Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Gosser Natur Radler

 

Gosser Natur Radler

 

Alaus kokteilis. Nelabai man jie patinka, bet kartas nuo karto tenka paragauti. Specialiai labai retai perku. Šiak tiek jaučiasi alaus skonis, tačiau saldus citrinų skonis nustelbia jį.

Lapin Kulta Premium

 

Lapin Kulta Premium

 

Pirmasis Suomiškas alus. Keista, bet nenuvylė. Įdomus sodrus skonis. Nors kažkaip man suomiai juokingi žmonės. Gal todėl ir juokiausi begeriant :)

Kaiser

 

Kaiser

 

Visai neblogas, bet saldokas alus. Daug tokio neišgersi, bet kartais po nedaug visai gerai.

Smadny Mnich

 

Smadny Mnich

 

Slovakiškas skanus, šiek tiek su kartumu alus. Ant butelio vienuolis, bet kaip sako Belgijoje - jei ant butelio yra vienuolis, tai alus tikrai pagamintas ne vienuolyne :) Ačiū Jonui.

Moninger Export

 

Moninger Export

 

Arba labai pasiilgęs buvau kartaus alaus, arba jis tikrai labai skanus. Tikrai kartus, bet skanus alus. Ačiū Raimondai.

Kelt Vycapny

 

Kelt Vycapny

 

Visai įdomaus skonio alus. Tikrai ne blogo. Čekoslovakiškas? :) Ačiū Jonui

Ottakringer Helles

 

Ottakringer Helles

 

Geltonas alus. Saldus alus. Austriškas alus. Na alus kaip alus, gal pastoviai tokio negertum, nes saldumas savo duoda. Dar kažkoks prieskonis juntamas, bet negaliu sakyti, kad jis blogas. Taigi, alus nėra blogas, bet nėra ir labai geras. Ačiū Raimondai.

Brauer: Pilsner, Premium, Draught

 

Brauer

 

Vienas įrašas visoms trims šio alaus rūšims. Nelabai jos skiriasi tarpusavyje, bet visos turi šlykštų prieskonį. Dėl skonio nesiginčijama, bet aš jo tikrai daugiau nepirksiu. Pirmi ir paskutiniai trys buteliai :)

Gosser Dark

 

Gosser Dark

 

Kartais būna, kad išgeri alaus, neaprašai iškart ir vėliau nebepameni skonio. Tada galimi du būdai: arba alus eilinis, arba mano atmintis labai šlubuoja :)

Mercator Pivo

 

Mercator Pivo

 

Hmm.. tik tikį mažą paveiksliuką radau inete. O pats fotografuoti labai tingiu. Pabrowsinau inete ir, kaip supratau, čia ale Maxima alus. T.y. kažkokia parduotuvė. Nes apie alų praktiškai jokios info nėra ant skardinės. O alus paprastas. Nėra blogas. Ačiū Virgiui.

Weihenstephaner Hefe Weissbier

 

Weihenstephaner Hefe Weissbier

 

Antras šios rūšies alus. Šįkart šviesus. Kadangi weissbier man patinka, tai patiko ir šis. Tiesos dėlei reiktų paakyti, kad tamsus buvo skanesnis :) Ačiū Jonui.

Bitburger Premium Pils

 

Bitburger Premium Beer

 

Vokiškas alus. Nieko labai gero, bet nieko labai blogo. Kartokas alus. Labai jaučiasi specifinis skonis, kuris nebūtinai turi patikti. Nežinau... ko gero nelabai skubėsiu pirkti dar kartą. :)

2

Zlatorog

 

Zlatorog

 

Pirmas Slovėniškas alus. Ačiū Virgiui už lauktuves :) Geriausios lauktuvės - alus :) Skanus, kvepiantis alus. Šiak tiek saldumo, šiek tiek kartumo. Kartumas vos jaučiamas. Bet skanus alus. Šviesus.

Weihenstephaner Hefeweissbier Dunkel

 

weihenstephaner hefeweissbier dunkel

 

Atvežė man Jonas visą rinkinį: taurė, šviesaus ir tamsaus alaus buteliai. Čia tamsus weissbier. Nieko nėra smagiau kaip gerti alų iš to alaus firminės taurės ar bokalo. Šis alus fantastiškas. Nesitikėjau, kad bus toks geras ir toks skanus. Kol geri, jauti aišku labai puikų skonį, o kai tik baigi, toks vaizdas, kad skonis išgaruoja. Neparagavus sunku aprašyti.

Tiesa, ant butelio parašyta, kad tai seniausia alaus gamykla pasaulyje. Nežinau ar tai teisybė, bet kažkaip smagu :)

Puikus alus.