Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Zagorka Special

Zagorka Special

Nežinau kodėl nemaža dalis alaus, išpilstytų į žalios spalvos tarą, turi panašų skonį. Šis primena Gubernijos Ekstra. Keista dar ir tai, kad Gubernijos Ekstra pilstomas baruose yra visiškai kitokio skonio nei buteliuose. Zagorka Special labai gerai tinka vakaro paįvairinimui, bet ne pasimėgavimui alumi. Ačiū mamai.

Kamenitza

Kamenitza

Tai pirmasis mano gertas Bulgariškas alus. Visiškas birzgaliukas. Net primenu mūsų Utenos skaidriuose buteliuose. Tokius galima nebent gerti kai norima atsigerti kažko, bet ne vandens ir ne saldaus. Ačiū mamai.

Stortebeker Hanse-Porter

Stortebeker Hanse-Porter

Porteris. Žiauriai saldus. Man patinka kartesni, o šitas man panašiau į vyną - gerą Portveiną. Ačiū Jonui

Stortebeker Schwarzbier

Stortebeker Schwarzbier

Tamsus kartus. Kažkiek per švarus skonos, norėtųsi daugiau jo. Ačiū Jonui

Stortebeker 1402

Stortebeker 1402

Šviesus kartus alus. Visas mano ragautas Stortebeker alus yra kažkuo panašus. Ačiū Jonui

Fix Hellas

Fix Hellas

Labai neblogas alus. Sodrus skonis, kartus. Nežinau kaip ten kas bet etiketėje giriasi, kad pelnęs 36 aukso medalius ir prizus. Ačiū Agnei

Kalnapilio skardinės

Rašau ne tik todėl, kad mane papirko  :)

Kalnapilis sugalvojo tikrai įdomų ir unikalų dalyką - skardines su sirgalių foto. Pagal užrašą „Limited Edition No 1“ galima suprasti, kad tokių skardinių bus visa serija, kur puikuosis vis kiti sirgalių veidai. Viena skardinė - 48 sirgaliai. Tiems, kas sugalvojo šitą idėją spaudžiu dešinę. Tą patį darau Kalnapiliui, kad ryžosi tam. Jų puslapyje galite siųsti savo foto ir tokiu būdu bandyti patekti ant skardinės.

Kingfisher Blue

Kingfisher Blue

Toks jausmas, kad šis alu yra maišytas su kokiu džinu ar pan. Indiškai nesuprantu, todėl negaliu paskaityti kas parašyta etiketėje. Pirmasis mano Indiškas alus. Ačiū Juditai  :)

Tauras Nefiltruotas

Tauras Nefiltruotas

Kadangi parduotuvėse nebesimato, spėju, kad Tauras užraukė Gyvo alaus gaminimą. Ir kada gi suprasime, kad Gyvas alus turi būti pilstomas. O kadangi pilstomas kainuoja 2 kartus pigiau nei gyvas buteliuose, tai konkurenciją atlaikyti labai sunku. Dabar Tauras bando Nefiltruotą alų. Deja, jis yra per stiprus (7,7%) ir todėl, galiu spėti, kad nebus labai populiarus. Matysime. O skonis niekuo neiškirtinis, bet ir neblogas.

Utenos auksinis

Utenos auksinis

Utena bando vėl atgaivinti savo Auksinį alų ir vėl pradėjo pilstyti į butelius. Kadangi Utena nori kažkaip išsiskirti - pilsto į skaidrią tarą, o tai reiškia, kad alus turi būti visiškai negyvas. Toks ir skonis.