Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Paulaner Hefe-Weissbier

 

Paulaner Hefe-Weissbier

 

Mano pastarojo laiko silpnybė- weissbier alus. Na nėra Lietuviško tokio alaus. Turime Baltą, turime dar visokio, bet skonis ne tas. Buvo akcija tai nusipirkau paragauti. Vietoj beveik 5 Lt mokėjau pusketvirto lito. Brangus, bet tikrai gardus alus :) Tiesa, pas mus skardinėse.

La Trappe Dubbel

 

La Trappe Dubbel

 

Nežinau kodėl, bet visą laiką galvojau, kad šis alus yra belgiškas. Gerai, apsirikau, bet skonis kaip belgiško :) Nelabai man toks alus patinka. Ačiū broliui.

Obolon Lemon Beer

 

Obolon Lemon Beer

 

Vėlgi saldus kokteilis, kuriame alus matomas tik pavadinime. Ačiū mamai

Obolon Cherry Beer

 

Obolon Cherry Beer

 

Ką čia bepribursi apie alaus kokteilius. Sąkyčiau kokteilis, bet ne alus. Alaus nelabai jaučiasi. Ačiū mamai

Gosser Natur Radler

 

Gosser Natur Radler

 

Alaus kokteilis. Nelabai man jie patinka, bet kartas nuo karto tenka paragauti. Specialiai labai retai perku. Šiak tiek jaučiasi alaus skonis, tačiau saldus citrinų skonis nustelbia jį.

Lapin Kulta Premium

 

Lapin Kulta Premium

 

Pirmasis Suomiškas alus. Keista, bet nenuvylė. Įdomus sodrus skonis. Nors kažkaip man suomiai juokingi žmonės. Gal todėl ir juokiausi begeriant :)

Kaiser

 

Kaiser

 

Visai neblogas, bet saldokas alus. Daug tokio neišgersi, bet kartais po nedaug visai gerai.

Smadny Mnich

 

Smadny Mnich

 

Slovakiškas skanus, šiek tiek su kartumu alus. Ant butelio vienuolis, bet kaip sako Belgijoje - jei ant butelio yra vienuolis, tai alus tikrai pagamintas ne vienuolyne :) Ačiū Jonui.

Moninger Export

 

Moninger Export

 

Arba labai pasiilgęs buvau kartaus alaus, arba jis tikrai labai skanus. Tikrai kartus, bet skanus alus. Ačiū Raimondai.

Kelt Vycapny

 

Kelt Vycapny

 

Visai įdomaus skonio alus. Tikrai ne blogo. Čekoslovakiškas? :) Ačiū Jonui

Ottakringer Helles

 

Ottakringer Helles

 

Geltonas alus. Saldus alus. Austriškas alus. Na alus kaip alus, gal pastoviai tokio negertum, nes saldumas savo duoda. Dar kažkoks prieskonis juntamas, bet negaliu sakyti, kad jis blogas. Taigi, alus nėra blogas, bet nėra ir labai geras. Ačiū Raimondai.

Brauer: Pilsner, Premium, Draught

 

Brauer

 

Vienas įrašas visoms trims šio alaus rūšims. Nelabai jos skiriasi tarpusavyje, bet visos turi šlykštų prieskonį. Dėl skonio nesiginčijama, bet aš jo tikrai daugiau nepirksiu. Pirmi ir paskutiniai trys buteliai :)

Gosser Dark

 

Gosser Dark

 

Kartais būna, kad išgeri alaus, neaprašai iškart ir vėliau nebepameni skonio. Tada galimi du būdai: arba alus eilinis, arba mano atmintis labai šlubuoja :)

Mercator Pivo

 

Mercator Pivo

 

Hmm.. tik tikį mažą paveiksliuką radau inete. O pats fotografuoti labai tingiu. Pabrowsinau inete ir, kaip supratau, čia ale Maxima alus. T.y. kažkokia parduotuvė. Nes apie alų praktiškai jokios info nėra ant skardinės. O alus paprastas. Nėra blogas. Ačiū Virgiui.