Cookie Consent by TermsFeed

Eurovizija

Visi sako: bet tai gerai pasirodėme, negėda. O ar yra prasmė važiuoti į Euroviziją, pasirodyti „negėda“ ir likti nepastebėtam? Tokiu atveju gal pakanka Lietuvos dainų dešimtuko, visokių kitokių dainų šou?

Kita idėja: visokie Vilimai ir pan personažai, kurie kuruoja Euroviziją, skelbiami kaip ekspertai, bet tai kada Lietuva pavarė? Na išskyrus Andrių, Eimą, Saulių, Marių, Viktorą, Arną, kurie turi tiek patirties ir idėjų, kad Vilimui tik mokytis. Tai gal atėjo laikas prašluoti visokius Eurovizijos apsišaukėlius ir daryti kažką atsipūtus įdomaus?

Dar man tokia idėja ne pirmus metus yra: o jei nuvaryti su normaliai surepetuota sutartine, be jokios muzikos? Manau visa Europa būtų pavergta!

Beje, best of Eurovision 2008 daina yra žydų.

Palikite komentarąKomentarai
 • dima bilan

  padainuok

 • Kaimynas

  Šiemet dauguma gerą šau padarė, buvo į ką akis paganyti, išskyrus Lietuvą ir dar kelias dalyves...

 • majestas

  blogai tas jeronimas sudainavo ta savo daina. persistenge su tuo savo vokalu ir tai labai gerai girdejosi. ir kaip bebutu keista - dziaugiuosi, kad rusija laimejo, labai. na ne del Dimos Bilano dziaugiuosi, o del ganetinai sudetingo visos trijules pasirodymo, gaila tik, kad pliuscenka bilanui ant koju neuzvaziavo, cia jau is vis butu supadupa! :)

 • TJB

  As irgi Izraeliu buvau suzaveta. O kalbant apie tai, kodel gi mums taip nesiseka, tai manau, kad politiniai reiskiniai yra vienas is pagrindiniu faktoriu. Antra vertus, musu didziojo "metalisto" balsas nors ir buvo geras, taciau daina- atsiprasant- sh verta..

 • eZiLKA

  Žydukų geras daininkas buvo... pustoniais moka dainuot, neplaukioja. Labai cool.

 • septyni

  oi, puputi, kaip aš tau pritariu. dėl "ekspertų" pritariu (vien užkuraitis su savo komentais ko vertas), dėl "negėda" pritariu (tipo, "mes turime vieną žmogų ant LT su "nuostabiu vokalu", tai jį ir leidžiam - nustebinsim pasaulį", kuris, btw, tokių vokalų milijonus turi, bet yra pakankamai protingas, kad suprastų, ko iš tikrųjų eurovizijai reikia). o dėl izraelio nepritariu. tegyvuoja prancūzija!

 • eh

  O ar nebutu gera prevencija leisti is vieno telefono balsuoti tik 2 kartus?

 • da

  Jo, o tai, kad pavyksta laimet, suomiams, latviams, serbams irgi vien tik politika. Daina irgi daug reiskia.

 • Rokas

  ka jus cia spangstas... ar matet kaip finale taskai pasiskyrsto. vedejai jau iskart atspeja kam kokia valstybe duoda daugiausiai tasku. jei kroatija tai duoda serbijai, jei baltarusija tai duoda rusams. jei airija tai anglijai ir... latvijai(imigrantai). beje ir man pačiam labai neblogai sekėsi spėliot. ir nuo dainos gerumo tai priklauso tik mazesnioji balsu dalis. cia ne geriausios dainos konkursas o tai koki santykiai tarp atskiru valstybiu. jau seniai reikejo šitą sušiktą vertinimo sistemą pakeisti. Galiu dar pasakyti kad tuomet kai mes buvome šešti su daina kuria dainavo mamontovas, samas ir kiti tai galim skaityti kad mes buvom pirmi, nes jei koki rusai tuomet butų tokią dainą dainavę tai tikrai būtų pirmi.

 • da

  Sutartine butu super dalykas, pats daznai apie tai pagalvoju. Tik dar galima butu prie sutartines koki DJ prikabinti, kad varytu beet'a, tada - bum tyla ir užtraukia sutartine bobeles, baigia, tada vel DJ. :)

 • eh

  paskutinis teiginys - labai teisingas. kodel lietuva dave tik 3 pointus, though? :/

 • mixxii

  man izraelis pats paciausias!!liux vyruk balsas.