Cookie Consent by TermsFeed

Baras. Variokas

Steampunk baras „Variokas“. Pavadinimas iškart nurodo kas per interjeras, bet nebūtinai pasako ką rasime meniu.

 

Interjeras

„Steampunk is a subgenre of science fiction or science fantasy that incorporates technology and aesthetic designs inspired by 19th-century industrial steam-powered machinery“. Jeigu skaitėte A. Tapino knygą „Vilko valanda“ tai vidaus interjeras neturėtų nustebinti. Tikrai daug jėgų įdėta į tai ir vargiai galima pasakyti, kad nesistengta. Užėjus atsirandi didelėje tuščioje zonoje prie baro. Ši zona gal kiek per didelė ir nesuteikia jaukumo, o iš jos likusios zonos po autentiškomis arkomis atrodo lyg urvai. Nustembi ten nuėjęs ir atsisėdęs, nes viskas kardinaliai pasikeičia ir staiga viskas pasidaro labai jauku. Daug vario spalvos, dantračių ir kitų technikos elementų.

 

Maistas

Už maistą riebus minusas ir pliusas. Normalaus maisto dar neturi, nors dirba kelis mėnesius, nes niekaip nepasibaigia virtuvės. Tačiau turi užkandžių mėsytės ar sūrio rinkinius. Pasiėmiau sūrio rinkinį ir buvo laaabai gerai. Rinkinys didelis, sotus ir tikrai kokybiškas. Taigi, daug labai neišsiplėsi.

 

Alus

Pradėsiu gal nuo pasirinkimo. Alaus pasirinkimas yra ne visai kokio man, kaip išlepintam, norėtųsi, bet jis yra. Daug kranų ir pakankamai skirtingas alus. Dabar priėjau prie tos vietos, kur yra labai blogai. Jie alų pilsto į metalinius puodelius. Jausmas toks pats kas gerti iš šuns bliūdo. Labai blogai ir dabar greitai nesugalvoju kur gėriau iš blogesnės taros. Gal jų tokia idėja, bet jos reikia kuo greičiau atsisakyti, kol dar ne visi po vieną kartą apsilankė ir nutarė nebegrįžti. Šiais laikais, kai alaus kokybė stipriai kyla, skonių daugėja, jį naikinti metaliniais puslitriniais puodeliais...

Matosi meniu ir patys pasakojo, kad jie labai nori orientuotis į kokteilius, o ne alų. Pagirtinas alaus asortimentas kai tokia vizija. Ar žinote, kodėl barui kokteiliai geriau už alų? Nuo jų daug didesnis pelnas. Bet čia paslaptis.

 

Bendras įspūdis

Labiausiai įsiminė tie metaliai puodeliai visiškai sugadinantys alų. Antras dalykas, kuris įsiminė - nejaukumo virsmas jaukumu žiūrint nuo baro ir iš po arkų. Gražus interjeras, bet galėtų būti šilčiau viduje. Lieka dvejopas jausmas, bet artimiausiu metu ten grįžti neketinu tik dėl puodelių. Brr... Už rinkinį, vieną alaus ir vieną Pepsi sumokėjom 12,50 €.

 

Vertinimas

Maisto pasirinkimas blogai, bet jis kokybiškas. Alaus pasirinkimas labai neblogai, bet jis iš puodelių. Interjeras įdomus ir pakankamai unikalus.

68/100

 

 

Nuorodos

Adresas: Jakšto g. 9, Vilnius
Facebook: Variokas - Steampunk bar
Web: www.variokas.lt

 

Palikite komentarą