Cookie Consent by TermsFeed

kauno žalgiris

man labai patinka krepšinis. gal kažkam pasirodys keistai, bet nesu nerealus vienos komandos fanas. jei žaidžia rytas su žalgiriu, sergu už rytą. ko gero todėl, kad tai vilniaus komanda. kai žaidžia lietuvos komanda, sergu už ją. man visai nesvarbu ar tai žalgiris ar šiauliai ar rytas. kai žaidžia užsienio klubai, sergu už tuos, kuriuose yra lietuviai. visada ryte pasižiūriu kaip baigėsi nba rungtynės, nes ten žaidžia lietuviai. aš būnu piktas, kai vainauskas sugalvoja pakeisti trenerį ir tikrai gero į belekokį. aš ir dabar piktas ant ryto trenerio, nes jo veiksmų aikštelėje negaliu logiškai pagrįsti. man patinka žalgirio žaidėjai, nes jie daug draugiškesni, bet negaliu suprasti kaip komandai gali vadovauti tokie lochai. jie niekada patys nekeičia trenerių, jais skiria draugelius be jokios patirties ar šiaip vardan eksperimento. esu beveik įsitikinęs, kad jei žalgiris laimės lkl auksą, tai grigą paliks vyr. treneriu. navikauskas pastoviai nusišneka, bet kažkodėl vadovauja klubui. dabar esu visiškai piktas ant žalgirio, nes jie be proto stumia prancūzų arenos projektą. šiandien vėl apie tai paskaičiau. aš nesu ekonomistas ar arenų statymo specialistas, bet puikiai suprantu, kad už daugiau nei pusę milijardo litų pastatyti areną yra visiška nesąmonė. kaunas labai atsilieka nuo vilniaus ir, galbūt, nuo klaipėdos. jei taip toliau, ilgai netrukus jį aplenks šiauliai ar dar kokie miestai. jei vilniuje areną pastatė už 65 milijonus, tai esu tikras, kad dabar, kai viskas pabrango, galima pastatyti už 130 milijonų. atsirado senukų, megos savininkas, kuris siūlosi pastatyti areną daugiausiai iš savo pinigų. nežinau smulkmenų, bet man atrodo jau vien dėl to verta sėstis ir kalbėtis su juo. o kišimas visiškai miestui nepalankaus sprendimo, man atrodo įtartinas. tegu žalgiris pasistato sau areną iš kokių tik nori pinigų. lietuvos rytas nepasistatė siemens arenos, bet joje žaidžia. iškyla klausimas - ar mes areną statome miestui ar vienam klubui, kuris privati įmonė?
Palikite komentarąKomentarai
 • natas

  ei... grigai tu kvailis kaip galejai pralaimeti runktintes

 • rimas

  eilini karta grigas pralose rungtynes,ir vaikui mazam jau buvo aisku kad likus 4 minutems reikejo leisti a.zukauska,o isimti tonoka biorda ir rungtynes 100 procentu butu islostos,toliau kurpia savo nesamones tegul grigas tai galesime tureti m.dzordana ir tai pralaimesime.

 • Valstietis

  ech...kiek straipsniu as cia noreciau ideti, ale tingiu ieskot dabar. tai pagrindinius teiginius pasakysiu. Pvz. Tokias super modernias arenas, kokia ketina statyti kaunas, statesi Budapestas ir Praha. Vengram ju kainavo 450mln litų, čekam 760mln. litų. Vienos sėdimos vietos kaina Budapeste - 13000 eurų, Prahoje ~11000 eurų. Kaune si kaina bus ~10000. Be to statanti firma yra pasaulinio lygio. Prancuzai BBI ir su jais nuolatos dirbantis Kauno arenos architektas dalyvavo Singapūro dangoraižių, 98 futbolo pasaulio cempionato finalinio stadiono ir Prancuzijos pasididziaviom Stade de France, minetos Budapesto arenos statybose. Jei Kauno taryba birzelio 21d. pritart kocesinei sutarciai su prancuzais arena turesim uz 27 men., t.y. nespesim ant 2009 metų eurolygos, bet manau eurlyga nuileis keliais menesiais, o jei zalgiry ismes rytas, manau, tai bus tik geras saltas dushas paskatinsiantis zalgiry ir jo vadovus atsibusti. Jau nekalbu kad bus suspeta and EC. Pasiskaitykit daugiau is yvairiu saltiniu ir susidarykite savo nuomone.

 • nuo

  Laisvės alėja yra miesto centras, kur viskas vyksta jei ne visą parą, tai nuo ankstyvo ryto iki nakties. Ten gali atvažiuoti turistai ir t.t. Arenoje renginiai vyks kartą per savaitę. Yra skirtumas?

 • Linas

  vat del to statymo sone tu ir klysti ir leidiesi klaidinamas. gal tada ir laisves aleja keliam prie Megos? i ka investuot reikia miestui - i verlininko nuosavybe ar i po 25metu jai atiteksianti pastata ir i infrastruktura mieste? zodziu, Zalgirio pergales proga skelbiu amnestija ir ant visu nusikalbanciu nebepykstu.

 • nuo

  Linai: išsitrink galvą. Nerašiau, kad Rakausko arena yra labai gerai. Rašau, kad reikia visiškai kito varianto, bet ne saloje. Čia vienareikšmiškai. Kai tik sugalvojo daryti saloje, jau tada sakiau, kad reikia Kauno šone statyti.

 • Linas

  neapsiverksiu, bet mane uzknisa tokie lochai kurie islenda is krumu ir rekia kokia nauda butu Rakausko arena ir t.t.

 • nuo

  niekas neskaičiuoja žemės nei ten nei ten.

 • Silas

  Linai: apsiverksi?:)

 • Linas

  nezinai smulkmenu, tai ir nekisk trigrasio del arenos. ta pati Siemens arena kainavo zeme (~1 milijardas) + 65mln. tad nereikia cia kazka skiest ir nereikia kist Rakausko su jo asmeninem ambicijom