Cookie Consent by TermsFeed

Baras. Alaus pirkliai

Ar tai baras, ar parduotuvėlė, ar kavinė?

 

Interjeras

Interjeras toks švarus ir tvarkingas, kad žmonės nepagalvoja apie barą. „Aš galvojau, kad tai kavinė“ - kalba jie. Blogai? Tikrai, ne. Kaip tik tai vieta, kur gali kiek kitaip pamatyti viską. Labai mažas - vos trys staliukai, labai šviesus ir greičiau primena tvarkingus namus.

 

Maistas

Man neteko ragauti, bet labai dažnai prekystalyje galima rasti vaflių prie kavos. Prie alaus ne labai derantis maistas. Yra ir smulkių užkandžių, apie kuriuos sužinoti galima tik paklausus, arba pasiūlius vienam iš savininkų. Jokio meniu.

 

Alus

Du kranai ir daugybė alaus buteliuose. Kiekvienam - net išrankiausiam klientui. Nenuostabu, nes jie patys yra ir alaus importuotojai, tokių prekinių ženklų kaip: Nøgne Ø, Haandbryggeriet, Camba Bavaria, Raduga... 

 

Bendras įspūdis

Kaip jau minėjau, labiau tai primena namus, nei barą. Labiau laisvalaikio užsiėmimą savininkų porai, nei verslą. Žinot kas svarbiau už daromas klaidas? Noras mokytis. Panašu, kad jie mokosi, nes suklydę pasitaiso ir nebekartoja tų pačių klaidų.

 

Vertinimas

Sunku vertinti šią vietą kaip barą. Daugiau kaip vietą trumpam jaukiam susitikimui, pasimatymui. Maisto nebūvimas - didžiausias jų minusas.  73/100

 

 

Palikite komentarą