Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Singha Premium

 

Singha Premium

 

Pirmas mano gertas Tailandietiškas alus Thai Beer iš Boon Rawd brewery. Deja, labai gero nieko pasakyti negaliu. Pagal skonį man priminė belgišką alų. Jei kada gėrėte - suprasite. Tik brangus kažkodėl, nes 5 Lt mažas buteliukas.

Vertinimas: 4/10 

Argus

 

Argus

 

Dar vienas alus iš lenkijos. Po pirmo gurkšnio jau supratau, kad alus greit baigsis. Jis toks skalsus, lengvas, greit pasibaigia. Netinkamas palyginimas, bet man asociacija iškar su vandeniu, kuriame ištirpdyta soda. Jis toks slidus, švelniai saldus. Jei būtų Lietuvoje - nusipirkčiau dar.

Vertinimas: 8/10 

Juokas:
Žmona vyrui:
- Matai šį žmogų nuotraukoje?
- Taip.
- 18:00 paimsi jį iš vaikų darželio!

Zillertal Schwarzes

 

Zillertal Schwarzes

 

Kažkaip labai ilgai šis buteliukas laukė savo eilės. Kažkas lauktuvių atvežė ne man, o mamai. Mano mama neskubėjo ir šio alaus negėrė. Atėjo šiandien sūnelis ir pasiūlė: gal paragaujam? :) Paragavome. Ir visai patiko. Alus juodas, 5,2 stiprumo. Šiek tiek saldus, šiek tiek primena Kozel dark. Kozel dar gerokai lengvesnis ir tai jam suteikia pliusų. Bet tikrai verta paragauti ir šio. Lietuvoje nemačiau pirkti.

Vertinimas: 7/10

Juokas:
Petriukas parašė mokytojai laiškelį: „Aš jus myliu“
Mokytoja atsakė: „Nekenčiu vaikų“
Petriukas: „Garantuoju, vaikų nebus“

Zipfer

 

Zipfer

 

Kažkaip man labai patinka alus, su atsukamais kamšteliais. Blogiausia, kad jei užsižiopsai, tai draugai atidarytuvu atidaro tavo butelį. Štai tau ir dalis malonumo nuplaukia. Įdomiosformos 0,66 litro talpos butelis. Alus paprastas lengvas. Nelabai kuo išsiskiriantis iš kitų. Ko gero daugiau atrakcijos dėl didelio butelio ir atsukamo kamštelio.

Vertinimas: 7/10 

Juokas: Asiliukas klausia tėvo asilo: „tėveli, o kodėl tu turi žmoną, o aš ne?“. Tėvas atsako: „matai, sūnau, žmonas turėti gali tik dideli asilai“.

Kauno alus

 

Kauno alus

 

Daryklos „Kauno alus“ gamina „Kauno“ alų. Aš gi iš Vilniaus! :) Paskutinis mano pirktas jų priduktas buvo Geros progos alus. Šis - visiškai kitoks - šviesus, gaivus, skanus. O istorija prasidėjo nuo to, kad prisirinkau pilną vežimėlį alaus. Reikėjo dar poros ir begalvojant ką čia tokio įdomesnio paimti, už akių užkliuvo šis. Jos buvo supakuotas po 10 butelių prastikinėse dėžėse. Raudona dėžė alui, į kurią telpa ne 20, o 10 butelių. Kas gali būti geriau? Taigi, 26 Lt + 2,5 Lt tara ir pakuotė mano. O alus tikrai skanus, gaivus. Patariu paragauti. Pats artimiausiu metu planuoju pasiimti dar vieną tokią dėžutę.

Vertinimas: 8/10

Goolman

 

Goolman

 

Gyriau gyriau lenkišką alų ir pagaliau išgėriau nelabai vykusio. Kažkoks rūgštokas. Premium alus, reiškia aukščiausios rūšies, bet... jei galėsite rinktis - rinkitės ne šį.

Įvertinimas: 3/10

Zywiec

 

Zywiec

 

Savotiškas butelis, vienas populiariausių alų Lenkijoje. Šiek tiek keistas skonis. Negaliu pasakyti, kad labai blogas. Gal tiesiog kitoks? :)  Nieko prieš nusipirkti dar kartą.

Įvertinimas 7/10

Kalnapilis: 3 Salyklai

 

Kalnapilis: 3 Salyklai

 

Gerbiamieji Kalnapilio vadovai, būkite malonūs ir savo interneto svetainėje skelbkite savo visas alaus rūšis. Per tv eina reklama, o šio alaus Jūsų svetainėje nėra. Juokinga, kai seniau savo www išleidote 300 000 Lt. Gerai, o dabar apie alų... Nusipirkau tik dėl to, kad naujas. Man patinka ragauti naują alų. Saldus. Tikrai saldus. Manau ilgai jis negyvuos, nes skonis prastokas.

Vertinimas: 5/10

Krombacher Pils

 

Krombacher Pils

 

Pirkau mūsų parduotuvėj. Labai prastas alus. Neskaičiau iš kur jis ir koks, tiesiog norėjau paragauti dar vienos rūšies alaus. Ant skardinės parašyta: No. 1 Pemium Beer In Germany. Užuojauta vokiečiams arba pas mus atveža kitokį. :)

Vertinimas: 2/10

Saku Kuld

 

Saku Kuld

 

Estiškas alus. Butelis labai primena Švyturio Draft. Latviškas irgi toks butelis yra, tik skaidrus, permatomas. Tiesiog alus, negaliu pasakyti, kad skanus ar labai neskanus. Premium :) Ačiū Raimondai

Vertinimas: 6/10

Data 1864 Premium

Data 1864 Premium

Nepatikėsite išgirdę pavadinimą, nebent pamatę etiketę. Tai baltarusiškas alus. Nelabai ką galiu apie jį pasakyti, ns alus nieko gero. Tiesiog baltarusiškas su angliškais užrašais  :)  Ačiū Vilijai

Vertinimas: 4/10

Karpackie Pils

 

Karpackie Pils

 

Dar viena lenkiško alaus rūšis. Nepirkčiau alaus tokiu pavadinimu, jei aplink būtų daug kitų rūšių. Na bet alus skanus. Ačiū mamai.

Vertinimas: 7/10

Dog in the fog

 

Dog in the fog

 

Juokingas alaus pavadinimas. Jei pas mus būtų tokių alaus rūšių, pirkčiau kaskart kai būtų gera nuotaika  :)  Nebežinau ar keista po tiek lenkiško alaus išragavimo, bet alus skanus. Ačiū mamai.

Vertinimas: 8/10

Browar Okocim Harnas Jasne Pelne

 

Browar Okocim Harnas Jasne Pelne

 

Tikrai skanus alus. Ant skardinės - indėnas. :) Kiek pamenu indėnai nelabai vartojo alkoholį, o čia dar 6,0 stiprumo :) Na bet skanus alus yra skanus ir kas ant jo nupaišyta - antrinis dalykas. Ačiū mamai.

Vertinimas: 8/10

Tatra Pils

 

Tatra Pils

 

Dar vienas Lenkiškas alus. Pakankamai išsiskirianti etiketė. Pakankamai skanus alus. Neblogai suderintas skonis. Man labai tinka. Ačiū mamai.

Vertinimas: 8/10