Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Baltika Cooler

 

Baltika Cooler

 

Pasiėmiau todėl, kad sumaišiau su Baltika 5. Na iš tiesų panašu, bet šis šiek tiek rūgštesnis. Pirmasis neraliai tinka atsigaivinti - šis irgi neblogai. Jis netgi lenfvesnis - 4,7 prieš 5,3. Rinktis jums, bet aš rinkčiausi Baltika 5. :) Tiesa atidarymas fun :)  Neatsisuka (o gaila), bet patrauki už žiedelio ir atsidaro.

Baltika 5 Gold

 

Baltika 5 Gold

 

Kažkaip man sekasi nusipirkti atvirkštine eilės tvarka. Buvo 8, 7, 6, o dabar 5. Visi skirtingi, visi kitokie. Kažkiek primena Horn Dry. Na gerai, gal atvirkščiai. :) Šiaip tikrai visai neblogas alus.

vertinimas: 7/10 

Budweiser: Samson Cerny

 

Budweiser: Samson Cerny

 

Kažkodėl Virgis paragavęs padėjo į šalį. Nežinau ar todėl, kad tingėjo gerti, ar todėl, kad jam  buvo neskanu. O man visai nieko. Tamsus alus ir tiek. Neišskirtinis skonis, bet... visai nieko  :)

Foster`s

 

Foster`s

 

Hmm.. Parašyta: Australia`s famous beer. Kodėl prie škotiško alaus? Jis pagamintas Škotijoje. Skardinės dydis normalus, bet... Susipylus į bokalą nustebau - jis buvo ne pilnas. Taip 440 ml. Kažkokie apgavikai :) Alus kartokas, bet neblogas.

Vertinimas: 5/10

McEwan`s Export

 

McEwan`s Export

 

Nelabai suprantu. Tamsus alus, bet skonis lyg ir ne. Šone parašyta: Premium Strength Ale. Contains barley and wheat. For bes before see base. Ir labai nuotaikingai nuteikia užrašas: UK alcohol units. Responsible drinkers don't exceed 4 daily units (men) 3 daily units (women). Dar ant skardinės kažkoks muškietininkas. :) O alus tai gal kiek per saldus. Ačiū Virgiui.

Vertinimas: 7/10

Tennent`s Special Ale

 

Tennent`s Special Ale

 

Dar vienas Tennent`s alus. Pasirodo Ale tai yra alus rūšis, kuri šiek tiek tamsesnė už šviesų. Šis alus turi kažkokį savotišką skonį. Niekaip nesupratau kokį, bet jis neblogas. Ačiū Virgiui.

Vertinimas 7/10

Bačkorių Pilsner

Nervina mane alus, kurio nėra internete. Vilniaus alaus puslapis tuščias. O pats alus... Na man pavadinimas kažkur girdėtas ir sukelia kažkodėl teigiamas emocijas, bet... Skonis. Lyg ir kažko trūksta, lyg ir kažkas ne iki galo... Kažakaip nelabai...

Vertinimas: 3/10 

Eichbaum Export

 

Eichbaum Export

 

Saldus. Man perdaug. Kažkaip nieko, išskyrus tai, kad jis saldus ir nėra ką pasakyti.

Vertinimas: 4/10 

Kostrisser Schwarzbier

 

Kostrisser Schwarzbier

 

Juodas alus. Kažkaip smagu gerti tamsų alų, kuris nėra labai stiprus. Šis lengvas - 4,8%. Kažkuo priminė net Kozel Dark.

Vertinimas: 7/10

Baltika 6 Porter

 

Baltika 6 Porter

 

Juodas alus. Dar blogiau - stiprus (7%) ir tas stiprumas labai jaučiamas. Kartais, gerdamas juodą alų, pagalvoju, kad jis nėra labai blogas. Šį kartą taip negalvojau :)

vertinimas: 4/10 

Franziskaner Hefe Weissbier

 

Franziskaner Hefe Weissbier

 

Rada šį alų Rimi. Kažkodėl užkliuvo akis. Kainos nepažiūrėjau :) O kainuoja 3,99 Lt. Sakyčiau tikrai nelabai mažai. Bet alus neblogas. Baltas alus čia alaus rūšis, bet ne spalva. Jis šiek tiek tamsesnis už baltą alų ir turi lengvą šokolado skonį. Manau merginoms labai gerai būtų. Man trūksta šiek tiek rūgštumo. :)

Vertinimas: 7/10

Falcon Bayerskt

 

 

Pirmas švediškas alus. Gėriau ne buteliuke, o skardinėje. PAstebėjau, kad jį galima Carlsberg, bet Švedijoje. Labai saldus alus. Man perdaug. Dar labai silpnas: 3,5%. Ačiū broliui :)

Vertinimas: 4/10

Ringnes Extra Gold

 

Ringnes Extra Gold

 

Trečiasis alus iš Ringnes serijos. Prieš tai buvo Ringnes ir Ringnes Fatol. Nors šis alus pats stipriausias (6,5%), bet taip pat ir pats skaniausias. Nežinia kodėl alus juodoje skardinėje yra šviesu ir pavadintas Extra Gold, bet... O skonis šiek tiek primena tamsaus alaus.

Vertinimas: 8/10

Gubernijos Ekstra

 

Gubernijos Ekstra

 

Ekstra alus - aukso medalis pasaulio alaus čempionate. Įvertinimas. Alaus kvapas šiek tiek švelnesnis, bet vistiek man nepatinka. Alus saldokas.

Vertinimas: 4/10 

 

Papildyta 2011-07-13. Paskaičiau kokių nesąmonių prirašiau. O gal ir alaus receptas šiek tiek keičiamas patyliukais? IŠ tiesų nėra blogas skonis vakaro paįvairinimui. Kartais nusiperku, kai noriu šiek tiek kitokio skonio alaus. O vertinti jau senokai nebesiryžtu  :)