Cookie Consent by TermsFeed

Visiškai apie nieką

Man išties labai džiugu, kad ši savaitė yra trumpesnė. Praėjusią dirbau 2 dienas, šią - 4. Trys poilsio dienos vienareikšmiškai geriau nei 2, bet... Ar matėte kokius orus praneša? Visą laiką lis. Todėl šias dienas geriausia leisti namie arba kaime. Todėl ir galvoju apsilankyti kaime.

Mane džiugina mano blogo keli postai. Džiugina tiesiogine to žodžio prasme, nes sukelia juoką. Jei Chuck Norris jau seniai įsigalėjęs, tai kurkas naujesnis: sms pažintys. Taip taip, dėkite ten visi savo tel. numerius ir rašykite su kuo norite susipažinti. Kai tai taps nebesuvaldoma - padarysiu atskirą puslapį ir užkalsiu daug pinigų. :)

Dar šiandien visą dieną klausau Jurgos naujausią albumą. Jis tikrai geras. Jei dar yra neklausiusių - paklausykite. Tiesa, čia pagalvojau, ryte važiuodamas į darbą, apie muzikos albumus. Aš juk labai seniai nesu nusipirkęs jokio cd. Žinoma, nesu tas, kuris negali be muzikos, bet vistiek jos klausausi. Hmmm... Esu tas, kuris neskatina muzikos albumų pardavimų ir neuždirba muzikantams ausinių, platininių albumų. Tačiau aš kartas nuo karto nueinu į kokį koncertą. :)

Palikite komentarąKomentarai
  • varga

    papostink nuolinką FTP

  • nuo

    Tik į ftp galiu įmesti :)

  • varga

    otsiųsk mpėtris man padaręs jurgos ']