pliusas liktų. Juk ir taip aišku, kad nė vienas zoologijos sodas neišsilaiko iš bilietų. Viskas iš kavinių, pramogų, papildomų paslaugų. Na bet Kaunas yra Kaunas...

plakatas

prie vieno namo radau priklijuotą labai puikų plakatą: