Cookie Consent by TermsFeed

Užsiparintojas

Esu nerealus užsiparintojas. Dabar igi nervas ima, nes... Organizuojamas savaitgalio plaukimas baidarėmis. Laikas numatytas prieš mėnesį, bet apie kelionę nežinau nieko. Ir niekas nežino, išskyrus organizatorius. Kalba eina jau apie šį savaitgalį. Nežinau nei kada važiuosim (penktadienį ar šeštadienį), nei kur važiuosim, nei ką reikia pasiimti... Na realiai nieko, išskyrus kas važiuoja nežinau. Aš suprantu, kad organizuojantiems ramu, nes jie viską žino, o man sužinoti likus vienai dienai (rytojui) iki kelionės (jei penktadienį važiuosime) visiškai nenormalu.

Tai dabar čia aš užsiparintojas visiškas ar ir kiti parintųsi?

Palikite komentarąKomentarai
 • Kaimynas

  Planuoju mėnesį į priekį su ta mintim, kad planai visada gali netikėtai pasikeisti, tada ir parintis nereikia :)

 • GR

  O tai kas cia organizuoja? Pasiskambini ir paklausi. Ir kaip cia tas organizavimas kad neizinai kas vaziuos? Tipo kaip kelione autobusu.....kas nusipirks bilieta, tas vaziuos?

 • Salomėja

  Na va kaip tik savaitgalį apturėjom baidaržygį. Situacija buvo panaši. Žinojom tik kada važiuojam. Daugiau nieko, nei kur, nei keliese, net ir tų žmonių nepažinojom. Pakartočiau.

 • Augustas

  Spjauni į viską ir suorganizuoji alternatyvią kelionę su tobulu informavimu. Ir bus, ką veikti, ir žinosi, kaip bus :)

 • VD

  o ko čia parintis? Jei nežinai, vadinasi tuo metu esi laisvas ir planuoji savo darbus, o jei atsiranda kas nors kito, o tu jau užimtas - kito atsisakai. :)

 • Futbolo Analitikas

  Gal ir parinčiausi, tik vietoj to, kad besiparindamas rašyčiau apie tai, verčiau išsiaiškinčiau visas tas detales dėl kurių parinuosi ;)