Cookie Consent by TermsFeed

Baras. Plus Plus Plus

Pastaruoju metu labai daug naujų maitinimo-gėrimo įstaigų atsidaro. Ši yra viena tų, kuri turi labai aiškų išskirtinumą - niekas nekainuos brangiau nei 3 €. Save jie pozicionuoja kaip „gastropub“.

 

Interjeras

Vietos nėra mažai, žmonių gali tilpti kokių 50. Dvi atskiros erdvės. Viskas labai gražiai naujai įrengta, bet jaukumo trūksta. Visą laiką toks jausmas, kad esi vienas didelėj salėj, nors gali būti ir 20-30% užpildymas, o patalpa nėra didelė. Tačiau jei žiūrėti į vietą kaip į atėjau užkandau ir išėjau - viskas yra gerai.

 

Maistas

Pagrindinis maistas - montaditos. Kitaip tariant ispaniški sumuštiniai. Nors patys savo meniu rašo, kad karšti ir garuojantys, tačiau jie buvo visai šalti ir šilumos ar karščio nė kvapo. Iš kitos pusės man to visai nepritrūko, kadangi pasirinkimas didelis (nuo vieno iki pusantro €) tai skonį kiekvienas galės pasirinkti sau tinkamiausią. Šalia keli bulvių traškučiai. Norint pavalgyti, kai kam pakaks 2, o kai kam reiks ir 4 vienetų.

 

Alus

Vikipedija sako, kad „A gastropub or gastrolounge is a bar and restaurant that serves high-end beer and food.“ Prabangus ir kokybiškas alus. „Švyturio Ekstra“, nebepamenu kuris „Raudonų plytų “, kuris paskutiniais metais ar kiek seniau tapo skoniu nebeatskiriamas nuo kitų „Švyturio“ gaminių, „Tuborg“. Taigi, tai yra „Švyturio baras“, kur, panašu, kad niekas kitas nepateks dar ilgą laiką.

Tačiau reikia paminėti labai gerą savybę: visada paklausia ar reikia taurės. Tai daro ne tik su alumi, su gaiviaisiais grimais sulaukiau klausimo šalto ar ne, kas taip pat labai verta pagirų. Taip pat yra ir vyno.

 

Bendras įspūdis

Turbūt reikia pradėti nuo paprasčiausio vertinimo - ar čia dar sugrįšiu? Taip, grįšiu ir kai rašau, jau esu apsilankęs dar kartą. Visa kita aprašiau aukščiau. Daug dalykų priklauso nuo to, ko ieškote, o jei ieškote vietos užkąsti - labai viskas ok. Kainos tikrai įkandamos, pirmą kartą užsisakėm: vyno 100 ml, alaus 0,33 l buteliukas, dvi montaditos, kepti svogūnų žiedai ir sumokėjome 7,23 €.

 

Vertinimas

Pasirinkimas maisto, atsižvelgiant į vietą yra gerai, alaus pasirinkimas gal ir neturi būti labai didelis, bet tikrai ne prie visų montaditos galima rasti derantį alų. O to labai norėtųsi. 

74/100

 

 

Nuorodos

Adresas: Vingrių g. 25, Vilnius
Facebook: Plus Plus Plus

 

Palikite komentarą