Cookie Consent by TermsFeed

Dyyydelis pirkinyyyys

Tikrai labai seniai norėjau įsigyti fotoaparatą. Mano vargšui Canon G3 jau atėjo laikas pailsėti. Mokslų baigimo proga man jį padovanojo mama. Aš jau pats buvau susiruošęs jį pirkti ir užsisakęs atvežti iš amerikės. Kai atvežė, mam pasakė, kad tai bus dovana man, o tik po to sužinojo kainą - 2200 Lt  :) Tada tai buvo tikrai labai geras daiktas. Dabar gi padovanosiu jį mamai, nes pats įsigyjau:

Canon 400D

Taip, foto didelė, nes pirkinys didelis. Taigi vakar nupirkau Canon EOS 400D EF-S 18-55kit. Pirkinio kaina (įskaitant ir papildomą akumuliatorių) - 2500 Lt. Dar reikia nupirkti apsauginį filtrą ir atminties kortelę. Džiaugiuos džiaugiuos džiaugiuos!!!

Palikite komentarąKomentarai
 • AJ

  T. raso: Pentax! K100 su kitu (kuris optiškai pranašenis) tik 1999Lt Tikrai nesutinku, del daugelio priezsciu, kurias pasakys bet kuris fotografas. Nemaciau nei vieno fotografo kuris naudotu ne Nikon ir Canon. Pirmiausia del to kad kolkas nei viena kompanij veidrodiniu fotoaparatu srityje nera pasiekusi tokio lygio. Kita priezstis, kad priereikus akumuliatoriuas, sugedus optikai ar filtro reikes ir pan., Nikon ir Canon tu nusipirksi bet kurioje DutyFree ar siaip shope, bet kurioje pasaulio salyje. Bet kokio priedo kurio reikes Pentax, Olympus ir kitam "atsilikeliui" tu negausi bet kur...be to turi puikia galimybe Canon arba Nikon optikas nuomotis FotoRent, o kitu nei su ziburiu nerasi....dar yra simtas priezasciu del ko niekada gyvenime niekam nesiulau pentaaks...galiusiai visada rasi pazystama kuris turi Canon arba Nikon ir pasikeisti optikomis galesi...ir cia rsyti be galo...super padarei kad pasirinkai Canon...as turiu taip pat, tik 30D :) jei idomui galit paziureti mano suns foto - http://elinara.ktu.lt/~aidas/vipe/1_5m/index.html

 • dass

  :DDD,gerai kad neturi kur lt detis:DDDDDD

 • a

  neblogas, neblogas, tik kitinis objektyvas sux :)

 • T.

  prime (fiksai) yra brangesni už zoom. Nes prime'u optika geresnė ir nuotraukos kokybiškesnės.

 • nuo

  Dėl optikos - galėsim :) Kuo toliau, tuo labiau linkstu dėl poros papildomų objektyvų fiksuoto židinio. Kintamo labai brangūs :)

 • m

  neblogas pasirinkimas, tik būčiau pataręs pirkti body only, t.y. be kitinės optikos, ji tikrai prasta. jeigu norėsi - ateityje galėsim pasimainyti optikomis :)

 • Vilius

  Sveikinu vydma, įsirašius į priešininkų (pas mane nikonas) stovyklą;-) 18 yra gerai, 55 greit pajausi kad mažokai ;-) Sėkmės šaudant;-)

 • nuo

  Nusipirkau kuprinę fotikui, kortelę ir filtrą. Dar 500 :) Na bet dabar jau stop. :)

 • T.

  Gaila, kad apie norą pirkti nerašiai anksčiau. Būčiau rekomendavęs pigesnę bet tikrai neblogesnę alternatyvą - Pentax! K100 su kitu (kuris optiškai pranašenis) tik 1999Lt. O už 2700Lt jau galima kit'ą + televyką pasiimti.

 • Silas

  cool, pavydžiu :)