Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Murphy`s Draught

Murphy`s DraughtGyvas tamsus alus. Aš nelabai mėgstu tamsų alų, tačiau šis patiko. Juo gali atsigerti. Jis nelabai stiprus (apie 5). Negerčiau kasdien, jei jo būtų Lietuvoje, tačiau retsykiais nusipirkčiau.

Ave Maria

 

Ave Maria

 

Labai įdomus alus, nes jis su kanapėmis. Ir tikrai kanapių skonis. Apsinešti neapsinešiau, bet vistiek įdomu paragauti. Skanumo tai nedaug.

Belle-Vue Kriek

 

Belle-Vue

 

Vyšnių alus. Mažiausiai 8,5% vaisių. Na moterims gal ir nieko, o man tai alaus skonio beveik nesijaučia - tik sirupo.

Leffe

 

Leffe

 

Belgiškas alus. Eilinis pamazgėlių skonis...

Tauras Pilsneris

 

Tauras Pilsneris

 

Lengvas, tačiau labai geras alus. Jau kokie metai kaip man pats geriausias alus. Jo gali išgerti kiek nori, o ryte būsi vėl šviežutėlis: nei galvos skausmo, nei pagirių.

2

Horn Disel

 

Horn Disel

 

Keistas pavadinimas. Kodel dizelis, o ne benzinas ar dujos? :) Mano supratimu Dizel turėtų būti tamsus alus. Čia šviesus. Skonis tikrai ne blogas. Paragauti verta - gal patiks. O geriausios tai šio alaus reklamos, kur moterys pavirsta vyrais.  :)

Švyturys Ekstra Draught

 

Ekstra Draught

 

Tikrai labai gražus butelis. Norėčiau žinoti kiek jis tiksliai kainuoja. Spėju tik dėl to ir kaina išaugo. Pats alus tai visiškas šlamštas. Daug reklamos ir visi labai pirks. Spėju tik pirmą kartą, nes kaina ir labai prastas skonis daugelį atbaidys. Reklamuoja, kad „toks kaip bare iš statinės“. Tikrai ne toks. Tikrai nepanašus. Jei toks būtų baruose, manau mažai kas jį pirktų.

Kalnapilis Black

 

Kalnapilis Black

 

Keistas alus todėl, kad tamsus ir lengvas. Geriasi kaip šviesus alus, o skonis primena tamsaus. Tiesa, trūksta tirštumo, kas juodą alų padaro išskirtiniu. Šviesaus alaus mėgėjams šitas alus nemanau, kad labai patiks. Tas pats su tamsaus alaus mėgėjais. Kyla klausimas: ar atras savo pirkėją?

Utenos

 

Utenos

 

Lengas ir puikiai tinka atsigerti. Gal man tik pasirodė, bet plastikinėj taroj (1 l talpos) jis skanesnis. Be to 1 l tara šiaip geriau nei 0,5 l. Kadanors paragausiu skardinėse, stiklinėj ir plastikinėj taroj tą patį vakarą. Tada galėsiu tiksliau pasakyti :)

Fortas Šviesusis

 

Fortas Šviesusis

 

Labai neblogas, lengvas alus. Šiek tiek turi karstelėjimą, kuris suteikia tik dar geresnį skonį. Geras alus.

Duvel

 

Duvel

 

Gavau šį alų lauktuvių. Na pavadinimas labai girdėtas. Labai graži taurė. Na iškilmingai atsidariau, prisipyliau taurę. Vien putos. Turbūt to alaus pagrindinė savybė yra putos. Skonis paskutinėj vietoj. Alus tikrai neskanus. Gerai išdirbtas įvaizdis ir... viskas.