Cookie Consent by TermsFeed

Vytenis

VytenisSusipažinimas:

Septintoje klasėje pakeičiau mokyklą. Kažkaip man keista, nes mokyklą pakeičiau ne nuo naujų mokslo metų pradžios, o nuo spalio kažkelintos. Mes tokie buvome tryse. Papuolėme į 7e klasę. Įspūdis buvo įsimintinas, nes ši klasė buvo blogiausia iš septintų. Joje mokėsi antramečiai, vienas trečią ar ketvirtą kartą jau buvo likęs kartoti kursą. Toje klasėje mokėsi daug keistų žmonių, o vienas jų buvo šviesiais trumpais plaukais, o gale palikti ilgi. Jį pravardžiavo „Švediška natūra“. Tuo metu mokykloje labai populiaru buvo laistytis vienkartiniais švirkštais, o jų įsigyti buvo žiauriai sudėtinga. Taigi, jis jais prekiavo. Ar mes tada susipažinom? Turbūt ne. Aštuntoje klasėje mane, kartu su vienu iš kartu pakeitusių mokyklą, pervedė į geriausią 8d klasę. Kaip tik aštuntoje klasėje nuėjau į mokytojų namus ir užsirašiau į informatikos būrelį. Tada valdė klaviatūros, jungiamos prie teliko. Atrodo Santaka, Robikas. Atėjęs pirmą kartą anksčiau laukiau prie durų. Tada atėjo ir Vytenis. Kažkaip pasikalbėjom (iki tol nebendraudavom). Va čia ir buvo pažintis. Po to į informatikos būrelį ateidavom valanda ar pora anksčiau ir žaisdavome sifa. Čia toks žaidimas, kai turi kažką mesti ir pataikyti. Dėl mūsų Moksleivių rūmuose pradėjo rakinti kai kurias duris. Tapo sunku pabėgti.

Trumpai apie:

Dabar labai rimtas arba tokį vaizduoja. Būdavo gerų laikų, kai per savaitę po kelis kartus atsisėdę suvalgydavom saldainių dėžę ir išgerdavome šampano bonkę. Pas jį tokio gero buvo daug. Dar Vytenis visada labai mylėjo kompus. Myli ir dabar, bet gal kiek kitaip. Dar galiu pasigirti: kai jis susipažino su savo žmona, tai ir aš buvau tada. Taip, jis vedęs. Dar mokykloje jis turėjo kortas. Keistas kortas. Vietoj kryžiū - gilės, vietoj būgnų - kamuoliai. Kitų nepamenu. Žinau, kad visi kas žaisdavo būdavo labai nepatenkinti.

Geros savybės:

 • užsispyręs
 • jei reikia dažniausiai padeda
 • su juo ramiai galima keliauti

Blogosios savybės:

 • nelabai prognozuojamas
 • kartais per didelis teoretikas

Citatos ir frazės:

Deginta duona. Jis taip kelis metus vadindavo keptą duon po to, kai vieną vasarą padirbėjo duonos kepykloje. Ten duoną kepdavo, o visur kitur jau degindavo keptą.

Nuotykiai:

Vytenio tėvas turėjo automobilį: žigulius. Juo važiuodavo tik savaitgalisi į sodą, arba į kaimą. Į darbą juk važiuoja autobusai. Taigi, kiekvieną savaitgalį (išskyrus žiemą) tėvas važiuodavo į sodą. Ankstyvą šeštadienio rytą eidavo į garažą (jis už kelių kilometrų nuo namų), pasiimdavo automobilį, atvažiuodavo iki namų, pasikraudavo, važiuodavo į sodą. Iš sodo vakare grįždavo namo, išsikraudavo, važiuodavo į garažą, palikdavo automobilį, grįždavo namo. Sekmadienį visa procedūra kartodavosi. Skirtumas tik tas, kad iš sodo grįždavo gerokai anksčiau - apie 4. Automobilio raktai būdavo griežtai saugomi. Vytenis buvo gudrus ir kartą iš tėvo paėmė raktus, mes pasivažinėjome. Reikalas patiko, todėl pradėjome dažniau. Po to pasiekėme tokį lygį, kad automobilį pasiimdavome sekmadienį vakare, o pastatydavome penktadienį vakare. Visą laiką jis stovėdavo kaimyniniame kieme, o per dienas mes važinėdavome visur. Taip tęsėsi apie metus. Po to bevažiuodamas netyčia susitiko tėvą. Įdomi istorija, bet joje buvo dar vienas įdomus atvejis: istorija istorijoje. Buvo žiema ir tėvas sugalvojo, kad reikia nueiti į garažą bulvių. Susiruošė iš vakaro, o ryte jau planavo eiti. Apie 22 valandą man skambina Vytenis ir pasakoja reikalą. Važiuojame į garažą. Garažas metalinis. Sniego visur daug. Pas garažų sargas mums paskolina porą kastuvų sniegui nukasti. Garažą nusikasėme, automobilį pastatėme. Ratai snieguoti, bet didžiausia problema - nukastas garažas. Juk tikrai atėjęs pamatys. Sugalvojome: Vytenis prie vieno kaimyno, aš prie kito. Kaimynų garažus nukasėme labai gražiai ir visą sniegą at savojo. Ryte tėvas ėjo bulvių, o grįžęs buvo labai piktas ant kaimynų. Per pyktį net nepastebėjo šlapių dėmių po automobilio ratais.

Palikite komentarąKomentarai
 • SNG

  istorija verta demesio. Prajuokino.

 • Anonimas

  shufguhhu sghAGRYUFY UD EE ASASM

 • Kaimynas

  As pas VAINO BRAZDEIKI mokykloj informatikos bureli lankydavau, manau daugelis atsimenat LOAD "" komanda, kai shale kasetinis magnetafonas stovi, tiesa kaimynas turejo i juostini zaidimus susirases tai palosdavome vakarais. Veliau atsirado pirmieji 286, 386. Pasigirsiu, kad gyvenau 02 KTU barake, kur pirmieji is barakiniu isivedem internet'a, va tada ir prasidejo tinklinis doom, quake, dar age of empires, o kas dabar ten vyksta tai neisivaizduoju...

 • Kaimynas

  As tevui moskviciu 412 i garaza vairuodavau per visa miesta prasinesdavau, o buvau tik 16-likos, net teises jau buvau gaves su tokiu yrasu, kad galios tik po 18-iolikto gimtadienio, bet taip niekas ir nepatikrino, bet viena kart buvo ivykis kitos, veziau hebra i gretima miesteli su vw trasporter vidury nakties, sustabdo toks jauniklis kaip as ir sako, kad neturiu teises vairuoti nes ta masina sunkesne nei 3,5t, o as jam sakau, kad tech. pase neparasyta, gincijomes ilgai, veliau pasikviete i viliuka ir atvaziavo kiek vyresnis milicininkas, kuris pasiule vaziuot kas kur, tai va taip ir nepakliuvau as niekam iki man sukako 18. Ech, geri buvo laikai...

 • T

  Mokykloje buvo Iskros su ten kažkokiomis kitomis rusiškomis EC su CGA monitoriais. Tas reikalas buvo pavadintas fakultatyvu. Buvom keli vienetai 8-okų 9-tokų ištikimiausiai lankiusių tą kabinetą antrame aukšte ir pakankamai nemažai ten šeimininkavę... Kai kada ir kai kurias pamokas dėl to praleisdavome. Būrelis buvo Moksleivių rūmuose – ten kankinome „santakas“. Tiesa moksleivių rūmų gretimame kabinete buvo ir net IBM ar kažkokie kiti PC klasės kompiuteriai. Buvo tik pradžia mokslų. dabar šiek tiek svarstau ar Martynas jau buvo antrametis, ar jis ne iš tų kurie liko antramečiais vėliau. Aišku Rimas tai buvo rekordininkas.

 • nuo

  7e nepamenu visų antramečių, bet bent tris galiu iškart pasakyti: Martynas, Rimas, Igoris... Ten ir daugiau buvo tokių, kurie ar buvo likę ar po to liko... Buvo Lisauskas, Aivaras (nepamenu pavardės)... O mokykloje būrelio nežinau ar buvo toks. Bent aš ten sėdėdavau, o apie būrelį nieko negirdėjau.

 • T

  Truputį sumelavai gerokai. 7e buvo šiaip keistai formuota klasė. Joje buvo surinkti visi naujai į mokyklą atėję moksleiviai ir keletas tų „antramečių“, nors tokie buvo realiai 2. Ir kaip žinia iš šios klasės po vėlesnių perskirstymų ne vienas žmogus atsidūrė licėjuje. Be to šiaip tai buvo toks pereinamasis laikotarpis, kai į tą mokyklą priėjo ir tokių, kurie vėliau buvo keliami į naujai atidarytą netoliese mokyklą. Tokia reforma buvo. Neatsimenu, kad Vytenis būtų lankęs informatikos būrelį Mokytojų namuose. Vis tik su juo bendravau nemažai ir ypač iš kompiuterių pusės. Kiek pamenu buvo padarytas Informatikos fakultatyvas pačioje mokykloje smalsiausiems, o būrelis su „Santakomis“ buvo Moksleivių rūmuose.

 • mizgE

  w: Jonai, kas tau??? gal tuos savo planus apie dukra paderintum ir su manim???

 • mixxii

  vargsas Vytenio tevukas ir vargsai kaimynai, ant kuriu tevukas, matyt, ilga laika pykti laike=)=)

 • eZiLKA

  Nuo vytenio gaudavome ledų, pieno ir sūrelių :)

 • w

  dar vytenis moka suktuka kaip chakas:) ir dar kai jam gims sunus jis bus protingas ir turtingas o man gims dukra ji bus grazhi ir apsukri ir ji suvilios ir jie susituoks ir tada ash gyvensiu ant ju gero :)