Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Bavaria

 

Bavaria

 

Kaži kodėl išgirdus pavadinimą, pagalvoju apie Vikietiją. :) O alus iš Olandijos... Kažkaip mano nuomonė apie alų iš žalių butelių nelabai kokia, bet šis nustebino. Tikrai buvo verta paragauti. Jo yra mūsų parduotuvėse. Aš pirkau 0,5 l butelį. Saldžiai geras skonis.

Patagonia Amber Lager

 

Patagonia Amber Lager

 

Pirmas alus iš Argentinos. Oho kaip iš toli :) Labai netikėtai man jį parvežė lauktuvių. Butelis didesnis nei įprasta - 0,625 litro. Kažkaip smagu gerti alų iš šiek tiek magiškos šalies. Ant butelio prikabinta graži knygelė su pavaizduota vietove, iš kur kilęs alus. O skonis labai paprastas. :) Ačiū Kornei :)

Warsteiner Premium Verum

 

Warsteiner Premium Verum

 

Šito alaus išgėriau gan daug, todėl nuomonė kaip ir objektyvesnė :) Kai padarė akciją ir alus atpigo nuo 4,49 Lt iki 2,39, tai pasiėmiau visą dėžę. Kaip vienas draugas pasakė: „tikras alus“. Jis turi šiek tiek kartumo, bet labai nedaug. Labai neblogas alus. Jei jis visada kainuotų 2,39, tai nusipirkčiau dažnai. Tačiau negalime juk paneikti fakto, kad kai alus laaabai brangus - jis skanesnis :) Taigi, tikrai geras alus

Rinkuškių Tradicinis

 

Rinkuškių Tradicinis

 

Biržai seniai garsėja kaip alaus kraštas. Taigi, Rinkuškių alaus darykla turėtų būti girdėta daugeliui. Šio alaus didžiausias minusas - stiprumas (net 7%), O ir skonis kažkoks „skystas“, bet tuo pačiu saldus ir kartus. Man šis skonis nelabai...

Utenos Porteris

 

Utenos Porteris

 

Kažkada seniai seniai, dar utena alų pilstydavo ne tik į 0,5 l, bet ir į 0,33 l buteliukus, aš gėriau Utenos Porterį. Tą kartą kažkur ėjau ir pakeliui nusipirkau. Taigi, nugėręs kelis gurkšnius palikau butelį ant šaligatvio krašto. Nuo to laiko daugiau šio alaus neragavau. Patikėjęs tuo, kad mano skonis keičiasi - nusipirkau Utenos Porterio. Utenos logotipas parašytas labai neryškiai: ar iš baimės dėl kokybės, ar iš mandrumo... Ai ką čia daug rašyti, jo skonis ir toliau levas ir šio alaus dabar dar ilgiau nepirksiu.

Pilies Premium

 

Pilies Premium

 

Kartais (iš tiesų ne retai) nutinka taip, kad per vakarą išgeriu po kelias naujas alaus rūšis ir po to pamirštu aprašyti. Praėjus daugiau laiko pasimiršta ir skonis. Šį alų gėriau seniau, bet tik jį per visą vakarą. Todėl skonis išliko. Šiek tiek perdau „skystas“, bet bendras vertinimas tikrai neblogas. Jaučiasi kartumas, aiškus skonis. Ar pirksiu dar - turbūt taip, bet tada, kai norėsiu kažko atsigerti nesunkaus. Beje, tai Kauno alaus produkcija, kuri pasižymi natūraliu alaus brandinimu.

Senasis Porteris

 

Senasis Porteris

 

Vieną vakarą žiauriai užsimaniau tamsaus alaus. Taigi, susiradau lietuvišką porterį. Na net nežinau. Gal ir visai nieko, jei kas mėgsta porterį. Šiek tiek saldokas (toks ir turi būti), bet svarbiausia - natūraliai brandintas. Stiprokas - 7%.

Cisk Premium

 

Cisk Premium

 

Pirmasis mano ragautas alus iš Maltos. Manau ne daug kam teko ragauti alų iš šios šalies :)) Taigi, nors alus neįpatingas, bet jo gimtinė kažkuo vežanti. Ačiū broliui :)

Jacobsen Dark Lager

 

Jacobsen Dark Lager

 

Antrasis Jacobsen alus po Saas Blonde. Taip pat 0,75 l butelis, taip pat mažutis Carlsberg logotipas... Na turi kažkokį savo prieskonį šis alus. Nors gerokai silpnesnis, bet turi kažkokį Belgišką prieskonį, kurio niekaip nesugebu paversti man labai patinkančiu. Ačiū Raimondai.

Soproni

 

Soproni

 

Visai kitaip nei Borsodi, šis alus turi kitokį skonį. Nežinau tiksliai, bet jis kažkaip primena deginto cukraus ar karamelės skonį. Šis skonis neįkyrus, o tai didelis pliusas. Alus ne perdaug saldus. Ačiū Raimondai.

Borsodi

 

Borsodi

 

Pirmas Vengrškas alus. Negirdėjau kalbų, kad Vengrija yra alaus šalis. Esu ir pats kažkada ten buvęs. Tada buvau jaunas ir galvojau, kad vynas yra gerai  :) Dabar manau, kad alus gerokai geriau  :)

Kažkaip šis alus neužkliuvo. Visiškai standartinis, nieko išskirtino, tačiau skonis tikrai neblogas. Ačiū Raimondai. 

Švyturio Baltas

 

Švyturio Baltas

 

Hmm keista, bet net nežinau kodėl šio alaus neaprašiau anksčiau. Šį alų dažniausiai geriu baruose. Mane jis labiausiai veža. Tiesa, visada geriu be citrinos. Manau, kad citrina gali padaryti geriamu bet kokį brūdą: pvz. tekilą. Taigi, šis alus skaniausia ne buteliuose, o bare. Šis alus turi kažką tokio - kitokio, kas mane veža. Daugelis nusiteikę prieš net neparagavę normaliai jo. Taip kažkada buvo ir su manimi. Dabar mmm :)

Corona Extra

 

Corona extra

 

Vienas žinomiausių alų pasaulyje ir, aišku, žinomiausias meksikietiškas alus. Nepamenu kaip seniai žinau, kad šį alų reikia gerti su laimu. Čia panašiai kaip, kad tekilą su citrina. Seniai sakiau, kad tekila yra šūdinas gėrimas ir tą skonį gali panaikinti tik citrina. Ko gero panašiai ir su alum. Jei jums duoda alų su citrina, tai su tuo alum kažkas netaip. Matys ir su mano skoniu :) specialiai negėriau alaus, kol nenusipirkau laimo (žaliosios citrinos). Na bet vistiek nežinau... Su laimu lyg ir nieko, be jo?

San Miguel

 

San Miguel

 

Nelabai ką turiu pasakyti, bet kad tikrai geras nepasakyčiau. Kažkaip man nelabai patiko. Ačiū mamai.

Cruzcampo

 

Cruzcampo

 

Tikrai skanesnis už San Miguel alų. Juo lyginu tarpusavyje, nes abu kartu parvežė lauktuvių. Kažkaip crazy keista skardinė, bet... Šiaip alus visai nieko  :)  Ačiū mamai