Cookie Consent by TermsFeed

Tvarkdariai

Šiandien pirma diena po atostogų. :)

Atvažiuoju į darbą, o ten vienas lochelis aikštelėje stovinčiam automobiliui išleidinėja orą. Nenustebai labai, nes...

Vieną dieną mūsų pastatas pasidalimo parkavimo vietas pagal turimą ofiso plotą. Praėjo kažkiek laiko ir aikštelėje prie vietų išdažė automobilių numerius, kurie tose vietose turėtų parkuotis.

Taigi, kai kuriems tai „suteikia teisę“ daryti nesąmones. Aš, aišku, paklausiau ką jis čia daro. Jis pradėjo aiškinti, kad čia nebe pirmą kartą šitą Peugeot mato ir dar kartą pamatęs pradurs jam ratus. Pataria uskambinti policijai, jei jau tvarkos didelės nori, bet pats puikiai suprantu, kad išdažyti ant trinkelių numeriai nieko nereiškia. Kažkuriuo pokalbio momentu jis man liepė patraukti automobilį, bet jam paaiškinau ,akd ten ne mano automobilis ir kad mano vieta šiuo metu lygiai taip pat užstatyta. Nelabai jis klausėsi ką jam sakau ir taip kol užlipome iki 3 aukšto. Tada nutiko dar juokingiau, nes po 15 minučių paskambino mums į ofisą ir kolegei pasakė, kad aš patraukčiau savo Peugeot ir jei to nepadarysiu jis pradurs padangas. Supratau, kad jis ne beveik nesiklausė, o visai nieko negirdėjo. Dar vienas juokingas faktas - jis užstato tą Peugeot privažiuodamas prie pat jo, tačiau nesugalvoja to padaryti kita puse ir todėl pačiam tenka išlipti per keleivio pusę :)

O mano vieta buvo užstatyta visą pirmą mėnesį. Žinoma, kad nervina, bet tai ratų nedurstysi gi :)

Palikite komentarąKomentarai
 • logika

  jei tavo vietą užstato, galima pasižiūrėti koks įsibrovėlio numeris ir žvilgtelt, ar jo vieta laisva...

 • TJB

  Pas mus tai megsta raktais pabraizyti sparna koki.. Tik iki siol tikiuosi, kad tai paaugliu darbas, o ne suaugusiu zmoniu.. :)

 • Kęstutis

  Monika, pritariu tau. Kagi sovietiniai žmonės (okupacija padarė savo :-( ).

 • Monika

  Is tiesu tai yra tiesiog tokia kategorija zmoniu, kuriuos bent as sau vadinu nuolat nepatenkintais - jie visada bumba ant padaveju restorane, ant pardaveju parduotuveje, keikia kitus, kad nera vietu autobuse ir t.t... Ir mane tokie is tiesu erzina be proto, nes jie nesigilina per daug i situacijos esme, o tiesiog issilieja ant bet ko kad ir padangu nuleidimu...

 • Aurius

  Tai kai ora nuleidzia tai dar nieko. O vat kai praduria, tai jau liudniau, bet yra tokiu ir ne vienas. Del uzstatymo, tai paskambini mentams ir pasakai kad mane uzstate, atvaro ir nutempia (teoriskai), tai gali tas zmogelis daugiau ir brangiau problemu tureti ir viskas per kersta. O siaip tai pvz mano masinos nr ABC123, del vienokiu ar kitokiu priezasciu as atvarau su kita masina (zmonos ar pan), kurios numeris zxc987, tai jau ka nebeturiu teises statyti i savo vieta?

 • Bosinis

  jo sutais ratu nuleidinejimais tai barbarizmas kazkoks, mum karta buvo "krasnuchoj" priparkavom automobili paprastoj net neasvaltuotoj aikstelej prie namo, laisvu vietu buvo tiek kad galetum 15 furu dar priparkuoti, bet vistiek perpjove galinius ratus, viena menka paguoda buvo bent tai kad salia masinai visus keturis pradure :) iskvietem policija, smagiai pasijuoke is musu ,sako cia visada taip buna, sako galit rasyt pareiskima, bet vistiek niekas cia ju nepagaus.. tai tada dar ir savo nuomuone jiems isakiau apie "angelus sargus" kuriems tokie ivykiai tik juoka sukelia... :)

 • banditaz

  Nu būna tokių durnelių, ką padarysi...