Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Tauras Tradicinis

 

Tauras Tradicinis

 

Ko gero populiariausias pilstomas alus. Šiuo atveju skardinė. Nieko gero. Kurkas geriau Pilsneris ar Ekstra.

Ostravar Original

 

Ostravar Original

 

per visą vakarą paragavau vienintelio silpno ir ne belgiško alaus :) skonis visiškai paprastas niekuo neišsiskiriantis. girdėjau, kad čekišką alų reikia gerti tik pilstomą.

Vertinimas: 6/10 

La Chouffe

 

La Chouffe

 

jau buvau gėręs alaus su tokiu pavadinimu. tada tik etiketė kitos spalvos buvo. paragavus supratau, kad ir alus kitoks. pirmasis buvo tikrai skanesnis :) nykštukų alus, kai butelio tūris 0,75, yra keistas. ačiū vilijai.

Orval

 

Orval

 

kažkaip su prieskoniu pasirodė. lyg ir su uogiene, lyg ir su kažkokiu kitu skoniu. sunku kažkaip aprašyti jo skonį. butelio forma įdomi. gal todėl į belgiją noriu. ačiū vilijai.

Vertinimas: 4/10 

Chimay

 

Chimay

 

etiketė primena kiniją. gal tik man. šį alų netgi gėriau iš taurės, kurią gavau lauktuvių. pats alus, kaip ir daugelis belgiškų (darausi ekspertu?): stiprus ir skonis kažkoks panašus. šiaip pakanka paragauti ir iškart pasakysi, akd čia stiprus alus. man labiausiai patinka arba silpni arba kur nesijaučia to stiprumo. ačiū vilijai.

Westmalle Trapist Dubbel

 

Westmalle Trapist Dubbel

 

Iškart dvi rūšis ragavau: dubbel ir tipel. ši su tamsia etikete, o kita - su šviesia. jei būtų reikėję rinktis - būčiau pasirinkęs su šviese. būčiau apsirikęs, nes ši rūšis man tikrai skanesnė. tačiau skonis vistiek nelabai nutolęs nuo „belgiškojo“.

Kalnapilis Dvaro

 

Kalnapilis Dvaro

 

Visai nelogas alus. Šiek tiek kartokas. Atsigėrus, burnoj lieka kažkoks prieskonis. Ar tai gerai ar ne, turbūt kiekvienam skirtingai. Man - net nežinau  :)

La Chouffe

 

La Chouffe

 

dar viena juokinga etiketė. šį kartą su nykštuku. dar įdomiau atrodo butelis. jis yra 0,75 litro, o atrodo kaip litrinis. kad ir kiek keistenybių, bet alus skanus. noriu į belgiją. ačiū vilijai

Delirium tremens

 

Delirium tremens

 

nerealiai įdomus buteliukas. jis visas baltas su retais taškučiais. ant etiketės daug dramblių, krokodilai ir drakonai. vaikiškas gal? :) skonis tai labai vidutiniškas. tačiau labai pakelia nuotaiką etiketė. ačiū vilijai

2012-05-28 belgiškas stiprus (8,5) alus. ačiū broliui

Guiness Draught

Guiness DraughtGyvas Guinness alus. Jei neklystu tai ilgą laiką Guinness buvo tamsiausias alus. Gal dar ir tebėra. Apskritai Guinness alus turintis savo diiidelį vardą. Gal ir ne veltui. Tas pats Murphy`s skardinėse naudoja plastikinį plūdūrą (kaip ir Guinness). Sako, akd burbuliukams išlaikyti. Beje... burbuliukai, supylus Guinness alų į bokalą, ne kyla, o leidžiasi žemyn. Toks tas Guinness.

 Vertinimas: 8/10

Murphy`s Draught

Murphy`s DraughtGyvas tamsus alus. Aš nelabai mėgstu tamsų alų, tačiau šis patiko. Juo gali atsigerti. Jis nelabai stiprus (apie 5). Negerčiau kasdien, jei jo būtų Lietuvoje, tačiau retsykiais nusipirkčiau.

Ave Maria

 

Ave Maria

 

Labai įdomus alus, nes jis su kanapėmis. Ir tikrai kanapių skonis. Apsinešti neapsinešiau, bet vistiek įdomu paragauti. Skanumo tai nedaug.

Belle-Vue Kriek

 

Belle-Vue

 

Vyšnių alus. Mažiausiai 8,5% vaisių. Na moterims gal ir nieko, o man tai alaus skonio beveik nesijaučia - tik sirupo.

Leffe

 

Leffe

 

Belgiškas alus. Eilinis pamazgėlių skonis...