Cookie Consent by TermsFeed

Savaitgalio apžvalga

Savaitgalis prasidėjo penktadienį. Su darbu važiavome į kaimo sodybą, kur mūsų laukė poilsis ir baidarės. Na gal nuo pradžių:

Darbo balius turėjo būti šeštadienį. T.y. turėjom kažkada ryte išvažiuoti ir tik atvykus plaukti baidarėmis, vakare pirtelė ir pasisėdėjimas. Mūsų buhalterės idėja važiuoti penktadienį buvo sutikta laba iteigiamai visų darbuotojų. Na bet prieš srovę nepaplauksi ir visi sėkmingai išvažiavome penktadienį. Ką vakare ką veikėme nesunku įsivaizduoti, nes dar teko važiuoti iki degalinės.

Šeštadienio rytas buvo puikus, visi po vieną lindo iš kambarių, pusryčiavo. Kai visi subudo, išplaukėme baidarėmis. Plaukėme „Verseka“. Teko išlipti, įlipti,pernešinėti baidares. Bet šiaip smagi upė. Man teko iš pupelio ištraukti spygliuotos vielos gabalą po to, kai ant jo užmyniau ir prasidūriau padą. Vis dar šiek tiek pūliuoja ir skauda. Vakare pirtis, šaltas upelio vanduo, alus...

Sekmadienis. :) Atsikėlėm, į parduotuvę maisto, pavalgėm. Kadangi sunaudojome visus likučius ir tai ką pripirkome, tai pusryčiai buvo sotūs: sumuštiniai, daržovių sriuba, keptos vištų blauzdelės, kepti ešeriukai, keptos bulvės, agurkai. Po to šiek tiek pasideginimo, lėkštės pamėtymo ir namo. Gerai, kai darbe tiek daug zašybys žmonių :)

O galime buvo šiandien dar neiti į darbą?

Palikite komentarąKomentarai
 • Vytenis ( http://xp.ghost.lt )

  Japonijoje tokius klausimus sprendžia ringe su bokso pirštinėmis, ten visi lygūs ir gali išreikšti ką mano.

 • Agne

  Kad musu nuomones labai skiriasi - tai faktas.

 • nuo

  Dar kartą parašysiu: čia ne dėl iškeldinimo, o dėl to kaip tai buvo padaryta. Jei manai, kad tai buvo atliktai teisingai, tokiu atveju mūsų nuomonės labai skiriasi.

 • Agne

  Buvo tiesiog uzimtas maziausias kambarys, kad maziausiai zmoniu reiktu iskeldinti. Ir nezinojau kieno ten tase padeta. Taip man atrodo yra teisingiausia, neiskiriant konkreciai ne vieno. Ir pasakyta buvo visiems, nes vel gi - nezinojau, kas ta kambari jau buvo uzemes.

 • nuo

  Taip, jūs apmokėjote savaitgalį. Ačiū. Taip jūs pirkote maistą. Ačiū. Bet normaliai kažką iškraustant reikia susirasti kas ten gyvena ir normaliai tai pasakyti, o ne ateiti, pasirinkti kambarį ir pareikšti visiems, kad mes čia gyvensime. Čia ne dėl kambario užsėmimo, o dėl to kaip tai buvo padaryta.

 • Silas

  hmm, man tai jus abu nagli :) Eterį užimat :)

 • Agne

  Be komentaru :) Tik prie tavo straipsniuko reiktu prideti tokia info: "Tie naglieji, kurie atvaziavo su paskutine masina, buvo mano sefai - organizatoriai ir finansuotojai viso poilsinio savaitgalio. Atvaziavo jie paskutiniai, nes 2 valandas shopino maista visiems 2 dienoms. Mes jiems palikome pacias prasciausias vietas visoje sodyboje. Manes del to negrauzia sazine. Šiek tiek papykau, kai vienas sefu pareiske, kad nusipelne normalaus kambario ir ji uzeme, bet tai reikia duoti kelią naglesniems. As tai ne naglas."

 • nuo

  O kur jis? :)

 • Agne

  Del savo naglumo?

 • nuo

  Liūdna ir man

 • Agne

  Jooo... Na ir naglumas gi tavo, kolega... Liudna.