Cookie Consent by TermsFeed

Laiškas tiems, kuriem jis skirtas

Gerb. draugai, pažįstami, kolegos

Kreipiuosi į jus nes matau, kad bus kažkas blogai. Mano vestuvės yra rugpjūčio 15-ą dieną, todėl dabar organizuotis kažką tikrai dar anksti.

Man čia iš visų galų pareina pasisakymai, ir po to keistai mykiama. Vytenį - tu savo bernvakario ilgai laikytą kerštą pasilaikyk Nasai. Jis kaltas dėl visko, kas buvo blogai. Ir tą mentą jis surado, jei būčiau aš ieškojęs, būčiau suradęs mažą ir labai silpną. Jis tikrai būtų tau davęs dujokaukę ir paprašęs, kad tu jam ją uždėtum ir tada jį muštum. Tas pats galioja kitiems - nieko blogo Jums nedariau ir manęs kaip kokio locho nereikia perrenginėti ir gainioti po miestą. Nekenčiu miesto ir labai myliu kaimą.

Tiem, kas nesuprato, tai man geriausia dovana būtų pirtelė su kokiu baseinuku ar bala ir geras pagėrimas be bobų. Visi pasityčiojimai manęs visai neveža.

Jei ir po to kažkas nesuprato, tai siūlau pasiskambinti man ir paaiškinsiu.

Palikite komentarąKomentarai
 • Kaimynas

  Bernvakario planas pagal Vidmanta: 1. Suvaziuoman i kaima 2. Isgeriam savaites snapso atsargas 3. Isikaitinam pirtelej 4. Pasimaudom baloj 5. Pokalbiai apie bobas iki pariciu 6. Isiskirstom Bernvakaris pagal draugus, pazystamus, kolegas: 1. Pagrobimas is darbo 2. Sedimas i sunkvezimi su kubilu karsto vandenuko 3. Panu kabinimo meno isbandymas miesto teritorijoj 4. Sedimas jacton, sex bombos pasirodymas 5. Toliau viskas pagal Vidmanta :)

 • Anonimas

  sveikinu

 • nuo

  Ne tiek baisu, kiek nesinori nesąmonių :)

 • Silas

  Baisu? :)

 • Vytenis

  Mano bernvakaryje viskas buvo ok, jokių nuoskaudų nelaikau. Tikra tiesa didžiąją dalimi dėkingais NASAi. Tyčiojimosi neplanuojame, bet puikaus laiko praleidimas bus.

 • w

  hahahahahahahahahahahaha o mes i shiauria dumsim

 • nasa

  optimists