Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Baidarės

Apturėjom ponišką kelionę baidarėmis. Iš vienos pusės nespėjo pasijusti tos sunkios žygio pusės, o iš kitos žiauriai patogu. Baidarėse turėjom tik užkandžius, alaus ir pietus. Atplaukus į sutartą vietą ji buvo jau užimta, palapinės jau buvo pastatytos, malkos paruoštos, visi mūsų daiktai atvežti. Nu ar ne poniška? :)

Brezentinė trivietė baidarė yra daug geresnė nei dvivietė plastikinė:

  • Ant posūkių brezentinė plaukia ten kur jos priekis rodo, o plastikinė ten, kur plaukei. T.y. ji ir šonu pukiai eina iš inercijos.
  • Trivietėje baidarėje vienas visada gali ilsėtis
Tiesa, pareklaminsiu tuos ,iš kurių ėmėme baidares, nes viskas buvo tikrai super: http://www.aquaraft.lt/

Užsiparintojas

Esu nerealus užsiparintojas. Dabar igi nervas ima, nes... Organizuojamas savaitgalio plaukimas baidarėmis. Laikas numatytas prieš mėnesį, bet apie kelionę nežinau nieko. Ir niekas nežino, išskyrus organizatorius. Kalba eina jau apie šį savaitgalį. Nežinau nei kada važiuosim (penktadienį ar šeštadienį), nei kur važiuosim, nei ką reikia pasiimti... Na realiai nieko, išskyrus kas važiuoja nežinau. Aš suprantu, kad organizuojantiems ramu, nes jie viską žino, o man sužinoti likus vienai dienai (rytojui) iki kelionės (jei penktadienį važiuosime) visiškai nenormalu.

Tai dabar čia aš užsiparintojas visiškas ar ir kiti parintųsi?

Adapteris

Sudegė mano routerio adapteris. Najas routeris kainuoja nuo 75 Lt, o adapteris 65 Lt. Vat ir dilema ką pirkti :) Kažkaip man visada norėjosi tikėti, kad routeris yra labiau geras dalykas už adapterį, bet...

Kiekvienai Jūsų veiklai reiktų skirti po atskirą kampą

Mane visą laiką stebino įmonės, kurios užsiima belekokia veikla. T.y. vykdo po 2-3 visiškai skirtingas veiklas. Nekalbu apie didelius koncernus. Šiandien buvau nustebintas Soteros grupės teikiamomis paslaugomis:

  • Jie prekiauja nekilnojamuoju turtu ne tik Lietuvoje, bet ir Egipte
  • Užsiima geodeziniais tyrimais ir kadastriniais matavimais
  • Tarpininkauja perkant-parduodant verslą
  • Atlieka statybos darbus
  • Nuomoja statybinę techniką
  • Gamina korpusinius baldus
  • Ir net organizuoja keliones

Jei jau užsiimate milijonu veiklų ir nė vienoje nesate labai geri, bent nekraukite visko į vieną savo svetainę, nes aš tikrai nesikreipsiu į jus bent jau dėl to, kad jūs imatės visko ir netikiu, kad gerai kažką darote. Jei darytumėte gerai, turėtumėte kiekvienai veiklai po atskirą puslapį kaip minimum.

Palmira Kelertienė

Skambina man telefonu:

- Klausau
- Laba diena, norėčiau kalbėti su Palmira Kelertiene
- Na nelabai ką turiu bendro su ja
- Čia google įvedus ją, šalia yra jūsų telefonas
- Nieko bendro su ja neturiu
- O jūs, turbūt, Vidmantas?
- Taip
- Supratau, atsiprašau tada

Tvarkdariai

Šiandien pirma diena po atostogų. :)

Atvažiuoju į darbą, o ten vienas lochelis aikštelėje stovinčiam automobiliui išleidinėja orą. Nenustebai labai, nes...

Vieną dieną mūsų pastatas pasidalimo parkavimo vietas pagal turimą ofiso plotą. Praėjo kažkiek laiko ir aikštelėje prie vietų išdažė automobilių numerius, kurie tose vietose turėtų parkuotis.

Taigi, kai kuriems tai „suteikia teisę“ daryti nesąmones. Aš, aišku, paklausiau ką jis čia daro. Jis pradėjo aiškinti, kad čia nebe pirmą kartą šitą Peugeot mato ir dar kartą pamatęs pradurs jam ratus. Pataria uskambinti policijai, jei jau tvarkos didelės nori, bet pats puikiai suprantu, kad išdažyti ant trinkelių numeriai nieko nereiškia. Kažkuriuo pokalbio momentu jis man liepė patraukti automobilį, bet jam paaiškinau ,akd ten ne mano automobilis ir kad mano vieta šiuo metu lygiai taip pat užstatyta. Nelabai jis klausėsi ką jam sakau ir taip kol užlipome iki 3 aukšto. Tada nutiko dar juokingiau, nes po 15 minučių paskambino mums į ofisą ir kolegei pasakė, kad aš patraukčiau savo Peugeot ir jei to nepadarysiu jis pradurs padangas. Supratau, kad jis ne beveik nesiklausė, o visai nieko negirdėjo. Dar vienas juokingas faktas - jis užstato tą Peugeot privažiuodamas prie pat jo, tačiau nesugalvoja to padaryti kita puse ir todėl pačiam tenka išlipti per keleivio pusę :)

O mano vieta buvo užstatyta visą pirmą mėnesį. Žinoma, kad nervina, bet tai ratų nedurstysi gi :)

Datos formatas

Ar mane vieną nervina kai ant visų maisto produktų data rašoma ne lietuviškai? Mane dar mokykloje mokė, kad pirmiausia reikia rašyti metus, po to mėnesį, o galiausiai dieną. Mane nervina kai nueinu į parduotuvę ir pamatau tokią datą:

08/07/09

Super darbas

Važiuodamas iš Kauno pagalvojau, kad „geras“ darbas yra rinkti nuo kelio numuštus gyvūnus...

Telefonai

Kas per genijai sugalvojo samsung telefonus? Jie turi meniu punktą „kopijuoti numerius iš sim kortelės į telefoną“, bet neturi „kopijuoti iš telefono į sim kortelę“. Net susiradau jų saite softą, kuris turėtų kontaktus parpūsti į kompą, bet ten per bluetooth negali - duok jam laidą. Niekada nepirksiu samsung telefono.

Alus viešoje vietoje

Penktadienį Sereikiškių parke vyko koncertas Baltica 2008. Mano kolega nuėjo. Vietoje pilstė į bokalus kaimišką alų. Nusipirko jie, atsisėdo ant suoliuko, gėrė ir... pateko į policijos nuovadą. Juk viešoje vietoje gerti alų draudžiama.

Pardavinėti leidžiama, o gerti ne.

Štai taip atrodė pardavimo vieta ir vieta, kur sėdi žmonės. Iš čia juos policija ir rinko.


Foto: fotobankas.lt

Sveikinimasis

Vienam mano darbe visi sveikindavosi paspausdami ranką. Tiesiog ateini, paspaudi visiems rankas ir dirbi. 5 žmonėms tai padaryti nėra sudėtinga.

Dabartiniam darbe visi (beveik) pasisveikina žodžiu. Tačiau būna ateina ir nieko: nei labas, nei sveiki, nei dar kažką...

Kaip pas jus?

Ennio Morricone

Koncerte buvo visko: miegančių, susidomėjusių, nesupratusių ko atėjo, plepančių, besiblaškančių, ateinančių, išeinančių...

Kokią 16 valandą gavau pasiūlymą eiti į koncertą. Nuėjau, pabuvau. Gera muzika, geras laikas.