Cookie Consent by TermsFeed

Apklausos

Vakar buvome kabake, o ten visu ant stalų apklausos. Matyt ta proga, kad alų gerokai pabrangino, o maistą net trim litais. Bet nedarykite tokių nesąmonių kaip anketoje, kur paprastas darbuotojas gali pasirinkti tik „tarnautojas“ (nors tai bus melas), atlyginimo intervalai negali būt tokie kaip amžiaus tik su dviem nuliais - pvz.: 1000-2500 ir 2600-3500 ir galų gale nedėkite prie klausimo „kaip dažnai lankotės čia“ atsakymo „niekada nesilankau“.

Ne į temą, bet jau senokai buvo tokia šlykšti ir mane nervinanti reklama kaip maximos: (buvaū sūnely stebūklyngam...) brr..

Palikite komentarąKomentarai
 • Kaimynas

  Apklausos anketa: Tu - Valdininkas Privatininkas Bedarbis Pajamos per menesi - iki 2100 Daugiau nei 2100 As blaivininkas Kodel cia apsilankei? - Paragauti alaus ir maisto kainu Sudalyvauti linksmoj apklausoj Maxima forever...

 • PinkCity

  Maniškis taip nerealiai nevirškina tos reklamos, bet ne tiek dėl tėčio kalbos manieros, kiek dėl mamytės galvos kraipymo: moteris-gandras sako... :)

 • majestas

  linksma apklausa. :) o maxima reklama, tai, kai pirma karta isgirdau, tai pamaniau, kad cia apie kazkoki apsirukusi teva reklama, o ne apie maxima. labai zvengiau po to.

 • Lucy

  O kokiame čia kabake?

 • w

  uzhtai maximos reklmos tasa medis vaziuojant autostrada prie bazes axujienai geras uzhskaitau 100% ir lenkiu galva