Cookie Consent by TermsFeed

Baras. Uncle Sam's American Pub

Gerai, kai jau iš pavadinimo yra viskas aišku - amerikietiško stiliaus pubas. O Amerikoje yra ko? Teisingai - visko  :)

 

Interjeras

Su interjeru viskas ok. Didelė maišalynė visokių amerikietiškų dalykų - akivaizdžiai siuntinys iš JAV buvo didelis. Bet tokia jau ta Amerika - kartą ten buvęs jautiesi lyg nebuvęs: ji didelė ir tokia skirtinga, kad sunku apibūdinti. Su interjeru viskas ok, bet... visada gi kažkas turi užkliūti... Mes sėdėjom prie didelio „banglentės“ stalo. Jis banglentės formos, todėl jo kraštuose padarė varinį pakeltą rėmelį. Be jo maistas ir gėrimai nučiuožtų ant žemės. Bet stalą priedo padarė per žemą ir gavosi taip, kad visi išėjome su skaudančiomis rankomis. Kai kėdės ir stalas neatitinka tarpusavio aukščio, žmogus lenkiasi ant stalo ir remiasi dideliu svoriu, o tai yra labai nepatogu. Gražus stalas, bet absoliučiai nepraktiškas. Bet jie turi vieną labai mažą-didelį gerą dalyką - kabliukus rūbams ir rankinukams aplink stalą. T.y. nereikia ieškoti kur pasikabinti ar palikti neaišku kur savo daiktų.

 

Maistas

Maisto yra burgerių, šonkauliukų, salotų, užkandžių. Maisto meniu nedidelis, bet pasirinkti yra iš ko. Pradėkime nuo užkandžių: pirkome alyvuoges ir svogūnų žiedus tešloje, kurių kiekvienas kainuoja apie 3 €. Alyvuogių labai pagailėta, nors padažas ir pačios alyvuogės skanios, bet žiedai... Tokių prastai pagamintų nepamenu kada valgiau: perkarę, vizualiai nepatrauklūs, persisunkę aliejaus... Tiesa pasirinkus prie svogųnų žiedų BBQ padažą gavome paprastą kečupą, o padavėja pakraipiusi galvą pasakė: na pas mus toks jau...

Na ir užsisakėme po burgerį. Užsakant burgerį reikia papildomai prie pasirinkti salotas, bulvytes ir padažą. Burgeriai nebuvo patys skaniausi ragauti, bandelės galėtų būti skanesnės, bet tikrai normaliai valgomi ir netgi neatsisakyčiau kitą kartą. Agurkų ir pomidorų salotos su grietine (svogūnų ten kaip ir buvo, bet nesijautė) labiau priminė Lietuvą, o padažas buvo labai skanus. Tačiau padažas buvo labai gardus.

O užkepti načios buvo super skanūs. Tą tikrai turite ten paragauti.

 

Alus

Alaus tikrai yra iš ko pasirinkti, tiek butelinio, tiek pilstomo. Tiesa, kaip ir daugelyje vietų meniu ir realybė šiek tiek skiriasi. Užsakius alaus, kurio nebeturėjo, pasiūlė kito, o tai jau neblogai. Gal kai kuriuos išgąsdinti gali alaus kainos (apie 4 €, o didžioji dalis buteliukų yra 0,33 l), bet tikrai ne visus, nes įsibėgėjus ketvirtadienio vakarui baras buvo pilnutėlis. Ką galėtų pasikeisti, tai prekiaudami belgiškais alumis, kurių buteliukas 0,25 l, tai tokia alui turėti atskiras mažas elegantiškas taures, bet tai atleistina, nes čia gi Amerika!

Vienas dalykas tikrai užkliuvo: kaip „Genys Kalifornikacija APA“ meniu sugebėjo pavirsti į „Genys California Casion PA“

 

Bendras įspūdis

Amerika tokia įvairi, kad atidarius bet kokį barą, jame paleidus bet kokį maistą mes gausime Ameriką. Bet čia tikrai nėra bet kaip: į interjerą daug investuota, alaus ir maisto asortimentas orientuotas į mūsų žinomą JAV įvaizdį. Daug ekranų, kur visą vakarą rodė Eurolygos rungtynes ir tai gerai. Žodžiu, pirmas įspūdis buvo tikrai geras. Vėliau prasidėjo stalo ergonomika, užsakytų burgerių laukėme virš valandos, nors kai užsakėme baras nebuvo pilnas. Bare dirbo trys padavėjos, kurios akivaizdžiai nesusitvarkė, nes jų teko vis ieškoti ir girdėti „aš tuoj pakviesiu jūsų padavėją“ (tikrai pakviesdavo). Alų atnešdavo gana greitai, bet išgėrus tekdavo po 10 minučių laukti kol prieis arba šauktis padavėją. Akivaizdžiai su darbu nesusitvarkė nei padavėjos, nei virtuvė. Taigi toks Interjeras vs Aptarnavimas mūšis. Na ir, kaip daugelyje lankomų vietų - tualetus, matyt, reiktų dažniau valyti.

O ar žinote, kas grįžus iš JAV atsimena labiausiai? Požiūris į klientą ir aptarnavimas. Kiekviename žingsnyje tu jautiesi klientu JAV, bet Dėdės Semo baras šią Amerikos dalį paliko už vandenyno.

 

Vertinimas

Labai dviprasmiški jausmai, kur iš vienos pusės interjeras labai ok, maistas irgi daugiau mažiau ok, net aptarnavimas toks dviprasmiškas. Iš kitos pusės aš ko gero kitą kartą rinksiuosi kitą vietą, bet jei ten kažkas pasikvies - neatkalbinėsiu keisti susitikimo vietą.

68/100

 

 

Palikite komentarą