Cookie Consent by TermsFeed

Baras. Etmonų Špunka

Ne pirma, ne antra ir... ko gero ne paskutinė Špunka.

 

Interjeras

Kai pirmą kartą ten apsilankiau, nežinojau ką sakyti. Viskas padaryta žiauriai pigiai ir vietomis perlenkta lazda (pvz. agro plėvelė ant lubų)... Ten jautėsi drėgmė ir atrodė lyg pelėsi to laukia. Tačiau žinant, kad pastatas buvo tuščias, kad jame nebuvo šildymo, kad baras ką tik pradėjo veikti... Ir iš tiesų, praėjo visai nedaug laiko ir daug kas susitvarkė. Atrodo, kad ir kaip padarys Špunkos autoriai viskas bus ok. Lyg jie darydami žinotų slaptą ingredientą.

 

Maistas

Baras virtuvės neturi, bet tai nereiškia, kad nėra užkandžių. Jie keičiasi. Štai buvo devynakių dienos, kai galėjau gauti rūkytų devynakių. Viskas paprasta iki negalėjimo, bet tuo pačiu viskas gerai.

 

Alus

Normalu, kad Špunkoje yra Dundulio alus (kvaila būtų neprekiauti savo alumi). Taip pat yra butelinio Tanker, šiokie tokie bandymai su kitais. Pasirinkimas didelis, rasite sau tinkamo.

 

Bendras įspūdis

Baras neatrodo kažkaip įspūdingai, neatrodo kažkuo stipriai išskirtinis, bet Špunka yra ta vieta, kuri traukia žmones. Praėjo vos pora mėnesių ir baras pilnas. Tikrai neįtikėtina kaip tai įmanoma.

 

Vertinimas

Galima mėgti, galima nemėgti, bet pats nesupranti kaip vis atsirandi Špunkoje. 85/100

 

 

Palikite komentarą