Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Fortas Draught

 

Fortas Draught

 

Visada norisi, kad gyvas alus būtų kažkuo ypatingas. Gal todėl, kad gyvą alų labai išaukština, o gal todėl, kad tai retenybė? Deja, bet iš šio gyvo alaus didelio malonumo nesulauksite. Susidarė įspūdis, kad jis ne iki galo padarytas. Per anksti išpilstė ar pan. Fortu Draught likau nusivylęs.

Vertinimas: 4/10

HORN Premium

 

HORN Premium

 

Aiškus ir ryškus butelis (tiksliau etiketė). Turbūt tai paskatino nusipirkti. Likau nustebęs, nes tai tikrai labai skanus alus. Pirmą išgėriau iš butelio. Jautėsi, kad alus šviesus, bet skonis kažkiek priminė ir tamsų alų. Kai kitą butelį susipyliau į bokalą nustebau - alus labai šviesus. Patariu išbandyti.

Įvertinimas: geras

A.Le Coq: Special Stout

 

A.Le Coq: Special Stout

 

Sunku apie šį alų kažką parašyti. Kodėl? Nesu tamsaus alaus specialistas. Išgėriau, bet emocijų jokių nepaliko. Tiesiog tamsus alus, jokio išskirtinio skonio, skirtingai nuo Kozel Dark.

Velkopopovicky Kozel Dark

 

Velkopopovicky Kozel Dark

 

Va čia labai neblogas alaus variantas. Nesu tamsaus alaus didelis gerbėjas, bet šitas man tiko. Jo skonis šiek tiek primena giros. Ne ne, tai tikrai nieko panašaus į Dvaro mišą :) Tikrai puikus dalykas. Lengvas (3,8), skanus, gaivinantis. Deja, bet yra nedaug parduotuvių kur galima jį įsigyti.

Vertinimas: 10/10

Gubernijos: Dvaro mišas

 

Gubernijos: Dvaro mišas

 

Jau „geresnio“ pavadinimo nesugalvojo. Iš tiesų, tai nėra alus. Tai alaus gėrimas, o jei dar tiksliau - alaus ir giros gėrimas. Nusipirkau, nes mėgstu girą ir, kas be ko, alų. geriasi kaip gira, yra laipsnių - 3,5. O kur gi alaus skonis? O jei atvirai, tai kaip gira - neskani, o alaus neradau.

Įvertinimas: šlamštas

Staropramen

 

Staropramen

 

Šviesus ir labai skanus čekiškas alus. Nežinau kaip jis stiklinėje taroje, bet bare, Vilniuje, jis tikrai labai skanus. Tokio alaus pagėrus supranti, kad nieko gero iš to lietuviško alaus :)

Vertinimas:  9/10

Trappist Westvleteren

 

Trappist Westvleteren

 

Mažas buteliukas be jokios etiketės. Turbūt tai labiausiai veža. Kai alui nereikia jokių etikečių, tai reiškia, kad jis geras? Gal  :)  Neblogas alus, bet aukščiausio įvertinimo neskirčiau. Mano skonis gal keistas, bet rašyčiau 3,5 iš 5 :) Ačiū Vilijai už alų ir taurę  :)

Hoegaarden

 

Hoegaarden

 

Turbūt pats skaniausias baltas alus. Jį ragavau kavinėje. Jį atneša bokaluose, kurie labiau primena gėlių vazonėlius. Šiek tiek saldus, bet labai kabinantis skonis. Jei paprastas alus kainuoja apie 5 litus, tai šis kainuoja 8 :)

Vertinimas: 10/10

Horn Honey Porter

 

Horn Honey Porter

 

Horn ir toliau štampuoja alų. Jie prisigalvoja daugybę jo rūšių ir leidžia vieną po kitos. Keista, bet mėgstančios tamsų alų moterys šitam alui sako „Taip“.

Vertinimas: 4/10

Cesu Special Export

 

Cesu Special Export

 

Esu gėręs ir skanesnio latviško alaus. Čia tiesiog eilinis birzgaliukas. Ačiū Laimei.

Vertinimas: 6/10 

A.Le Coq Pilsner

 

A.Le Coq Pilsner

 

Nelabai skirasi skonis nuo Premium rūšies. Jei reiktų rinktis - siūlyčiau Premium. Man jis pasirodė kiek skanesnis. O šiaip pasirodo ir estai moka alų gaminti :)

Vertinimas: 7/10

A.Le Coq Premium

 

A.Le Coq Premium

 

Kažkaip Palangoje užsukom į parduotuvę Leader Price. Ten normalaus alaus nebuvo, tai pasirinkau šį. Etiketė labai prmena lietuviškąjį Horn. Nustebino ir skonis. Nusipirkau dar daugiau. Vienintelis minusas, tai gal kiek perdaug saldus.

Vertinimas: 8/10 

Sakara Gold

 

Sakara Gold

 

Kai buvau Egipte tai įsitikinau, kad jie nesupanta nieko apie alų. Alaus skonį gerina puiki vieta, puikūs atsiminimai. O šiaip - visiškai eilinis birzgaliukas. Labai ačiū Gintarei, kuri partempė net tris butelius iš tos tolimo šalies.