Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Regitra

Spaudos rūmuose yra Regitros biuras. Juokingiausia, kad einant nuo jo link pagrindinio įėjimo, ant visų įmonių durų (įskaitans centrinį įėjimą) yra rodyklės į Regitros biurą. Matyt tiek daug grybaujančių, kad užkniso atsakinėti žodžiu.

Aidas Giniotis

Vakar buvau Giniočio koncerte. Pavadinimas buvo „autorinis vakaras“, bet buvo tik pusiau autorinis, nesk itą pusę jo mokiniai grojo ir dainavo. Bet anyway koncertas buvo tikrai neblogas. Nustebimo Mokytojų namų kiemelyje alaus kaina - 8 Lt.  :)

Akvariumas

Jūrų muziejus
Jūrų muziejus. Klaipėda. 2008

Lietuvos radijas - nukėlė

Ką tik gavau laišką, kad ryt mūsų neleis, nes dar vienas žmogus, kurį norėjo pakalbinti negalėjo kalbėti. Taigi, nukėlė. Sakė praneš..

Lietuvos radijas

Ryt (trečiadienį) 16:03 ir 20:20 galėsite išgirsti mano ir Evelinos balsus. Naujo nieko nesužinosite, bet paklausyti galite  :)

Olimpiados krepšinis

Mane žiauriai nervina žiūrint krepšinį kai:

  • nekartoja ginčytinų situacijų
  • nerodo dviraškių pataikymų, o rodo bendrau dvitaškisu ir tritškius
  • pastoviai kartoja ir kartoja metimus. tai dar otiek, kartų, kad norisi perjungti kanalą

Jūrų muziejus

Teko aplankyti Jūrų muziejų Klaipėdoje. Pats muziejus jau yra unikalus, bet...

Bilieto kaina 12 Lt
Bilieto kaina į delfinariumą - 18 Lt
Bilieto kaina į Jūrų liūto pasirodymą - bilieto kaina + 5 Lt

Taigi, norint viską aplankyti - 35 Lt.

Nebuvau delfinariume, todėl apie jį nieko. Jūrų liūro pasirodymo šiek tiek mačiau praeidamas pro šoną. Manau +5 Lt neverta pagailėti. Tačiau pats muziejus toks nuobodus... Prikišta naujų dalykų kaip ekranai, kur galima pamaigyti ir sužinoti daugiau info, kažkokie ale naujas tamsus kambarys, bet kas iš to... Didžioji dalis akvariumų yra su mūsų vandenų žuvimis. O tai reiškia, kad akvariumai pilki ir tamsūs. Nuėjus į didesnę akvariumų parduotuvę galima pažiūrėti daug geresnių akvariumų.

Visokie rūsiai su laivų maketais taip lėvai padaryta, kad norisi kuo greičiau iš ten eiti lauk.

Rolandas iš Laimės žemės

Nepatikėsite - Rolandas pasiėmė žmoną, vaiką ir išvarė į Airiją. Namo langus užkalė ir paliko. Tiesa, jo langų dalis ir taip buvo be stiklų.

Kas nežino Rolando, tai jis prasigėręs, kaime gyvenantis personažas. Kiek žinau, turėjo mieste butą, pardavė ir t.t. Kiek juo galima tikėti - naišku. Kažkada ir peiliu mojavosi užšokęs ant arklių. O jo žmona skųsdavosi, kad jos nedulkina. Ir ką... Atsirasdavo kartas nuo karto poilsiautojai, kurie jai gerai plunksnas prakedendavo. Tiesa sakant, manau, kad ją bent po kelis kartus visi kaimo vyrai paglostę yra. Dar Rolandas pasakojo, kad ir vaikas ne jo, bet vaiką jis labai mylintis.

Rolandas pažinojo visus vietos miškus: kur kokie grybai auga, kur kokios žuvys į tinklus lenda, kur žvėrys gerai į spastus papuola... Bebrienos šašlykais ir mane vaišino.

Taigi, nebebus Rolando Lietuvoje, bet bus dar vienas neblogas lietuvis Airijoje.

Internetas visur

Labai labai nustebęs, tačiau palangoje, Juodkrantėje, Nidoje surasti vietą su nemokamu internetu yra mission imposible. Na gerai, tarkim barui padaryti nemokamą internetą yra per brangu, bet tai ir su zebra mokamu surasti yra sudėtinga. Kažkada Palangos Čili (buvusi Šachmatinė) tikrai turėdavo nemokamą inetą, dabar ten net mokamo nėra.

Nereikia aiškinti, kad per atstogas reikia būti be kompo ir interneto. Koks poilsis kai jo nėra?  :)

Matyt mano mąstymas žiauriai lagina, nes tik po dviejų dienų sugalvojau, kad turiu mobilųjį telefoną. Jis pasijungia prie kompo per usb lizdą, o jam valdydi yra geras softas Nokia PC Suite. Jo dėka ne tik galima perkelti failus iš telefono, pasidaryti adresatų kopiją, ..., bet ir pririjungti prie interneto. Nors greitis ir nelabai koks, bet telefonas su usb lizdu yra labai puikus dalykas.

Molas

Juodkrantė
Juodkrantė. 2008

Medus saldus

Pakopinėjome medų. Pakeliavome mūsų pajūriu. Keli pastebėjimai:

  • Palangoje kai išgirsti lietuvių kalbą nudžiungi. 50% ten kalba rusiškai.
  • Palangoje užsukęs į levą kabaką gali gauti alaus už 7 Lt, kai Juodkrantėje ir Nidoje po 6. Na Nidoje geram kabake 7 mokėjau, bet tai ir lygis jautėsi.
  • Palangos stoties bobutės, nuomojančios kambarius, vis dar taip pat mušasi dėl klientų. Kas to nematė - siūlau išbandyti.
  • Basanavičiaus gatvę po remonto jau mačiau anksčiau, tačiau šį kartą mane vėl nustebino jos šlykštus vaizdas. Nekalbu apie milijonus žmonių joje.

Geras jausmas

Kai važiuoji remontuojamu keliu, kur tik viena juosta, yra ženklas 50 ir draudimas lenkti, visada atsiras toks, kuriam tai nesuprantama. O kaip smagu, kai pamatai priekyje stovinčius policininkus, kurie jau susistabdę nesusipratėlį.

Krepšinis internete

Jau seniai mačiau, kad basketnews.lt nebedaug trūksta iki antros krepšinio svetainių vietos. Įdomiausia, kad ne tiek basketnews.lt kyla, kiek antra vieta krenta.

Pagal skaitliukus gal dar ir neaplenkė, bet pagal gemius audience jau šiek tiek lenkia.

Priežastis labai paprasta - padarė naują svetainę ir padarė su milijonu klaidų, nauju dizainu ir t.t. Per daug pasikeitimų, kurie atnešė labai ryškų minusą. Nekalbu apie naujienų kokybę, kuria jie seniai nepasižymi.

Realiai žiūrint pirmos vietos nepavyks pasigauti, nes tam reiktų žiauriai daug investicijų.

Bernvakaris

Buvo bernvakaris.

Vakar.

Ačiū draugams, kurie sudalyvavo: Artūrui, Auriui, Jonui, Mariui, Mindaugui, Ramūnui, Tadui, Virgiui, Vyteniui. Dėkui ir Sauliui :)

Jei sudėtumėm foto, čia, tai... gal nereikia :)

Maladec, kad nepadarė man klounų šou Vokiečių gatvėje. Viskas buvo labai gerai.

Samagonas vistiek yra blogis. Ne tiek dėl to, kad samagonas, kie kdėl to, kad stiprus gėrimas. O nuo degtiniu, samagonų ir k.t. man kitą dieną skauda galvą ir savijauta ne pati puikiausia būna.

Gal ačiū ir seniui, kuris atvarė kažkada naktį išjungė muziką ir pasakęs, kad baldus savo rankomis gamino ne tam, kad kiti kojomis jais naudotųsi. Suprask nepatiko šokiai ant suolų ir stalų. Bet tokia proga bent jau baigėme pijokauti ir nuvarėme miegoti.

Negaliu pasakyti ačiū visiems draugams, kurie visi susigalvojo ir susiorganizavo išeiginį penktadienį, o aš vienintelis turiu sėdėti darbe.

Sapnas

Sapnavau, kad gėjai sugalvojo daryti žygį per Vilnių. Savaivaldybė nerado kaip atsakyti, tai viską aptvėrė ir už įėjimą į tą zoną prašė po 150 Lt. Aišku, kad dalyviai susimokėjo be problemų. Tačiau tuo metu kažkaip pražiopsojo, kad jau buvo sutartas kitas renginys. O ten turėjo iš visos Lietuvos bobutės suvažiuoti su savo naminiais patiekalais ir nemokamai vaišinti visus.

Mes kažkaip netyčia ėjom į kitą pusę ir reikįjo kirsti tą zoną. Liepė mokėti po 150 Lt. Vienas mūsų kažkokią nesąmonę padarė, kad visi iš paskui nubėgo, o mes nemokamai patekome į tą zoną. Na bet jei patekome ir skaniai nemokamai valgyti duoda, tai ir ėjom, ragavome. Į mus visi keistai žiūri (mes juk turėtumėm būti eisenos dalyviai ar pan.). Viena bobutė net pasakė:

- vaikeli, melsk dievo, kad pasigailėtų.

Kažkaip supykęs su ja ginčyjausi, kad ji daro išvadas iš oro ir nifiga nežino nei kas aš, nei koks aš. Po to prabudau :)