Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Dog in the fog

 

Dog in the fog

 

Juokingas alaus pavadinimas. Jei pas mus būtų tokių alaus rūšių, pirkčiau kaskart kai būtų gera nuotaika  :)  Nebežinau ar keista po tiek lenkiško alaus išragavimo, bet alus skanus. Ačiū mamai.

Vertinimas: 8/10

Browar Okocim Harnas Jasne Pelne

 

Browar Okocim Harnas Jasne Pelne

 

Tikrai skanus alus. Ant skardinės - indėnas. :) Kiek pamenu indėnai nelabai vartojo alkoholį, o čia dar 6,0 stiprumo :) Na bet skanus alus yra skanus ir kas ant jo nupaišyta - antrinis dalykas. Ačiū mamai.

Vertinimas: 8/10

Tatra Pils

 

Tatra Pils

 

Dar vienas Lenkiškas alus. Pakankamai išsiskirianti etiketė. Pakankamai skanus alus. Neblogai suderintas skonis. Man labai tinka. Ačiū mamai.

Vertinimas: 8/10

Tyskie Gronie

Tyskie Gronie
Skardinės išvaizda niekuo neišsiskiria. Tokių daug, net spalvos tokios pačios. Iš toli ko gero laisvai sumaišytum su kita rūšim. Tačiau šis alus yra perkamiausias Lenkijoje. Ant skardinės tai aiškiai parašyta. Kodėl pas mus to niekas nerašo? :) O alus šviesus, tirštas ir šiokį tokį kartumą turi. Visai neblogas, tik neaišku ar greit neatsibostų. Ačiū mamai.

Vertinimas: 6/10

Kauno alus: Geros progos

 

Kauno alus: Geros progos

 

Įspūdingas butelis. Sunkus, gražus, didelis. Įspūdinga kaina - 43 Lt. Įspūdinga... kas dar? Viskas? Ai pamiršau alų... O alus tamsus, stiprus ir labai neskanus  :) Kas turi daug pinigų, gali nusipirkti. Geriau padovanoti ir paragauti. Tik perspėju - dovana nudžiugins pamačius, nuliūdins paragavus.

Vertinimas: 2/10

Natakhtar

 

Natakhtar

 

Pavadinimas, kurio neįmanoma perskaityti. Gruzinų raidės man nesuprantamos. Ilgai galvojau kaip apibūdinti šį alų. Jo skonis primena šiek tiek muiluotą vandenį. Jis ne kartus, ne saldus. Jis toks... muiluotas. Net nežinau ar tai gerai ar ne, bet daug tokio alaus neišgerčiau. Aišku, kai geri su gruzinišku sūriu (labai sūriu) tai gal ir visai neblogai :) Ačiū mamai :)

Vertinimas: 7/10

Gosser

 

Gosser

 

Šviesus austriškas alus. Pastebėjau, kad užsieniečiai didelėm raidėm rašo „Austria`s finest beer“, „Czech premium lager“ ir pan. Lietuvoje to nepraktikuoja. Keista. Lietuvos alus yra geras, bet lietuviai nerašo to. Taigi čia Lietuva!  :)   Paprastas, tvarkingas alus. Negaliu pasakyti nieko blogo ar gero. Tiesiog šviesus alus. Tiesa, šį alš galiman usipirkti ir labai „krūtoje“ taroje. Tada butelis kainuos beveik 4 Lt.

Vertinimas: 6/10 

Krusovice Imperial

 

Krusovice Imperial

 

Čekiškas alus. Šio alaus yra pirkti ne tik parduotuvėse, bet ir alaus baruose. Pvz. „Pas Rudolfą II“. Net ir ant butelio parašyta „Pivovar cisare Rudolfa II“. MAtyt tarp šio baro pavadinimo ri alaus yra daug ryšio :) Šviesus alus su labai save keliančiu aukštyn „Imperial“ pavadinimu. O alaus paprastas, kartus. Net per daug kartus. Man patinka, kai alus turi labai labai nedaug kartumo, bet čia... Imperial? Ne. :)

Vertinimas: 5/10

Gambrinus Premium

 

Gambrinus Premium

 

Labai žinomas prekinis ženklas. Ko gero dar tarybiniais laikasi esu jį girdėjęs. Pagaliau alus nebe kartus, o saldus. Man - perdaug saldus. Nepamtinka alus, kurį gerdamas jautiesi lyg būtum kątik suvalgęs pusę šokolado.

Vertinimas: 6/10

Stary melnik Zolotoje

 

Stary melnik Zolotoje

 

Rusiškas alus. Kažkuriuo metu jį labai reklamavo per rusijos kanalus. Ir ką... likau nusivylęs. Tikrai prastas alus. Gal kitos jo rūšys ir kitokios, bet kolkas teko parafauti tik šio. Nieko gero nežadu, todėl pagalvokite prieš pirkdami  :)

Vertinimas: 3/10

Barry`s Premium

Barry`s Premium
 
Lenkiškas alus. Nežinia kodėl jis tikrai pigus ir... skanus. Pirmą kartą jo paragavau prieš pusantrų metų. Po to buvo Maximoje akcija ir tas alus buvo dar pigesnis. Nusipirkau visą dėžę. Lengvas, skanus alus. Paragaukite.

Vertinimas: 8/10

Budweiser Budvar Premium

 

Budweiser Budvar Premium

 

Šviesus čekiškas alus. Jaučiasi kartumas. Iš pradžių atrodo pakankamai subtilus kartumas, bet vėliau pradeda nervinti. Kažkada vaikystėje ragaudavom medžių lapų. Kartumas panašus :) O šiaip visai nieko, jei nedaug.

Kai šio alaus gėriau pilstomo Čekijoje, jis pasirodė saldžiai kartus. Taigi, kartumas tikrai yra :)

Blindos lengvasis

 

Blindos lengvasis

 

Blindos alus, atsiradęs bambaliuose, buteliuose, dabar liko tik bambaliuose. Ne, nepirkau pats to alaus, bet pripildė mano bokalą ir teko paragauti. Vėlgi, nieko gero pasakyti negaliu. Geriasi kaip visiškai eilinis alus, aukščiau negaliu jo įvertinti. Gal šuiosk toks pliusas, mėgstantiems kartų alų, kad jis kartus. Jei patinka kartus - pirmyn į parduotuves, pirkite 2 litrus ir atsigaivinkite. Nežinau (ateities nematau), bet manau, kad mirs šis alus. Gyvenimo lygis gerėja, todėl žmonės perka daugiau brangų alų. Tie kas perka brangų, tikrai nepirks bambaliuose. Todėl Blindos alus gali išgyventi tik tuo atveju, jei gamins stiprų alų kaimiečiams.

Tiesa, jei kažkas mano, kad Blinda turi ateitį, nusipirkite domenus www.blonda.lt www.blindos.lt www.blindosalus.lt

Vertinimas: 5/10

Horn Light

 

Horn Light

 

Dar vienas paragautas Horn produktas. Kažkaip nutariau išbandyti jų visą produkciją po to kai paragavau Horn Premium ir labai patiko. Šiam alui labai trūksta skonio. Taip, jis Light, taip, jis turi būti lengvas. Bet tai kodėl lengvas alus negali būti skanus? Gali gali  :)  4,2 stiprumas tikrai nėra tiek mažai, kad vertėtų pamiršti skonį. Jei norite pagerti alaus ir nejausti skanaus alaus teikiamo malonumo - šis jums pats tas.

Vertinimas: 4/10

Fortas Draught

 

Fortas Draught

 

Visada norisi, kad gyvas alus būtų kažkuo ypatingas. Gal todėl, kad gyvą alų labai išaukština, o gal todėl, kad tai retenybė? Deja, bet iš šio gyvo alaus didelio malonumo nesulauksite. Susidarė įspūdis, kad jis ne iki galo padarytas. Per anksti išpilstė ar pan. Fortu Draught likau nusivylęs.

Vertinimas: 4/10