Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Senojo Vilniaus tamsusis su prieskoniais

Senojo Vilniaus tamsusis su prieskoniais

Stiprokas - 8,2%, bet skonis įdomus. Rašo, kad šį alų galima gerti ir pašildytą. Bandžiau visaip - šaltą, pašildytą, pašildytą su medum (rašo, kad ir medaus galima įsidėti). Man skaniausias jis vėsus, o moteriškajai daliai patiko su medumi pašildytas. Taip, kad merginoms galite vietoj karšto vyno pateikti šį alų  :)

Senojo Vilniaus Tamsusis

Senojo Vilniaus Tamsusis

Vilniaus alus galėtų ir originalesnius pavadinimus sugalvoti Bet skonis neblogas

13 statinių tamsusis

Lygiai kaip ir šviesusis, yra 0,2 l taroje. Lygiai taip pat stiprus - 14%. Tačiau skonis labai primena trejas devynerias.

Koenigsbier

Koenigsbier

Na toks lengvas birzgaliukas. Karštą dieną atsigaivinti gal ir gerai, bet mėgautis juo nepavyks. Ačiū Virgiui

la Goudale

la Goudale

Labai vizualiai jaukiai atrodo. O skonis nustebino. Nieko nesuprantu prancūziškai, tai nesuprantu kas ant skadinės parašyta. O pagal skonį šis alus ne grynas alus, o maišytas su kažkuo. Gal džinu ar pan. Ačiū Virgiui

Pelforth Brune

Pelforth Brune

Labai neblogo skonio tamsus alus. Ačiū Virgiui

Pilstomas alus

Sugalvojau ir padariau google žemėlapį pilstomo alaus taškams sužymėti. Ir padariau. Visi kas žino vietas, kurių nepažymėjau, rašykite adresus ir suradęs pridėsiu.


View Pilstomas alus in a larger map

Timisoreana

Skardinė ne visai taip atrodo, bet panaši  :)  Alus visiškai be skonio. Ačiū Virgiui

Švyturys Adler Bock

Švyturys Adler Bock

Išleidus šį alų, po to kurį laiką jo nebesimatė. Ir štai atgimė naujuose buteliuose. O gero nelabai turiu ką pasakyti. Saldus ir aiškiai jaučiamas alaus stiprumas. Nemėgstu kai stiprumas (7,0) jaučiasi paragavus.

Efes Pilsener

Efes Pilsener

Saldokas ir skystas alus. Žinoma, kad skonis priklauso ir nuo nuotaikos, bet Turkijoje jis man atrodė daug skanesnis.

Tauras Gyvas

Tauras neatsilieka nuo kitų ir išleidžia gyvą alų.

Prisipažinsiu, kad šis įrašas yra nupirktas, nes gavau paragauti alaus. 6 buteliai alaus nemokamai. Niekas man nenurodinėja ką reikia rašyti, todėl rašysiu teisybę. Taurui jaučiu simpatiją, todėl labai nudžiugau.

Sklando gandai, kad Tauras nori išimti Medaus ir Jubiliejinį alus, todėl paskubėkite įsigyti ir paragauti. Dėl antrojo man nei šilta nei šalta, bet va pirmojo būtų labai gaila. Mano nuomone tai pats išskirtiniausias lietuviškas alus gerąja prasme. Jo nepagersi daug, bet jis tikrai geras.

O dabar apie šį alų. Jis toks... tikrai primenantis kaimišką alų. Man kie kper stiprus, bet jis tikrai tikras. Jausmas, kad tikrumas net apčiuopiamas. Gal jį reikėjo pavadinti „Tikras“? Tikrai labai rekomenduoju paragauti. Patiks ar ne - čia kiekvienam spręsti, bet jausmas geriant tikrai išskirtinis. Paskaitykite dar ką Rokiškis rašo.

Kauno alus Gyvas Šviesusis

Labai aiškus ir gan stiprus kartumas. Man tai patinka, todėl šis alus nuteikė labai teigiamai. Minusas gal tik toks, kad išskyrus kartumą trūksta išraiškingumo  :)  Drąsiai pirkite.

Utenos Dark

Nors šis alus jau senokai yra parduotuvėse, Utenos alus nesugeba savo puslapyje jo patalpinti. Sveikinu, pavydėtinas noras nemokamai pasireklamuoti. Utenos alaus didžiausias minusas - skaidri tara. Volfas Engelmans alus pereina nuo skaidrios prie rudos. Ateis laikas ir Utenai? 

Tai dar vienas tamsus lengvas alus. Kažkaip pastaruoju metu visi pradėjo gaminti būtent lengvą tamsų alų. Labai gerai, nes yra iš ko rinktis. O skonis nėra toks blogas kaip tikėjausi, todėl galite nusipirkti.