Cookie Consent by TermsFeed

Bitė - kaip susigadinti įvaizdį

Ilgai jau žiūriu į naują Bitės veidą ir kuo toliau tuo liūdniau. Šiandien nutariau jau parašyti, nes pasikeitė ir Bitės Labas.

Nesu joks reklamos, marketingo specialistas, bet savo nuomonę juk galiu turėti? :)

Bitė savo visą įvaizdį keičia nebe pirmą kartą. Prieš tai pakeistas logotipas buvo labai į naudą, nes senovinis mobilus telefonas jau tikrai atgyveno savo. Taigi, jį pakeitė sim kortelės formos logotipu. Naujasis logo nelabai daug skiriasi nuo buvosiojo, bet pati forma yra geresnė. Ji daugiau kviečianti bendrauti. Bet tai viskas, ką gero bitė padarė su paskutiniu pasikeitimu. Nesuprantu rokių dalykų:

 • Kaip galima dėti žalią logo ant baisaus salotinio fono?
 • Kaip galima rašyti baltai, ant šviesiai salotinio fono? Taip, ekrane matome, bet iš toliau plakatuose jaugerokai sunkiau įžiūrima.
 • Kaip ir kam rašyti purpuriniuose ar oranžiniuose baisių atspalvių blokuose, esančiuose šalia logo ir viskas ant salotinio fono?

Anksčiau Bitė man patiko tuo, kad skyrėsi iš visų. Skyrėsi tiek reklamos kokybe, tiek solidžiu tvarkingu įvaizdžiu. Dabar ji nukrito iki Omnitel Ekstra lygio. Pažiūrėkite reklamas, jos tokio lygio, lyg pats būčiau filmavęs garaže. Šlykštokoka.

Dabar naujas Labas įvaizdis. Esu įsitikinęs, kad ir jis bus sugadintas. Buvęs tikrai šiuolaikiškas, jaunatviškas ir žiauriai modernus, jis tokiu ko gero nebeliks. Nemačiau dar reklamų, bet jau dabar matau pagal spalvas ir atspalvius.

Keista, kad tik dabar pamačiau pirmą (gal ir buvo, bet nepastebėjau) lgoo, kuris nerišamas prie spalvos. Iš tiesų tai manau, kad labai įdomu ir netgi iš dalies teigiama.

Kažkada viename seminare klausiausi apie tai, kad mobilūs operatoriai gali savo pozicionuoti tik trijose pozicijose: didžiausias, pigiausias, inovatiškiausias. Taigi, jei iki šiol buvo atitinkamai Omnitel, Tele2, Bitė, tai jau kuris laikas situacija linksta į kitą pusę: Tele2, Omnitel, Ežys. Gal dar taip nėra iki galo, bet viskas juda link to. Kur gi Bitė? :)

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Visų pirma mačiau aiškiai viską apie Bitę. Apie ją ir rašiau pagrinde.

 • Arturas

  Aš irgi nesupratau, rašai nieko nematęs, tik kažka lyg netyčia iš pravažiuojančios mašinos užmatei pro langa ir jau comment`us savo darai, išmok susidaryti įspūdį ne per pirmas 3 sekundes, pažvelk atidžiau ir įsigilink, o jau tuomet gali kritikuoti ir pagrysti savo kritika rimtais faktais. O dabar....tai tiesiog eilinis 5 komentaras :) good luck to you

 • Kestito

  labas atgyja! :)

 • keune

  Blogą įvaizdį susidariau ir aš. Taip, galbūt brandas bus primintas ir tikslas pasiektas. Tačiau: anksčiau man tas brandas asocijavosi su kažkuo solidžiu, novatorišku, tvirtu.... Ir taip buvo jau nuo pat pradžių. Dabar man jų pradžia asocijuojasi su padrikumu, neišbaigtumu. Gerų emocijų, deja, šis brandas šiuo metu nekelia.

 • Justas

  Svarbiausią tikslą šiomis reklaminėmis kampanijomis jie pasieks tikrai - Bitę visi pastebi. Ir daugelis dar ir pakomentuoja. Būtent dėmesio juk ir siekia. Patinka reklama, ar nepatinka, čia jau asmeninė kiekvieno nuomonė, kuri, manau, visiškai nerūpi bitei. Svarbu brand'ą priminti. Juk paslaugų niekas nekritikuoja? :)

 • BFW

  man labas.lt atrodo kaip spamo puslapis

 • Darles

  O man kaip tik patinka, puikiai atliktas darbas, o naujos nemokamos paslaugos kaip ataskaita, praleisti skambučiai internete bei 10ct premija už įeinančius skambučius pavertė LABAS dar patrauklesniu man.

 • zapto

  Kaip sakoma neperšokęs duobės nesakyk OP, tai čia taip pat, kokia pilno darbo (nurašymo) kritika kol nėra pilno darbo? Kam vertini, jei net nežinai kas bus? Tai tik spėlionės, o jau susidarei blogą įvaizdį, palauk.