Cookie Consent by TermsFeed

Švyturio akcija, kurioje aš neplanavau dalyvauti

Kadangi dar gyvas mitas, kad alus tai tik Švyturys, tai dar ne mažai žmonių jį geria. Prisipažinsiu, kad ir pats išgeriu kartais, bet tada, kai kito alaus nėra. Parduotuvėje jo nepirkau jau laaabai seniai. Taigi, bare perkant alaus, gauni lipduką. Juos klijuojį į bare gautą knygelę. Suklijavus dvylika lipdukų einate į Statoil degalinę ir gaunate bokalą. Ant bokalo dugno yra kitokie lipdukai. Juos galite suklijuoti į degalinėje gautą knygelę. Kai suklijuosite šešis, galite registruotis ir turite šansą laimėti kelionę jachta. Uch... pagaliau aprašiau kaip renkate, klijuojate, renkate, klijuojate ir, gal, laimite. 72 lipdukai ir galite laimėti kelionę.

Taigi, vakar aš išgėriau du Švyturio balto alaus, lipdukų atsisakiau. Paprašėm tik knygelių. Kodėl? Draugelis lipdukų turėjo ir taip labai daug. Labai daug, tai reiškia, kad kartu užpildėme 25 knygeles. Aš pasiėmiau 8. Taigi, dabar reikia surasti vietą, kur sukrauti tiek bokalų. Pas draugelį namie iki vakar jau buvo aie 70 bokalų. Taip gali būti jums, jei jūsų draugai dirba bare.

Bet yra ir vienas akcijos išdūrimas. Jei aš surenku 6 bokalus ir turiu knygutę, tai galiu registruotis. Jei mano draugas turi knygutę be lipdukų (o knygutes galima gauti degalinėje), jis taip pat gali registruotis. Jam lipdukų nereikia. Svarbu registruoti tik vieną knygutę (nes mano lipdukais galima tik tiek užpildyti). Tą patį gali padaryti ir mano draugo draugas ir t.t. Jei vienas jų laimės kelionę, o aš nelaimėsiu - lipdukus atiduosiu laimėjusiam. Jis ir susiklijuos į knygelę. Taigi, kadangi aš ne gobšus, tai galite visi gauti po vieną knygelę degalinėje ir, jei aš nelaimėsiu, lipdukus padovanosiu jums. :)

Palikite komentarąKomentarai
  • maksas

    :))) mačiau kalnapilio reklaminį stendą. Viršuje: akoholis kenkia jūsų sveikatai, šeimos gerovei ir visuomenės gerovei. Apačioj: 3 priežastys išgerti alaus. Blemba vos avarijos nepadariau, susimyšiu galvojau.