Cookie Consent by TermsFeed

Jonas

JonasSusipažinimas:

Kažkada seniai seniai buvo KitoKs. Na kaip... ir dabar yra, bet tuo metu tai buvo kitaip :) Buvo žmonės, kurie susirašinėjo konferencijose (grūpsuose), eidavo kiekvieną pavasarį rinkti žibučių, balandžio pirmą dieną merginos dovanodavo gėles vaikinams ir pan. Dar viena tradicija būdavo rinktis trečiadieniais Vokiečių gatvėje ir gerti alų. Susirinkę sėdėdavom ant suoliukų, už nugaros buvo Voveraitė, kur nusipirkdavome alaus. Visus butelius rikiuodavome ant šaligatvio priešais ir bomžams (sanitarams) neduodavome. Atiduodavome tik tam, kuris papasakodavo anekdotą arba kai jau skirstydavomės. Taigi prie ko čia tas alus? Buvo toks berniukas, kuris ateidavo ir siurbčiodavo alų, bei rūkydavo. Net nicką buvo susigalvojęs pagal cigaretes - west. Tada jis tikrai būdavo berniukas :)

Vieną kartą man teko su juo eiti pėsčiom nuo Vokiečių gatvės iki Mindaugo Maximos. Kelias labai prailgo, nes jis pasakojo beleką ir gyrėsi savo moterimis :) Smulkmenų nepamenu, bet žinau, kad įdomu nebuvo :)

Tuo metu nelabai su juo bendraudavau. Atėjo kažkurių metų (gal 1999?) vasara ir Vytenis sugalvojo mokytis KTU. Vieną trečiadienį jis apie tai pasakė garsiai. Pasirodo Jonas taip pat ten stojo. Kažkaip susitarė abu kartu gyventi Kaune. Taip ir padarė. Nežinau kie kten tiksliai ko tarp jų buvo, bet abu šį laikotarpį puikiai atsimena. Matyt Vytenis westui galvą praplovė ir jis pasidarė „normalesnis“ (o gal ir šiaip). Taigi, kelis kartus buvau atvažiavęs pas juos į Kauną. Gal nuo tada ir pradėjau su juo daugiau bendrauti?

Kaunas:

Jonas gimė Klaipėdoje, didžiąją dalį gyvenimo praleido Vilniuje, o po to išvažiavo mokytis į Kauną. Mokslo tiesas suprato anksčiau nei Vytenis ir mokslus metė po metų. Antrus metus jie jau gyveno atskirai. Po Jono meilės intrigų ir nuotykių jis nusipirko sklypą už Kauno - Šlienavos kaime. Ten rekonstravo namuką ir apsigyveno.

Namas:

Tiesa sakant, negalima sakyti, kad rekonstravo. Jis jį perstatė, palikdamas labai nedidelę senojo namo dalį. O jei dar arčiau tiesos - jis vis dar jį rekonstruoja. Mano namas - tai jo įtaka. Iš jo nusižiūrėjau karkasinį namą, pas jį statybose pamačiau, kad statyti namą nėra labai baisu. Iš jo nenusižiūrėjau dviejų aukštų namo, dvišlaičio stogo. Taigi, jei ne Jonas, nežinau ar būčiau ryžęsis namo statybai.

Savybės:

 • kur dirbau - ten palikau įrankius
 • mėgsta alų
 • gali pastatyti namą
 • yra daug dalykų, dėl kurių nesiparina

Nuotykis:

Kai 2007 m. vasarą keliavome po Lietuvą, tai buvo nedidelis nuotykis. Man jis iki šiol kelia šypseną, bet tikrai yra žmonių, kuriems jos nekelia, arba kurie nesupranta kas buvo :) Keliavome pirmas kelias dienas devyniese: Vytenis, Ieva, Agidukas, Raimonda, Vilija, Jonas, Eglė, Virgis, aš. Po to Vytenis, Ieva, Agidukas ir Raimonda išvažiavo namo, nes jiems pirmadienį reikėjo į darbą. Kiti likome keliauti dar porą dienų. Žodžiu priešpaskutinę dieną oras buvo bjaurus, todėl daugelio nuotaika buvo nelabai kokia. Vienoje mašinoje važiavo berniukai, kitoje - mergaitės. Virgis buvo piktas visą dieną, o mes su Jonu gėrėm alų. Mergaičių mašina pageso, buvo daug nervų, nuo to jų nuotaika dar pablogėjo. Nepadėjo ir nesunkiai užvestas automobilis. Tada ieškojome kur nakvoti po įvairius kempingus, bet arba nerasdavome, arba kainos nenormalios buvo. Tada nusprendėme važiuoti pas Laimę į žemę. T.y. šalia Degučių ji turi sklypą, labai gražioje vietoje. Problema - blogas privažiavimas. Palijus - jis labai blogas.

Taigi, visi pikti, visi nepatenkinti (išskyrus Joną ir mane). Eglė pasakytų, kad akis užpylę buvome, bet mes manome kitaip :) Taigi, šiaip netaip įkalbėjome važiuoti ten. Prieš pirmą balą sustojo Eglė, už jos Virgis. Virgis pareiškė, kad ji tikrai nevažiuos toliau. Beliko eiti pėsčiom. Eglė irgi atsisakė važiuoti, bet kol nematė, Jonas atsisėdo ir nuvažiavo. Pirmą balą, atrodo, pravažiavo, o antroje užstrigo. Tada merginos pareiškė, kad jos nevažiuos toliau. Kas beliko - pasiėmėm palapinę, dar kažką ir nuėjom. Belieka pasakyti, kad stipriai lijo lietus. Smulkmenų nepasakosime, bet pabaiga buvo laimionga: visi atvažiavo, atsigėrėme alaus ir gerai išsimiegojome. O išvada tokia - jei esi geros nuotaikos, tai visos kliūtys tau ne kliūtys :)

Palikite komentarąKomentarai
 • w

  hmm na visame sitame yra dalis tiesos .. :)

 • mizgE

  SILAS: kodel nubaudziau ir kodel sau blogiau. dziaugiausi galedama ramiai sau miegoti.

 • Silas

  Iš piktumo pasidariau sau blogiau... Nubaudžiau reiškia :)

 • nuo

  Aš nerašiau čia istorijos detalių. Bet išsimiegojau pamenu gerai :)

 • mizgE

  o be to, Vidai, nepaminejai, kad ta nakti su Westuku judu dviese praleidot palapinej, nes as tai miegojau masinoj (is piktumo) :)

 • nuo

  Na ir parašiau, kad ne visiems jis šypseną kelia. Man kelia :)

 • mizgE

  beje, Vidai, nejuokingas tas nuotykis buvo... anaiptol nejuokingas...

 • mizgE

  oi, jokiais budais ne pasibaisejima. tik mane nustebino, kad butent toks didelis kaimas yra Lietuva... o siaip dziugu :) niekur nepabegsi, niekur nepasislepsi... :P

 • PinkCity

  Ar tie keturi klaustukai rodo pasibaisėjimą dėl galimybės mane pažinoti? :) Jovita gi esu, prašom apsilankyti www.pinkcity.lt

 • mizgE

  pala pala, kazkaip mane cia visi pamini, ale apie ka kalba vyksta, as nelabai suprantu. PinkCity as Tave pazystu????

 • PinkCity

  Taip paprastai pas juos į tą kaimą nenueisi...

 • m.košė

  dizaineris-maketuotojas, hehe

 • nuo

  Tada eime pas juos alaus gerti :)

 • PinkCity

  Na Tu matai, koks kaimas ta Lietuva. Visi vieni kitus pažįsta. Mudvi su Eglute - Jono-beveik-žmona esam draugės nuo senų studentavimo laikų, tai ir Tavo įrašo herojų pažįstu... Niekur nepabėgsi, niekur nepasislėpsi... ;)