Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Borsodi

 

Borsodi

 

Pirmas Vengrškas alus. Negirdėjau kalbų, kad Vengrija yra alaus šalis. Esu ir pats kažkada ten buvęs. Tada buvau jaunas ir galvojau, kad vynas yra gerai  :) Dabar manau, kad alus gerokai geriau  :)

Kažkaip šis alus neužkliuvo. Visiškai standartinis, nieko išskirtino, tačiau skonis tikrai neblogas. Ačiū Raimondai. 

Švyturio Baltas

 

Švyturio Baltas

 

Hmm keista, bet net nežinau kodėl šio alaus neaprašiau anksčiau. Šį alų dažniausiai geriu baruose. Mane jis labiausiai veža. Tiesa, visada geriu be citrinos. Manau, kad citrina gali padaryti geriamu bet kokį brūdą: pvz. tekilą. Taigi, šis alus skaniausia ne buteliuose, o bare. Šis alus turi kažką tokio - kitokio, kas mane veža. Daugelis nusiteikę prieš net neparagavę normaliai jo. Taip kažkada buvo ir su manimi. Dabar mmm :)

Corona Extra

 

Corona extra

 

Vienas žinomiausių alų pasaulyje ir, aišku, žinomiausias meksikietiškas alus. Nepamenu kaip seniai žinau, kad šį alų reikia gerti su laimu. Čia panašiai kaip, kad tekilą su citrina. Seniai sakiau, kad tekila yra šūdinas gėrimas ir tą skonį gali panaikinti tik citrina. Ko gero panašiai ir su alum. Jei jums duoda alų su citrina, tai su tuo alum kažkas netaip. Matys ir su mano skoniu :) specialiai negėriau alaus, kol nenusipirkau laimo (žaliosios citrinos). Na bet vistiek nežinau... Su laimu lyg ir nieko, be jo?

San Miguel

 

San Miguel

 

Nelabai ką turiu pasakyti, bet kad tikrai geras nepasakyčiau. Kažkaip man nelabai patiko. Ačiū mamai.

Cruzcampo

 

Cruzcampo

 

Tikrai skanesnis už San Miguel alų. Juo lyginu tarpusavyje, nes abu kartu parvežė lauktuvių. Kažkaip crazy keista skardinė, bet... Šiaip alus visai nieko  :)  Ačiū mamai

Baltika Cooler

 

Baltika Cooler

 

Pasiėmiau todėl, kad sumaišiau su Baltika 5. Na iš tiesų panašu, bet šis šiek tiek rūgštesnis. Pirmasis neraliai tinka atsigaivinti - šis irgi neblogai. Jis netgi lenfvesnis - 4,7 prieš 5,3. Rinktis jums, bet aš rinkčiausi Baltika 5. :) Tiesa atidarymas fun :)  Neatsisuka (o gaila), bet patrauki už žiedelio ir atsidaro.

Baltika 5 Gold

 

Baltika 5 Gold

 

Kažkaip man sekasi nusipirkti atvirkštine eilės tvarka. Buvo 8, 7, 6, o dabar 5. Visi skirtingi, visi kitokie. Kažkiek primena Horn Dry. Na gerai, gal atvirkščiai. :) Šiaip tikrai visai neblogas alus.

vertinimas: 7/10 

Budweiser: Samson Cerny

 

Budweiser: Samson Cerny

 

Kažkodėl Virgis paragavęs padėjo į šalį. Nežinau ar todėl, kad tingėjo gerti, ar todėl, kad jam  buvo neskanu. O man visai nieko. Tamsus alus ir tiek. Neišskirtinis skonis, bet... visai nieko  :)

Foster`s

 

Foster`s

 

Hmm.. Parašyta: Australia`s famous beer. Kodėl prie škotiško alaus? Jis pagamintas Škotijoje. Skardinės dydis normalus, bet... Susipylus į bokalą nustebau - jis buvo ne pilnas. Taip 440 ml. Kažkokie apgavikai :) Alus kartokas, bet neblogas.

Vertinimas: 5/10

McEwan`s Export

 

McEwan`s Export

 

Nelabai suprantu. Tamsus alus, bet skonis lyg ir ne. Šone parašyta: Premium Strength Ale. Contains barley and wheat. For bes before see base. Ir labai nuotaikingai nuteikia užrašas: UK alcohol units. Responsible drinkers don't exceed 4 daily units (men) 3 daily units (women). Dar ant skardinės kažkoks muškietininkas. :) O alus tai gal kiek per saldus. Ačiū Virgiui.

Vertinimas: 7/10

Tennent`s Special Ale

 

Tennent`s Special Ale

 

Dar vienas Tennent`s alus. Pasirodo Ale tai yra alus rūšis, kuri šiek tiek tamsesnė už šviesų. Šis alus turi kažkokį savotišką skonį. Niekaip nesupratau kokį, bet jis neblogas. Ačiū Virgiui.

Vertinimas 7/10

Bačkorių Pilsner

Nervina mane alus, kurio nėra internete. Vilniaus alaus puslapis tuščias. O pats alus... Na man pavadinimas kažkur girdėtas ir sukelia kažkodėl teigiamas emocijas, bet... Skonis. Lyg ir kažko trūksta, lyg ir kažkas ne iki galo... Kažakaip nelabai...

Vertinimas: 3/10 

Eichbaum Export

 

Eichbaum Export

 

Saldus. Man perdaug. Kažkaip nieko, išskyrus tai, kad jis saldus ir nėra ką pasakyti.

Vertinimas: 4/10 

Kostrisser Schwarzbier

 

Kostrisser Schwarzbier

 

Juodas alus. Kažkaip smagu gerti tamsų alų, kuris nėra labai stiprus. Šis lengvas - 4,8%. Kažkuo priminė net Kozel Dark.

Vertinimas: 7/10