Cookie Consent by TermsFeed

Rolandas iš Laimės žemės

Nepatikėsite - Rolandas pasiėmė žmoną, vaiką ir išvarė į Airiją. Namo langus užkalė ir paliko. Tiesa, jo langų dalis ir taip buvo be stiklų.

Kas nežino Rolando, tai jis prasigėręs, kaime gyvenantis personažas. Kiek žinau, turėjo mieste butą, pardavė ir t.t. Kiek juo galima tikėti - naišku. Kažkada ir peiliu mojavosi užšokęs ant arklių. O jo žmona skųsdavosi, kad jos nedulkina. Ir ką... Atsirasdavo kartas nuo karto poilsiautojai, kurie jai gerai plunksnas prakedendavo. Tiesa sakant, manau, kad ją bent po kelis kartus visi kaimo vyrai paglostę yra. Dar Rolandas pasakojo, kad ir vaikas ne jo, bet vaiką jis labai mylintis.

Rolandas pažinojo visus vietos miškus: kur kokie grybai auga, kur kokios žuvys į tinklus lenda, kur žvėrys gerai į spastus papuola... Bebrienos šašlykais ir mane vaišino.

Taigi, nebebus Rolando Lietuvoje, bet bus dar vienas neblogas lietuvis Airijoje.

Palikite komentarąKomentarai
 • Kaimynas

  Šiandien vieną diedą pavėžinau iki Aukštųjų Panerių nuo Trakų pusės, irgi toks numigravęs po pralaimėjimo Ispanijai į visai kitą pusę nei reikėjo pėsčiomis gal kokius 7km. Na bet optimistas tai totalus ir svarbiausia atsiminė, kada susitikimas dėl bronzos. Taip kad migruokim, bet ne taip toli :)

 • mizgE

  o taigi pernai voveruskas gi is jo pirkom :)

 • A

  Ehhh... emigruoja visi geriausi Lietuvos vyrai! :D

 • m.košė

  čia apie Paksą? :>