Cookie Consent by TermsFeed

Baras. 7 Fridays

TGIF, 7F yra noras pasidžiaugti vakaru po darbo dienos žinant, kad visas savaitgalis prieš akis. Buvo „Šauni vietelė“, tapo „7 Fridays“.

 

Interjeras

Jei įeiti iš gatvės pusės, atrodo lyg labai nedidelis jaukus baras, bet tai apgaulinga... Baras turi dar vieną salę pirmame aukšte, dar vieną antrame, dar rūkyklą, dar didelį kiemą... Abi salės pirmame aukšte turi po savo barą. Net alus tuose baruose skiriasi!

Angliško stiliaus interjeras, daugybė pastovių lankytojų (matosi pagal elgesį). Virš baro kaba Lietuvos ir Ukrainos vėliavos sako, kad vatnikams čia ne vieta. Paprastas vieno A3 dydžio lapo meniu yra puikus sprendimas - lengva atnaujinti, nereikia kaskart aiškinti, ko nebėra ir ką turi naujo ne iš meniu.

 

Maistas

Maisto pasirinkimas nėra labai didelis, bet tikrai pakankamas. Lengviau išsirinkti, pakankamai skirtingas. Meniu užkliūna „Angliški pusryčiai (iki 18:00)“. Iki 18 val. todėl, kad vakarais būna daug klientų, o šį patiekalą reikia ilgai ruošti - paaiškino barmenas.

Užsisakėm naminių bulvių čipsų užkandžiui, „Fish and Chips“ ir burgerį. Dar pridėkime vieną alaus ir gavosi lygiai 20 €. Laukti ilgai neteko, o po šiltų čipsų netrukus atkeliavo ir vakarienė. Alkanam viskas skaniau, bet... maistas buvo puikus. Kartais būna etapas, kai galvoji, jog per daug reikalauju iš barų, per daug kabinėjuosi, bet štai apdovanojimas - puikus maistas, skanus alus. Ir tada suprantu, kad tiesiog kitiems reikia stipriai pasitempti.

 

Alus

Du barai ir daug skirtingo alaus: pradedant mainstream'iniu ir baigiant rečiau barų kranuose randamu alumi. Pasirinks kiekvienas. Kaina - apie 3 €.

 

Bendras įspūdis

Pradedant nuo siuprizo baro patalpų dydžio ir baigiant maistu - įspūdis labai geras. Jausmas lyg baras turėjo vienoks, po to prisijungė kitą patalpa, po to dar kambariuką, bet viskas visiems tinka, viskas jauku ir jautiesi labai gerai. Nėra taip lengva rašyti apie gerą vietą.

 

Vertinimas

Trumpai tariant - tai vieta, kur norisi grįžti, kur gali rekomenduoti kitiems. 96/100

 

Palikite komentarą